*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۵ شوال ۱۴۴۰ \ Wednesday, June 19, 2019
اوباش به گورستان اسلامی در شمال یونان هتک حرمت کردند
حوزه/ اعضای مرتبط با یک گروه نئوفاشیستی در شمال یونان، به یک گورستان اسلامی هتک حرکت کرده و با اسپری رنگ، شعار نژادپرستانه نوشتند و علامت شبه صلیب شکسته بر روی قبرها پاشیدند.
۱۳۹۸/۳/۹ - ۰۸:۲۸
دانشجوی محجبه با اتومبیلش آزاردهندگان نژادپرست را تعقیب کرد
حوزه/ دانشجوی محجبه پرستاری که در خیابان فلتام انگلستان مورد اهانت دو مرد نژادپرست قرار گرفته بود، اتومبیل آنان را تعقیب کرده و از آنان فیلمبرداری کرد.
۱۳۹۸/۳/۸ - ۰۹:۰۳
فردی که توطئه حمله به مسجد جنوب لندن را کشیده بود، در دادگاه اعتراف کرد
حوزه/ عامل توطئه بمب گذاری در مسجد جنوب لندن که پیشتر حاضر به پذیرش اتهاماتش نبود، روز گذشته در جلسه دادگاه به جرمش اعتراف کرد و در انتظار حکم محکومیت می باشد.
۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۱:۳۲
ششمین مسجد در بیرمنگام هدف حمله اوباش نژادپرست قرار گرفت
حوزه/ در حمله به مساجد بیرمنگام در روزهای اخیر، به ششمین مسجد و مرکز اسلامی در این شهر حمله شد که خساراتی در برداشت ، پلیس اعلام کرده گشت زنی را افزایش می دهد.
۱۳۹۸/۱/۴ - ۱۳:۱۲
مسلمانان و یهودیان بریتانیا خواستار توقف فعالیت رادیوی نئونازی شدند
حوزه/ درحالی که یک رادیوی نئونازی هر روزه در بریتانیا اقدام به تبلیغات نفرت محور علیه مسلمانان، یهودیان و سیاه پوستان می کند، اجتماعات مدنی خواستار توقف فعالیت این رادیو شدند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۹:۴۰
مسلمانی که جان بسیاری را در حمله تروریستی نیوزیلند نجات داد
حوزه/ عبدالعزیز یک مسلمان افغانی تبار قهرمان حادثه حمله تروریستی در مسجد نیوزیلند شناخته می شود. وی به جای مخفی شدن از مسجد بیرون دوید و مهاجم را به دنبال خودش کشاند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۵:۲۳
استرالیا به نژادپرستی که حملات تروریستی را تقصیر اسلام دانسته بود، ویزا نداد
حوزه/ در پی حملات تروریستی در مساجد نیوزلند، دولت استرالیا رسما اعلام کرد به میلو یانوپولوس که نظرات نژادپرستانه ای علیه مسلمانان گفته ویزا نخواهد داد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۱:۱۸
یک نژادپرست در استرالیا، با اتومبیلش به دروازه های مسجد کوبید
حوزه/ مردی در کوئینزلند درحالی که پنجره سمت راننده را پایین کشیده با اتومبیلش خشمگینانه به دروازه های ورودی مسجدی کوبیده، نمازگزاران را تهدید کرده و به اسلام و مسلمانان اهانت کرده است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۸
واکنش آیت الله اعرافی به جنایت تروریستی نیوزلند؛
این حملات تروریستی نتیجه تبلیغات مسموم اسلام هراسی است/ حوزه علمیه خواهان تعقیب عاملان است
حوزه / مدیر حوزه های حوزه با اشاره به جنایت تروریستی در نیوزلند تاکید کرد: حوزه‌های علمیه این جنایت را محکوم کرده و خواستار تعقیب عاملان آن بوده و از دولت‌ها و ملت‌ها می‌خواهد با اندیشه‌های نژاد پرستانه و افکار اسلام هراسی در جهان مقابله کرده و از عبادتگاه‌ها حفاظت نمایند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲۱:۲۶
نژادپرستی که با اتومبیلش نمازگزاران را زیر گرفت، ۵ سال زندان نصیبش شد
حوزه/ نژادپرست انگلیسی که با اتومبیلش نمازگزاران مسجد حسینی در شمال لندن را زیر گرفته و منجر به مجروح شدن ۳ تن شد، تنها به ۵ سال زندان و هفت و نیم سال محرومیت از رانندگی محکوم گردید.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۰۸:۴۴