*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ \ ۴ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Tuesday, December 11, 2018
جوانان مسلمان انگلیسی نرم افزاری برای تحویل غذای حلال طراحی کردند
حوزه/ سه جوان مسلمان انگلیسی که در دوران دانشجویی با معضل تهیه غذای حلال و اسلامی از مناطق دور روبرو بودند، نرم افزار جدیدی برای تحویل غذای حلال از فروشندگان به مشتریان طراحی کردند.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۸:۲۰
نرم افزار شناسایی شرکت های حلال و اسلامی به بازار آمد
حوزه/ نرم افزار کاربری«غربال سهام حلال» که توسط یک شرکت سرمایه گذاری اسلامی ایجاد شده، به کاربران اجازه می دهد که قادر به شناسایی سهام حلال، اسلامی واخلاقی از میان هزاران سهام موجود باشند.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۶:۰۹
دانشجویان مسلمان در ونکوور نرم افزار «محل یابی غذای حلال» طراحی کردند
حوزه/ جمعی از دانشجویان مسلمان در دانشگاه سایمون فریزر کانادا، اقدام به طراحی نرم افزاری با نام «حلال من» برای محل یابی و سازماندهی خدمات غذای حلال در محوطه ونکوور بزرگ کردند.
۱۳۹۷/۴/۱۵ - ۱۴:۳۵
نرم افزار «طلب حلال» در کره جنوبی برای جذب گردشگران مسلمان ایجاد شد
حوزه/ نرم افزار «طلب حلال» برای گوشی های همراه هوشمند آیفون و کامپیوتر طراحی شده و به گردشگران و بازدیدکنندگان مسلمان در کره جنوبی برای یافت غذاهای حلال و اسلامی اطلاع رسانی می کند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۱:۰۰
نرم افزار گزارش اسلام هراسی در دانشگاه کارولینای شمالی به راه افتاد
حوزه/ انجمن اسلامی دانشگاه کارولینای شمالی نرم افزاری راه اندازی کرده که با استفاده از آن دانشجویان مسلمان بروز اسلام‌هراسی درمحوطه دانشگاه را به گروه اسلامی گزارش داده و مستند می‌سازند.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۰۳:۰۵
به همت طلبه حوزه علمیه قم:
نرم افزار آموزشی _ کاربردی « نوشت یار»‌ تولید شد
حوزه/نرم افزار آموزش « تایپ صوتی آنلاین» و « تبدیل عکس کتاب به متن تایپ شده » به کوشش شرکت نسیم شاخص اطلاعات نور وابسته به مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی تولید و از هم اکنون در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت.
۱۳۹۶/۵/۲۳ - ۰۹:۲۸