*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ \ الأربعاء ٢٣ ذو القعدة ١٤٣٨ \ Wednesday, August 16, 2017
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین:
دو ساعت کار در هفته اشتغال محسوب نمی شود/ از تولید داخل حمایت شود
حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین ارائه آمار دقیق و پرهیز از ارائه آمارهای مبالغه‌آمیز را مصداقی از امانت‌داری برشمرد و تأکید کرد: نباید کسانی که دو ساعت کار می‌کنند را در آمارهای اشتغال بیاوریم، زیرا با دو ساعت کار در هفته نمی‌توان معاش زندگی را تأمین کرد.
۱۳۹۶/۵/۱۱ - ۱۶:۴۶
مدیر حوزه علمیه خواهران قزوین :
نهضت مدرسه علمیه سازی ایجاد شود
مدیر حوزه علمیه خواهران قزوین گفت: در زمینه ساخت خوابگاه برای دانشجویان و ساخت مدرسه برای دانش آموزان فرهنگ سازی مناسبی صورت گرفته و خیّرین نیز وارد این عرصه شده اند، اما در زمینه مدرسه علمیه سازی هنوز فرهنگ سازی نشده است و باید در این عرصه کار جهادی کرد.
۱۳۹۶/۵/۲ - ۱۱:۲۷
حکم وعده و تضمین سود قبل از عمل
حوزه /چنانچه سرمایه گذاری ها در بانک، تحت عنوان «مضاربه» صورت پذیرد، هم سرمایه گذاری صحیح است و هم اعطا و اخذ سود.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۰:۵۳
سودهای بانکی چگونه حلال می شوند؟
حوزه/ «سود پول» حرام است و این مطلب جایگاهی در فقه اسلامی ندارد. به نظر می رسد آنچه می تواند مصحِح سرمایه گذاریها در بانک باشد...
۱۳۹۶/۱/۲۴ - ۱۵:۰۴
در همایش "بخش پولی مالی؛ چالش‌ها و راهکارها از منظر اسلام" مطرح شد؛
سودهای بانکی مانع تولید و رشد سرمایه گذاری است/ بانک ها باید تخصصی شوند
همایش "بخش پولی مالی چالش ها و راهکارها از منظر اسلام" به همت مجتمع آموزش عالی علوم انسانی جامعه المصطفی در مجتمع امین قم برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۳:۴۷
نگاه اسلام به ارزش‌گذاری عمل از نگاه شهید آیت‌الله صدر
حوزه /اسلام، تربیت انسان را هدف خود قرار داده و قبل از هر چیز در پی آن است که درون‌مایه روحی و معنوی انسان را بر طبق مفاهیم خود بسازد. درحالی‌که سرمایه‌داری از این وظیفه اساسی شانه خالی کرده، انسان را رها می‌کند تا خودش، خودش را بسازد.
۱۳۹۵/۱۱/۷ - ۱۰:۱۱
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
سودهای غیرمتعارف بانکی به اقتصاد کشور ضربه زده است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: بخش بسیار بزرگی از عدم موفقیت در زمینه های اقتصادی در جامعه، مربوط به سودهای غیر متعارف تسهیلات بانکی است.
۱۳۹۵/۸/۱۶ - ۱۴:۴۶
هشدار آیت الله ایمانی:
بنیان خانواده در حال از هم پاشیده شدن است
حوزه/ نماینده ولی فقیه دراستان فارس با اشاره به این که بنیان خانواده در حال از هم پاشیده شدن است، گفت: نقش اصحاب رسانه به ویژه اهل قلم، فکر و اندیشه خارج کردن جامعه ازحالت رکود و ایستائی است.
۱۳۹۵/۵/۱۷ - ۱۸:۴۸
مدیر مدرسه علمیه خواهران کوثر قزوین مطرح کرد:
سرمایه گذاری کلان دشمن برای بی عفتی جامعه ایران
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه خواهران کوثر قزوین گفت: دشمنان سرمایه گذاری فراوانی در رابطه با ترویج بی عفتی و کم رنگ نمودن ارزش های اسلامی درجامعه انجام داده اند و امروز وظیفه همه متولیان فرهنگی حساس و خطیر است.
۱۳۹۵/۴/۱۹ - ۱۶:۲۳
استاندار قم با مدیر حوزه های علمیه دیدار کرد
حوزه/ استاندار قم هم فکری، همد لی و اتحاد همه مسئولین نظام برای از بین بردن مشکلات در جامعه در ابعاد مختلف اقتصادی و معیشتی و اشتغال تاکید­ کرد.
۱۳۹۵/۱/۲۵ - ۱۰:۴۶