*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Saturday, July 20, 2019
برای ۱۶۴ هفته پیاپی؛
رژیم آل خلیفه از برگزاری نماز جمعه در بحرین جلوگیری کرد
حوزه/ عناصر مزدور و شبه نظامی های وابسته به رژیم آل خلیفه برای صد و شصت و چهارمین هفته پیاپی از برگزاری نماز جمعه شیعیان در مسجد امام صادق (ع) در الدراز جلوگیری کردند.
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۰۶:۵۵
۱۰۳ هفته از توقیف نماز جمعه شیعیان بحرین گذشت +عکس
حوزه/ ۱۰۳ هفته از توقیف نماز جمعه شیعیان بحرین و ۷۷۳۹ روز از محاصره امنیتی منطقه الدراز (محله سکونت شیخ عیسی قاسم می گذرد.
۱۳۹۷/۴/۸ - ۱۷:۳۱
۱۰۲ هفته جلوگیری از نماز جمعه شیعیان بحرین + تصاویر
حوزه/ نیروهای امنیتی آل خلیفه برای ۱۰۲ هفته متوالی به محاصره امنیتی منطقه الدراز و منزل آیت الله عیسی قاسم ادامه داده و از برگزاری مهمترین و وسیع ترین نماز جمعه شیعیان بحرین مانند هفته های گذشته جلوگیری نمودند.
۱۳۹۷/۴/۱ - ۱۹:۵۰
مردم بحرین علی رغم محاصره نیروهای نظامی مقابل مسجد الدراز تجمع کردند
حوزه/ مردم شهرک الدراز در شمال بحرین برای اعلام همبستگی مجدد با آیت الله شیخ عیسی قاسم که همچنان در حصر خانگی به سر می برد، تجمع کردند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۱:۰۵
برای هفته هشتاد و چهارم؛
رژیم آل خلیفه همچنان از برگزاری نماز جمعه شیعیان بحرین جلوگیری می کند
حوزه/ عناصر مزدور و شبه نظامی مسلح آل خلیفه با محاصره ورودی های شهرک الدراز برای هفته هشتاد و چهارم از برپایی نماز جمعه جلوگیری کرده و مانع حضور مردم بحرین و امام جمعه مسجد امام صادق (علیه السلام) در این مسجد شدند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۹:۵۰
۵۵۷ روز از محاصره امنیتی منطقه الدراز بحرین گذشت
حوزه/ امروز جمعه ۸ دی نیروهای امنیتی آل خلیفه برای هفتاد و ششمین هفته متوالی به محاصره امنیتی منطقه الدراز و منزل آیت الله عیسی قاسم ادامه داده و از برگزاری مهمترین و وسیعترین نماز جمعه شیعیان بحرین مانند هفته های گذشته جلوگیری نمودند.
۱۳۹۶/۱۰/۸ - ۱۵:۳۷
همزمان با جلوگیری از برگزاری نماز جمعه بحرین؛
اهالی الدراز نماز خود را فرادی به جا آوردند
حوزه/ اهالی الدراز بحرین،امروز جمعه نماز خود را به صورت فرادی به جا آوردند؛ این درحالی است که نیرو های آل خلیفه از برگزاری نماز جمعه در بحرین جلوگیری کرده و اجازه نداده که امام جمعه وارد شهرک محاصره شده الدراز شود، همچنین خودرو های نظامی در اطراف مسجد امام صادق (علیه السلام) که در آن نماز برگزار می شود، مستقر شدند.
۱۳۹۶/۶/۱۰ - ۱۹:۲۵