*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Saturday, July 20, 2019
توصیه های امام جمعه قزوین به قاریان قرآن
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: کسی که با چشم بصیرت حقیقت قرآنی را درک می‌کند، بینای حقیقی است حتی اگر چشم ظاهری نداشته باشد و فقط اولی‌الاباب این حقیقت را درک می‌کنند.
۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۱۶:۵۶
در مدرسه علمیه مولاوردیخان قزوین تاکید شد:
طلاب با تحقیق و پژوهش معارف ناب قرآنی را استخراج کنند
حوزه/ حجت الاسلام مجاهدی، طلبگی را نعمت و توفیق الهی دانست و بر ضرورت اهتمام طلاب به انس با قرآن، تهذیب، مباحثه و جدیت در تحصیل علم و تحقیق و پژوهش تاکید کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۷:۱۴
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد قزوین:
دعای عرفه اختصاص به یک روز در سال ندارد
حوزه/ دعای عرفه امام حسین(ع) از دعاهایی است که به انسان بصیرت می دهد و نباید اختصاص به یک روز در سال داشته باشد و این سرمایه بزرگ، دعایی برای تمام سال و عمر است.
۱۳۹۷/۵/۳۰ - ۱۶:۴۹
کارگردان سینما:
فیلم های دینی جایگاه ویژه در سینما ندارند
حوزه/ جامعه ما ساختاری دینی دارد، بیان کرد: کشور ما پایه و اساس دینی دارد، برای همین بسیاری از مظاهر مذهبی در جای جای شهرمان دیده می‌شود، در چنین شرایطی به نظرم می‌رسد فیلم‌های دینی باید در سینمای ما جایگاهی ویژه داشته باشد، اما متاسفانه اینگونه نیست، چون بسیاری از ادعاهای ما تنها در حد شعار باقی مانده و نمی‌توان برایش باور مستحکمی پیدا کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۷:۳۹
استاد حوزه علمیه قزوین:
با گسترش علم مشکلات کمتر می شود
حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین با بیان این که دین مقدس اسلام بیشترین بهره‌ها را از کتاب برده و پیامبر اکرم(ص) رسالتش را با فرمان خواندن از سوی خداوند آغاز می‌کند و در قرآن خداوند به قلم سوگند یاد می‌کند، ادامه داد: هرچه مطالعه در جامعه بیشتر شود، گسترش علم نیز بیشتر و در نتیجه مشکلات کمتر می شود.
۱۳۹۶/۹/۱ - ۱۶:۳۴
مدیر حوزه علمیه قزوین:
روحانیت ارزش های دفاع مقدس را به نسل جوان منتقل کند
مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: روحانیت در دوران هشت سال دفاع مقدس، نمره ممتازی را کسب کرد؛ چرا که بیشترین آمار شهدا از بین روحانیون بوده است
۱۳۹۶/۶/۷ - ۱۶:۴۶