*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۴ شوال ۱۴۴۰ \ Tuesday, June 18, 2019
به همت مؤسسه مسجد:
دوره آموزشی مدیریت مسجد برگزار می شود
حوزه/ دوره آموزشی مدیریت مسجد ویژه طلاب برادر به همت مؤسسه مسجد برگزار می شود.
۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۲:۴۵
استاد حوزه علمیه همدان:
مساجد روحانی محور اداره شوند/ ۱۴ نهاد متفاوت متولی امور مساجدند
حجت الاسلام بهرامی گفت: موازی کاری ها باید کمتر شود و مدیریت مسجد به دست امام جماعت و روحانیان باشد، مدیر مسجد باید روحانی باشد و برای پیشرفت مسجد برنامه و راه کار داشته باشد.
۱۳۹۶/۱۲/۴ - ۱۴:۲۶
با شرکت ائمه جماعات و روحانیون؛
دوره آموزشی «مدیریت مسجد» در یزد برگزار می شود
حوزه / دوره آموزشی «مدیریت مسجد» ویژه ائمه جماعات و روحانیون، با حضور حجت الاسلام والمسلمین قرائتی، در یزد برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۱۲/۲ - ۰۹:۱۰
رئیس موسسه مسجد: متولیان امور مساجد جاذبه داشته باشند نه دافعه
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین تقی قرائتی با بیان این که متولیان امور مساجد باید جاذبه داشته باشند و بتوانند مردم را به مسجد دعوت کنند، گفت: اگر خدایی ناکرده مساجد خلوت شود، آن زمان باید گفت که اسلام در خطر است، زیرا از ابتدای اسلام، مسجد پایگاه اصلی اسلام و تصمیمات مسلمانان بوده و هست.
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۲:۱۶
اخراج سعودی ها از مسجد بروکسل قطعی شد
حوزه/ پس از حملات تروریستی که بروکسل در سال گذشته شاهد بود، بلژیک به بررسی روابط خود با عربستان پرداخت و عربستان را به حمایت از تروریسم و افراط گرایی متهم کرد و تصمیم گرفت مدیریت بزرگ ترین مسجد بروکسل را از دست سعودی ها بگیرد.
۱۳۹۶/۸/۷ - ۱۳:۰۳
استاد حوزه علمیه همدان:
مدیریت مسجد باید در اختیار امام جماعت باشد
حوزه/ حجت الاسلام بهرامی گفت: مسجد در اسلام دارای اهمیت بالایی است و در این باره امام خمینی(ره) می فرماید مسجد تراز اسلام، مسجدی است که تبدیل به مقر حکومت اسلامی شود.
۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۰۸:۲۹
نگاه فقه به اداره جامعه(۱۲)
مدیریت سه‌گانه برای مسجد
حوزه/ با حذف پیرایه های زائد اداری، تجاری و خدماتی از ساحت مسجد، مسجدی عتیق و آزاد داشته باشیم که قداست، اصالت و معنویت دارد.
۱۳۹۵/۱۲/۹ - ۰۹:۳۳
حجت الاسلام نارنج:
حوزه های علمیه به بحث مدیریت مسجد تخصصی وارد شوند
استاد حوزه علمیه همدان گفت: بعضی ها فکر می کنند که مسجد به این قدر مطالعه و مباحثه نیاز ندارد ولی یکی از موضوعاتی که در این زمینه باید به آن پرداخت بحث منکرات و افعالی است که نباید در مسجد صورت بگیرد.
۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۱۱:۰۳
طرح جهادی مبلغین همدان برگزار می گردد
حوزه / معاون تبلیغ حوزه علمیه همدان، از طرح جهادی مبلغین همدان خبر داد و گفت: این طرح برای مناطق محروم و روستاهایی که مبلغ ندارند برنامه ریزی شده و شبهای جمعه مبلغین به این مناطق اعزام می شوند.
۱۳۹۵/۹/۲۷ - ۱۹:۵۰