*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ \ ۱۲ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Friday, January 18, 2019
امام جمعه موقت نجف اشرف:
بسیج مردمی استخوانی در گلوی دشمنان عراق خواهد بود/ آمریکا در جنگ با ایران شکست بزرگی می خورد
حوزه/ شیخ خالد النعمانی امام جمعه موقت نجف اشرف در خطبه نماز جمعه گفت: بسیج مردمی عراق یک نهاد رسمی وابسته به فرماندهی نیرو های مسلح است و این نهاد غصه ای در گلوی دشمنان عراق باقی خواهد ماند.
۱۳۹۷/۴/۱۵ - ۲۱:۵۷
امام جمعه نجف اشرف:
عراق به حضور ۶ هزار نیروی آمریکایی نیازی ندارد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین قپانچی در خطبه های نماز جمعه نجف اشرف با اشاره به سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، گفت: با وجود رهبر، مردم و رسالت بزرگ این پیروزی برای اسلام محقق شد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۶:۴۶
امام جمعه نجف اشرف:
رژیم بحرین تمامی ارزش های سیاسی، دینی و اخلاقی را زیر پا گذاشته است
حوزه/ امام جمعه نجف اشرف در خطبه‌های نماز جمعه تاکید کرد: دولت بحرین در تعامل با ملت خود تمامی ارزش های سیاسی، دینی و اخلاقی را زیر پا گذاشته است.
۱۳۹۶/۱۱/۶ - ۲۳:۵۴
امام جمعه نجف اشرف:
آمریکا و کشور های عربی برای بازگشت حزب بعث تلاش می‌کنند
حوزه/ شیخ خالد النعمانی امام جمعه موقت نجف اشرف در خطبه های نماز جمعه تصریح کرد: تلاش هایی از سوی آمریکا، کشورهای عربی و خود عراق برای بازگشت حزب بعث با اسامی دیگر انجام می شود که هم ملت عراق و هم قانون اساسی آن را رد می کند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۹:۴۵
امام جمعه نجف اشرف:
ما با اصل موجودیت رژیم اسرائیل در فلسطین مخالفیم
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی در خطبه های نماز جمعه نجف اشرف با تاکید بر این که حفظ پیروزی نیازمند مبارزه با فساد و خدمت است، تصریح کرد: ملت ها اجازه اجرای اقدام ترامپ را نخواهد داد و موجودیت رژیم غاصب اسرائیل در فلسطین را رد می کنند.
۱۳۹۶/۹/۲۴ - ۱۷:۳۲
امام جمعه نجف اشرف:
قدس پایتخت اسرائیل نخواهد شد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی در خطبه های نماز جمعه نجف با تاکید بر اینکه قدس پایتخت اسرائیل نخواهد شد، اشاره کرد: اقدام ترامپ تحریک احساسات یک میلیارد و نیم مسلمان است و ملت ما ساکت نخواهد بود.
۱۳۹۶/۹/۱۷ - ۱۶:۳۶
امام جمعه نجف اشرف:
به ملت ایران تسلیت می گوییم/خطرات موجود در منطقه به خاطر سیاست های آل سعود است
حوزه/حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی در خطبه های نماز جمعه نجف اشرف، با تاکید بر اینک ه اصلاح قانون ثبت احوال اوج عدالت، آزادی و رعایت حقوق تمامی مذاهب و ادیان است، اشاره کرد: خطری که منطقه را تهدید می کند، نتیجه سیاست های رژیم آل سعود است.
۱۳۹۶/۸/۲۶ - ۲۱:۳۳
امام جمعه نجف اشرف:
امیدواریم تا اربعین آینده، آل سعود نابود شود
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی در خطبه های نماز جمعه نجف اشرف، با اشاره به اینکه کشتی اهل بیت (علیهم السلام)، کشتی نجات و تقوا است، گفت: امروز به برکت این کشتی و از طریق زیارت اربعین شاهد نجات امت هستیم.
۱۳۹۶/۸/۱۹ - ۲۳:۳۷
امام جمعه نجف اشرف:
۳ هزار مبلغ حوزه علمیه عراق در خدمت زائران اربعین هستند
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی در خطبه های نماز جمعه که در حسینیه فاطمیه کبری ایراد شد، بر اجرای انتخابات در موعد مشخص خود تاکید کرد و نسبت به توطئه آل سعود برای شکستن صف شیعه و تلاش برای تشکیل احزاب شیعه و سنی هشدار داد.
۱۳۹۶/۸/۱۲ - ۲۲:۴۷
امام جمعه نجف اشرف:
عربستان باید قبور ائمه بقیع (ع) را بازسازی کند تا اطمینان عراق را به دست آورد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی در خطبه های نماز جمعه نجف اشرف، از نزدیکی روابط عربستان و عراق استقبال کرد و گفت: این روابط تا زمانی که آل سعود قبور ائمه بقیع را باز سازی نکند و دست از تکفیر و تروریسم برندارد، موفقیت آمیز نخواهد بود.
۱۳۹۶/۸/۵ - ۱۹:۵۶