*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۶ رمضان ۱۴۴۰ \ Wednesday, May 22, 2019
نرم افزار جدید ویژه ماه رمضان برای مسلمانان جهان راه اندازی شد
حوزه/ یک زوج مسلمان هندی اقدام به ایجاد نرم افزار کاربردی جدیدی برای گوشی های تلفن همراه هوشمند کرده اند تا مسلمانان در ماه مبارک رمضان به سهولت بتوانند از برپایی برنامه ها در مساجد و اماکن مذهبی در ماه رمضان آگاه شوند.
۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۱۳:۵۷
نخستین نرم افزار آموزش زبان اشاره اسلامی راه اندازی شد
حوزه/ نرم افزار کاربردی «آی سی» که توسط گروه فناوری امین و یاسمین راه اندازی شده، نخستین نرم افزار کاربردی آموزش زبان اشاره با موضوعیت اسلام برای گوشی های همراه است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۰۸:۰۱
بانک اسلام مالزی، نرم افزار اهدای صدقه ایجاد می کند
حوزه/ نرم افزار «اسنپ ان پی» که برای اهدای کمک های مالی مردمی به حساب «خانه صدقه» در مالزی راه اندازی شده است، یک ماه دیگر اجرایی شده و مردم قادر خواهند بود مستقیما با گوشی همراه، صدقات شان را پرداخت کنند.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۱۹:۵۰
شرکت ارتباطات مالزیایی نرم افزار کاربردی «عبادت» راه اندازی کرد
حوزه/ نرم افزار کاربردی «عبادت» به کاربران مسلمان دارنده گوشی های همراه هوشمند در اعمال دینی از جمله نماز، دعا، حج، روزه و غیره کمک رسانی کرده و خدماتی را برای تسهیل امور عبادی ارائه می دهد.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۷:۴۰
اندونزی نرم افزار "گزارش توهین به مقدسات" اسلامی ایجاد کرد
حوزه/ از این پس کاربران اینترنتی در اندونزی می توانند کسانی را که به باورها و اعتقادات اسلامی اهانت می کنند از طریق نرم افزار کاربردی در فروشگاه گوگل گزارش دهند.
۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۱۹:۰۵
جوانان مسلمان انگلیسی نرم افزاری برای تحویل غذای حلال طراحی کردند
حوزه/ سه جوان مسلمان انگلیسی که در دوران دانشجویی با معضل تهیه غذای حلال و اسلامی از مناطق دور روبرو بودند، نرم افزار جدیدی برای تحویل غذای حلال از فروشندگان به مشتریان طراحی کردند.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۸:۲۰
نرم افزار شناسایی شرکت های حلال و اسلامی به بازار آمد
حوزه/ نرم افزار کاربری«غربال سهام حلال» که توسط یک شرکت سرمایه گذاری اسلامی ایجاد شده، به کاربران اجازه می دهد که قادر به شناسایی سهام حلال، اسلامی واخلاقی از میان هزاران سهام موجود باشند.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۶:۰۹
دانشجویان مسلمان در ونکوور نرم افزار «محل یابی غذای حلال» طراحی کردند
حوزه/ جمعی از دانشجویان مسلمان در دانشگاه سایمون فریزر کانادا، اقدام به طراحی نرم افزاری با نام «حلال من» برای محل یابی و سازماندهی خدمات غذای حلال در محوطه ونکوور بزرگ کردند.
۱۳۹۷/۴/۱۵ - ۱۴:۳۵
نرم افزار «طلب حلال» در کره جنوبی برای جذب گردشگران مسلمان ایجاد شد
حوزه/ نرم افزار «طلب حلال» برای گوشی های همراه هوشمند آیفون و کامپیوتر طراحی شده و به گردشگران و بازدیدکنندگان مسلمان در کره جنوبی برای یافت غذاهای حلال و اسلامی اطلاع رسانی می کند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۱:۰۰
نرم افزار گزارش اسلام هراسی در دانشگاه کارولینای شمالی به راه افتاد
حوزه/ انجمن اسلامی دانشگاه کارولینای شمالی نرم افزاری راه اندازی کرده که با استفاده از آن دانشجویان مسلمان بروز اسلام‌هراسی درمحوطه دانشگاه را به گروه اسلامی گزارش داده و مستند می‌سازند.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۰۳:۰۵