*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۸ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Saturday, February 23, 2019
هیئتی اروپایی به زیارت حرم امیرالمؤمنین (ع) مشرف شد+تصاویر
حوزه/ هیئتی از روحانیون و دانشجویان کشورهای اروپایی به زیارت حرم حضرت امیر المؤمنین (علیه السلام) مشرف شده و مورد استقبال مسئولان آستان مقدس علوی قرار گرفتند.
۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۰:۵۴
آیت الله العظمی حکیم جوانان را به ارتباط با قرآن و تمسک به سیره اهل بیت(ع) دعوت کردند
حوزه/ حضرت آیت الله سید محمد سعید حکیم، جوانان مؤمن، آگاه و غیرتمند را به عمل به مسئولیت خود در قبال کشور و توجه بیشتر به دین، اعتقادات و ائمه معصومین (علیهم السلام) دعوت کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۱:۴۲
امام جمعه بغداد مطرح کرد ؛
فیلم/ نظر مراجع نجف درباره انقلاب ایران چیست؟
۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۳:۴۹
آیت الله العظمی حکیم:
جوانان مومن حقیقت را با برهان بپذیرند و به آن پایبند باشند
حوزه/ حضرت آیت الله سید محمد سعید حکیم از مراجع نجف اشرف، به مصیبت ها و بلا هایی که بعد از رحلت حضرت رسول اکرم (صلى الله عليه وآله) بر سر امت آمد، اشاره کردند و از جوانان مؤمن خواستند در خصوص حقیقت، تحقیق کرده و با دلیل و برهان به آن پایبند باشند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۳:۴۶
آیت الله العظمی حکیم بر احترام متقابل میان ادیان تاکید کردند
حوزه/ حضرت آیت الله سید محمد سعید حکیم از مراجع نجف اشرف در دیدار جوانان شهر دیالی و موصل، عراقی ها را به ارتباط بیشتر، وحدت کلمه، احترام متقابل میان مذاهب، ادیان و قومیت ها و دوری از انواع دشمنی و کینه توزی توصیه کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۳:۰۷
جمعی از اساتید دانشگاه پاکستانی با آیت الله العظمی حکیم دیدار کردند
حوزه/ حضرت آیت سید محمد سعید حکیم از مراجع نجف اشرف در دیدار جمعی از اساتید دانشگاه های پاکستان، مسلمانان این کشور را به محبت، الفت و مدارا میان اقشار مختلف جامعه و دوری از کشمکش ها و درگیری ها توصیه کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۲:۵۸
آیت الله العظمی حکیم:
خادمین عتبات و زائرین چهره درخشانی از شیعه به جهان نشان دهند
حوزه/ آیت الله سید محمد سعید حکیم از مراجع نجف اشرف، خادمین عتبات مقدس و زائران گرامی را به امانتداری و محافظت از آن با راستی و اخلاص و ارائه چهره درخشانی از پیروان اهل بیت (علیهم السلام) به جهانیان توصیه کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۳:۵۲
آیت الله العظمی حکیم:
مبلغین به ارتقای معلومات خود توجه کرده و احکام شرعی را با تواضع و آرامش بیان کنند
حوزه/ حضرت آیت الله محمد سعید حکیم از مراجع نجف اشرف در دیدار جمعی از مبغلّین زن وابسته به آستان عباسی، آنان را به توجه به ارتقای معلومات به ویژه در خصوص احکام شرعی و فقهی ویژه زنان و بیان آن به صورت ساده، قابل فهم و با تواضع و آرامش دعوت کردند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۹:۵۲
آیت الله العظمی حکیم:
موضع گیری مرجعیت دینی برگرفته از مکتب اهل بیت (علیهم السلام) است
حوزه/ حضرت آیت الله حکیم اشاره کردند: موضع گیری مرجعیت دینی برگرفته از مکتب اهل بیت (علیهم السلام) است که بر اساس منطق، حکمت و اعتدالگرایی بنا شده است و این مکتب همان اسلام حقیقی است که پیامبر اکرم (ص) آورده است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۳
آیت الله العظمی نجفی خواستار اهتمام مؤمنان به امر به معروف و نهی از منکر شدند
حوزه/ آیت الله بشیر نجفی از مراجع نجف اشرف بر اهمیت محاسبه نفس و پاکی آن از گناهان و داشتن قلب سلیم و خاشع در برابر خداوند متعال برای کسب رضایت الهی تاکید کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۳:۲۸