*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ \ الثلاثاء ٢٦ شعبان ١٤٣٨ \ Tuesday, May 23, 2017
حکم وعده و تضمین سود قبل از عمل
حوزه /چنانچه سرمایه گذاری ها در بانک، تحت عنوان «مضاربه» صورت پذیرد، هم سرمایه گذاری صحیح است و هم اعطا و اخذ سود.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۰:۵۳
سودهای بانکی چگونه حلال می شوند؟
حوزه/ «سود پول» حرام است و این مطلب جایگاهی در فقه اسلامی ندارد. به نظر می رسد آنچه می تواند مصحِح سرمایه گذاریها در بانک باشد...
۱۳۹۶/۱/۲۴ - ۱۵:۰۴
در همایش "بخش پولی مالی؛ چالش‌ها و راهکارها از منظر اسلام" مطرح شد؛
سودهای بانکی مانع تولید و رشد سرمایه گذاری است/ بانک ها باید تخصصی شوند
همایش "بخش پولی مالی چالش ها و راهکارها از منظر اسلام" به همت مجتمع آموزش عالی علوم انسانی جامعه المصطفی در مجتمع امین قم برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۳:۴۷
نگاه اسلام به ارزش‌گذاری عمل از نگاه شهید آیت‌الله صدر
حوزه /اسلام، تربیت انسان را هدف خود قرار داده و قبل از هر چیز در پی آن است که درون‌مایه روحی و معنوی انسان را بر طبق مفاهیم خود بسازد. درحالی‌که سرمایه‌داری از این وظیفه اساسی شانه خالی کرده، انسان را رها می‌کند تا خودش، خودش را بسازد.
۱۳۹۵/۱۱/۷ - ۱۰:۱۱
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
سودهای غیرمتعارف بانکی به اقتصاد کشور ضربه زده است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: بخش بسیار بزرگی از عدم موفقیت در زمینه های اقتصادی در جامعه، مربوط به سودهای غیر متعارف تسهیلات بانکی است.
۱۳۹۵/۸/۱۶ - ۱۴:۴۶
هشدار آیت الله ایمانی:
بنیان خانواده در حال از هم پاشیده شدن است
حوزه/ نماینده ولی فقیه دراستان فارس با اشاره به این که بنیان خانواده در حال از هم پاشیده شدن است، گفت: نقش اصحاب رسانه به ویژه اهل قلم، فکر و اندیشه خارج کردن جامعه ازحالت رکود و ایستائی است.
۱۳۹۵/۵/۱۷ - ۱۸:۴۸
مدیر مدرسه علمیه خواهران کوثر قزوین مطرح کرد:
سرمایه گذاری کلان دشمن برای بی عفتی جامعه ایران
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه خواهران کوثر قزوین گفت: دشمنان سرمایه گذاری فراوانی در رابطه با ترویج بی عفتی و کم رنگ نمودن ارزش های اسلامی درجامعه انجام داده اند و امروز وظیفه همه متولیان فرهنگی حساس و خطیر است.
۱۳۹۵/۴/۱۹ - ۱۶:۲۳
استاندار قم با مدیر حوزه های علمیه دیدار کرد
حوزه/ استاندار قم هم فکری، همد لی و اتحاد همه مسئولین نظام برای از بین بردن مشکلات در جامعه در ابعاد مختلف اقتصادی و معیشتی و اشتغال تاکید­ کرد.
۱۳۹۵/۱/۲۵ - ۱۰:۴۶
آیت الله فاضل لنکرانی:
مهمترین راه صدور پیام انقلاب فعالیت درفضای مجازی و رسانه ای است
حوزه/رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار گفت: مهمترین راه صدور پیام انقلاب، فعالیت درفضای مجازی و رسانه ای است که تاثیر گزاری در مراکز علمی دنیا را خواهد داشته و ظرفیت عظیمی در جهان کنونی را دارد.
۱۳۹۵/۱/۱۱ - ۱۱:۲۹
معاون تهذیب حوزه های علمیه کشور:
سرمایه گذاری اخلاقی راه نفوذ دشمن را مسدود می کند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین حسینخانی به مسئله نفوذ دشمن و نقش طلاب و روحانیون در مقابله با آن اشاره کرد و گفت: این امر محتاج سرمایه گذاری بر روی طلاب است تا بتواند تاثیر و آسیب نفوذ دشمن را کند یا نابود کنند.
۱۳۹۴/۱۲/۱۹ - ۱۹:۲۲