*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ \ ۱۴ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Sunday, January 20, 2019
برای تبلیغ طلاب انگیزه ایجاد شود
حوزه/ نماینده مدرسه عالی انوار طاها گفت: برخی از طلاب قم با اینکه چندین سال در حوزه درس خوانده اند، انگیزه ای برای کار علمی و تبلیغ ندارند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۶:۱۷
آیت الله ممدوحی:
برخی از عمامه به سر ها ندانسته به دشمن کمک می کنند
حوزه/ گاهی فرد روحانی و یا عمامه به سر با نوشتن مقاله و یا سخنرانی به دشمن خدمت می کند و در خط انحراف دشمن قرار می گیرد. اگر کسی در مسیر درست عمرش را گذرانده باشد، گرفتار اما و اگر نمی شود، برای خوش خدمتی به اسرائیل و آمریکا حرف نمی زند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۴:۳۳
تصاویر/ تجلیل از طلاب برتر مدرسه عالی انوار طاهای قم
عکس: عارف عبداله زاده
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۵:۴۸
دبیر شورای عالی حوزه‌ علمیه:
طلبه بیگانه با فضای انقلاب اسلامی به درد جامعه نمی خورد
حوزه/ نائب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت:اگر طلبه حوزه‌های ما بیگانه با فضای انقلاب اسلامی و بی اعتنای به متن جامعه باشد، فایده‌ای برای جامعه نخواهد داشت.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۳:۳۰
مدیر مدرسه عالی انوار طاها تبیین کرد:
اهداف و دستاوردهای «طرح نهاد تحصیل اجتهادی»
حوزه/ در "طرح نهاد تحصیل اجتهادی" که بر پایه فقه سنتی و اجتهاد جواهری استوار است، با استفاده از روش ها و رویکردهای نوین آموزشی در قابل یک طرح ۲۰ ساله آموزشی، می تواند کمک زیادی به طلاب علاقه مند و توانا در عرصه اجتهاد کند.
۱۳۹۷/۵/۴ - ۱۷:۱۸
حجت الاسلام و المسلمین علم الهدی :
در شرایط نامناسب اقتصادی، درس فرصت شناسی را از امام صادق(ع) بیاموزیم
حوزه/ استاد حوزه با بیان اینکه فرصت شناسی درسی است که یک شیعه، باید از امام صادق(ع) بیاموزد گفت: طلاب جوان باید بتوانند فرصت ها را به خوبی شناسایی کنند، چرا که گاهی در شرایط سخت فرصت هایی بدست می آید که موجب تحول و دگرگونی می شود.
۱۳۹۷/۴/۱۸ - ۱۴:۳۸
مدیر مدرسه عالی انوار طاها:
تصدیق اجتهاد باید هوشمندانه و هدفمند در حوزه احیاء شود/ تا رسیدن به قله اجتهاد همراه با طلاب هستیم
حوزه/ ما به دنبال آن هستیم که بتوانیم از اکنون تا زمان رسیدن به قله اجتهاد و پایدار شدن طلبه در آن مقام، او را یاری کرده و نگذاریم درگیری های روزمره برایش ایجاد شود.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۰۹:۰۴