*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ \ ۲۱ شوال ۱۴۴۰ \ Tuesday, June 25, 2019
نماینده آیت الله العظمی سیستانی:
تعطیلات تابستان بهترین فرصت برای پیشرفت جوانان است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین شیخ عبد المهدی کربلایی در خطبه های نماز جمعه کربلا گفت: با تهاجم شبکه های ماهواره ای، شبکه های ارتباط جمعی و بازی های الکترونیکی جذّاب مواجه هستیم که فرزندان ما تا صبح بیدار می مانند و راه پیشرفت و رشد آنان بسته می شود.
۱۳۹۸/۳/۳۱ - ۲۱:۳۳
امام جمعه کربلا:
فرهنگ منفی شبکه های اجتماعی تأثیر خطرناکی بر جامعه دارد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید احمد صافی در خطبه نماز جمعه کربلا گفت: ابزار جدید مثل اینترنت و شبکه های اجتماعی بر فرهنگ ما تأثیر گذاشته است و این ابزار منافع و مضراتی دارد که نباید از آن غافل بود.
۱۳۹۸/۲/۱۳ - ۲۲:۵۷
نماینده آیت‌الله‌العظمی سیستانی نسبت به بی‌احترامی به دین هشدار داد
حوزه/ شیخ عبد المهدی کربلایی در خطبه نماز جمعه کربلا، گفت: انواع بی احترامی وجود دارد که از جمله آن ها که امروز رواج دارد بی احترامی به دین است که سه نوع است؛ یکی مخدوش کردن افکار نسبت به دین، دوم بی احترامی به اصل دین و پیروان آن و سومی بی احترامی به نماد های دینی است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۷:۰۸
در در نشست ائمه جمعه همدان با استاندار مطرح شد:
عده ای در کشور هیزم بیار آتش اختلافات اند/ وحدت ملی تنها راه عبور از مشکلات است
حوزه/ آیت الله طه محمدی بر لزوم وحدت در جامعه تاکید کرد و گفت: بعضی از افراد تا سر نخی از اختلاف را می بینند به جای آن که آن را از بین ببرند، سریعا هیزم می آورند و آتش اختلاف را شعله ور تر می کنند.
۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۱۸:۱۶
نماینده آیت الله العظمی سیستانی:
عراق از فساد اداری و اخلاقی رنج می برد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین عبدالمهدی کربلایی گفت: ما در عصری زندگی می کنیم که در آن گمراه کردن، دروغ و نیرنگ و خطرناک تر از آن دروغ رسانه ای و سیاسی گسترش یافته و فریب، سوء استفاده، خیانت در امانت، کشتار، خریدن رأی با پول رواج یافته است.
۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۲۰:۵۹
نماینده آیت الله العظمی سیستانی: نیاز ما به علم و فرهنگ بیش تر از خوردن و آشامیدن است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید احمد صافی گفت: جوانان امروز در معرض خطر فرهنگی هستند که بیان جزئیات آن بسیار هولناک و تکان دهنده است، لذا باید از انرژی و توانایی خود در جهت مثبت استفاده کنند.
۱۳۹۷/۶/۱۰ - ۱۱:۲۱
نماینده آیت الله العظمی سیستانی:
حق گرفتنی است و نه دادنی/ خشم به خاطر گرفتن حق، خوب است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید احمد صافی در خطبه نماز جمعه کربلا گفت: اگر انسان با مشکل اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و نظامی مواجه شود و با حالت خشم از خانه خارج شود تا با این مشکل مقابله کند، اگر این خشم تحت کنترل باشد، خشم به جا و خوبی است.
۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۰۷:۳۱
نماینده آیت الله العظمی سیستانی از دولت عراق انتقاد کرد و مردم را به تظاهرات مسالمت آمیز دعوت کرد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین عبد المهدی کربلایی در خطبه نماز جمعه کربلا با اشاره به تظاهرات اعتراض ‌آمیز مردم استان بصره گفت: مسئولان پیشین و کنونی آشکارا در بهبود اوضاع و ارائه خدمات به مردم کوتاهی کرده اند.
۱۳۹۷/۴/۲۳ - ۰۷:۴۶
نماینده آیت الله العظمی سیستانی در مورد کمرنگ شدن ارزش های اخلاقی هشدار داد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید احمد صافی در خطبه نماز جمعه کربلا به شدت از آشوب اخلاقی که در سطح شهر در جریان است، انتقاد کرد و نسبت به خروج امور از کنترل هشدار داد.
۱۳۹۷/۴/۱۵ - ۲۲:۴۰
نماینده آیت الله العظمی سیستانی: جنگ با داعش هنوز به پایان نرسیده است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین عبد المهدی کربلایی در خطبه های نماز جمعه کربلا از مشغولی گروه های مختلف سیاسی به نتایج انتخابات و درگیری برای دستیابی به مناصب و بی توجهی به نابودی تروریست ها و تأمین امنیت شهروندان انتقاد کرد.
۱۳۹۷/۴/۹ - ۱۰:۲۳