*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ \ السبت ٢٩ رمضان ١٤٣٨ \ Saturday, June 24, 2017
حکم وعده و تضمین سود قبل از عمل
حوزه /چنانچه سرمایه گذاری ها در بانک، تحت عنوان «مضاربه» صورت پذیرد، هم سرمایه گذاری صحیح است و هم اعطا و اخذ سود.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۰:۵۳
سودهای بانکی چگونه حلال می شوند؟
حوزه/ «سود پول» حرام است و این مطلب جایگاهی در فقه اسلامی ندارد. به نظر می رسد آنچه می تواند مصحِح سرمایه گذاریها در بانک باشد...
۱۳۹۶/۱/۲۴ - ۱۵:۰۴
در همایش "بخش پولی مالی؛ چالش‌ها و راهکارها از منظر اسلام" مطرح شد؛
سودهای بانکی مانع تولید و رشد سرمایه گذاری است/ بانک ها باید تخصصی شوند
همایش "بخش پولی مالی چالش ها و راهکارها از منظر اسلام" به همت مجتمع آموزش عالی علوم انسانی جامعه المصطفی در مجتمع امین قم برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۳:۴۷
نگاه اسلام به ارزش‌گذاری عمل از نگاه شهید آیت‌الله صدر
حوزه /اسلام، تربیت انسان را هدف خود قرار داده و قبل از هر چیز در پی آن است که درون‌مایه روحی و معنوی انسان را بر طبق مفاهیم خود بسازد. درحالی‌که سرمایه‌داری از این وظیفه اساسی شانه خالی کرده، انسان را رها می‌کند تا خودش، خودش را بسازد.
۱۳۹۵/۱۱/۷ - ۱۰:۱۱
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
سودهای غیرمتعارف بانکی به اقتصاد کشور ضربه زده است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: بخش بسیار بزرگی از عدم موفقیت در زمینه های اقتصادی در جامعه، مربوط به سودهای غیر متعارف تسهیلات بانکی است.
۱۳۹۵/۸/۱۶ - ۱۴:۴۶
هشدار آیت الله ایمانی:
بنیان خانواده در حال از هم پاشیده شدن است
حوزه/ نماینده ولی فقیه دراستان فارس با اشاره به این که بنیان خانواده در حال از هم پاشیده شدن است، گفت: نقش اصحاب رسانه به ویژه اهل قلم، فکر و اندیشه خارج کردن جامعه ازحالت رکود و ایستائی است.
۱۳۹۵/۵/۱۷ - ۱۸:۴۸
مدیر مدرسه علمیه خواهران کوثر قزوین مطرح کرد:
سرمایه گذاری کلان دشمن برای بی عفتی جامعه ایران
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه خواهران کوثر قزوین گفت: دشمنان سرمایه گذاری فراوانی در رابطه با ترویج بی عفتی و کم رنگ نمودن ارزش های اسلامی درجامعه انجام داده اند و امروز وظیفه همه متولیان فرهنگی حساس و خطیر است.
۱۳۹۵/۴/۱۹ - ۱۶:۲۳
استاندار قم با مدیر حوزه های علمیه دیدار کرد
حوزه/ استاندار قم هم فکری، همد لی و اتحاد همه مسئولین نظام برای از بین بردن مشکلات در جامعه در ابعاد مختلف اقتصادی و معیشتی و اشتغال تاکید­ کرد.
۱۳۹۵/۱/۲۵ - ۱۰:۴۶
آیت الله فاضل لنکرانی:
مهمترین راه صدور پیام انقلاب فعالیت درفضای مجازی و رسانه ای است
حوزه/رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار گفت: مهمترین راه صدور پیام انقلاب، فعالیت درفضای مجازی و رسانه ای است که تاثیر گزاری در مراکز علمی دنیا را خواهد داشته و ظرفیت عظیمی در جهان کنونی را دارد.
۱۳۹۵/۱/۱۱ - ۱۱:۲۹
معاون تهذیب حوزه های علمیه کشور:
سرمایه گذاری اخلاقی راه نفوذ دشمن را مسدود می کند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین حسینخانی به مسئله نفوذ دشمن و نقش طلاب و روحانیون در مقابله با آن اشاره کرد و گفت: این امر محتاج سرمایه گذاری بر روی طلاب است تا بتواند تاثیر و آسیب نفوذ دشمن را کند یا نابود کنند.
۱۳۹۴/۱۲/۱۹ - ۱۹:۲۲