*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ \ الثلاثاء ٦ جمادى الأولى ١٤٣٩ \ Tuesday, January 23, 2018
امام جمعه نجف اشرف:
آمریکا و کشور های عربی برای بازگشت حزب بعث تلاش می‌کنند
حوزه/ شیخ خالد النعمانی امام جمعه موقت نجف اشرف در خطبه های نماز جمعه تصریح کرد: تلاش هایی از سوی آمریکا، کشورهای عربی و خود عراق برای بازگشت حزب بعث با اسامی دیگر انجام می شود که هم ملت عراق و هم قانون اساسی آن را رد می کند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۹:۴۵
امام جمعه نجف اشرف:
ما با اصل موجودیت رژیم اسرائیل در فلسطین مخالفیم
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی در خطبه های نماز جمعه نجف اشرف با تاکید بر این که حفظ پیروزی نیازمند مبارزه با فساد و خدمت است، تصریح کرد: ملت ها اجازه اجرای اقدام ترامپ را نخواهد داد و موجودیت رژیم غاصب اسرائیل در فلسطین را رد می کنند.
۱۳۹۶/۹/۲۴ - ۱۷:۳۲
امام جمعه نجف اشرف:
قدس پایتخت اسرائیل نخواهد شد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی در خطبه های نماز جمعه نجف با تاکید بر اینکه قدس پایتخت اسرائیل نخواهد شد، اشاره کرد: اقدام ترامپ تحریک احساسات یک میلیارد و نیم مسلمان است و ملت ما ساکت نخواهد بود.
۱۳۹۶/۹/۱۷ - ۱۶:۳۶
امام جمعه نجف اشرف:
به ملت ایران تسلیت می گوییم/خطرات موجود در منطقه به خاطر سیاست های آل سعود است
حوزه/حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی در خطبه های نماز جمعه نجف اشرف، با تاکید بر اینک ه اصلاح قانون ثبت احوال اوج عدالت، آزادی و رعایت حقوق تمامی مذاهب و ادیان است، اشاره کرد: خطری که منطقه را تهدید می کند، نتیجه سیاست های رژیم آل سعود است.
۱۳۹۶/۸/۲۶ - ۲۱:۳۳
امام جمعه نجف اشرف:
امیدواریم تا اربعین آینده، آل سعود نابود شود
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی در خطبه های نماز جمعه نجف اشرف، با اشاره به اینکه کشتی اهل بیت (علیهم السلام)، کشتی نجات و تقوا است، گفت: امروز به برکت این کشتی و از طریق زیارت اربعین شاهد نجات امت هستیم.
۱۳۹۶/۸/۱۹ - ۲۳:۳۷
امام جمعه نجف اشرف:
۳ هزار مبلغ حوزه علمیه عراق در خدمت زائران اربعین هستند
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی در خطبه های نماز جمعه که در حسینیه فاطمیه کبری ایراد شد، بر اجرای انتخابات در موعد مشخص خود تاکید کرد و نسبت به توطئه آل سعود برای شکستن صف شیعه و تلاش برای تشکیل احزاب شیعه و سنی هشدار داد.
۱۳۹۶/۸/۱۲ - ۲۲:۴۷
امام جمعه نجف اشرف:
عربستان باید قبور ائمه بقیع (ع) را بازسازی کند تا اطمینان عراق را به دست آورد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی در خطبه های نماز جمعه نجف اشرف، از نزدیکی روابط عربستان و عراق استقبال کرد و گفت: این روابط تا زمانی که آل سعود قبور ائمه بقیع را باز سازی نکند و دست از تکفیر و تروریسم برندارد، موفقیت آمیز نخواهد بود.
۱۳۹۶/۸/۵ - ۱۹:۵۶
امام جمعه نجف اشرف:
توطئه صهیونیستی "جدایی کردستان" با شکست مواجه شد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی امام جمعه نجف اشرف در خطبه های نماز جمعه در حسینیه فاطمیه کبری، با تاکید بر اینکه طرح جدایی کردستان که صهیونیسم جهانی در پشت پرده آن است، با شکست مواجه است، سخن گفتن از تعویق انتخابات آینده مجلس را نپذیرفت.
۱۳۹۶/۷/۲۸ - ۱۸:۱۳
امام جمعه نجف اشرف:
جدایی کردستان به فروپاشی ‌آن منجر می شود/ شیعیان از ناموس و آبروی تمام ملت عراق دفاع کردند
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدرالدین قپانچی در خطبه های نماز جمعه در حسینیه فاطمیه کبری، با تاکید بر اینکه کشور های جهان و منطقه لجبازی رهبران کردستان را به هیچ عنوان نمی پذیرند گفت: سرنوشت تجزیه عراق، فروپاشی کردستان است.
۱۳۹۶/۷/۲۱ - ۱۸:۵۸
امام جمعه نجف اشرف:
بیانیه آیت الله العظمی سیستانی در خصوص همه‌پرسی کردستان فصل الخطاب بود
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی امام جمعه نجف اشرف در خطبه های نماز جمعه که در حسینیه فاطمیه الکبری ایراد شد، تاکید کرد: بیانیه حضرت آیت الله سیستانی در خصوص همه پرسی کردستان فصل الخطاب بود.
۱۳۹۶/۷/۱۴ - ۱۸:۱۷