*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ \ ۱۹ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Tuesday, July 23, 2019
بیانیه تفصیلی حوزه خواهران به مناسبت چهل‌سالگی انقلاب اسلامی؛
فریادهای زهراء(س) بر انقلابیون سابق، الگوی انقلابیگری ماست
مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در بیانیه ای تاکید کرد:فریادهای زهرا سلام‌الله علیها بر انقلابیون سابق و خسته و پشیمان، الگو تغییرخواهی مداوم و الهیات انقلابیگری مستمر ماست. ما فرزندان رنج‌های زهراییم...
۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۷:۳۶
پس از سپری شدن ۳۰ روز؛
دو بانوی جوان ربوده شده بحرینی همچنان سرنوشت مبهمی دارند
حوزه/ سرنوشت دو بانوی جوان بحرینی که ۳۰ روز پیش بازداشت شدند، همچنان مبهم است و کسی از مکان بازداشت آنها اطلاع ندارد و اکنون خانواداه های آنها خواستار ملاقات با فرزندان خود هستند.
۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۱۱:۱۴
ائتلاف جوانان بحرینی پویش حمایت از زنان زندانی را آغاز کرد
حوزه/ ائتلاف جوانان انقلاب بحرین با صدور بیانیه ای از آغاز پویشی با عنوان سرنگونی رژیم آل خلیفه و سربلندی زن بحرینی خبر داد و تاکید کرد رژیم آل خلیفه جانب مروت را در برخورد با مردم بحرین رعایت نکرد و برای خاموش کردن آتش انقلاب مردم به بازداشت و زندانی کردن زنان روی آورده است.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۰:۲۹
کاربران شبکه های اجتماعی و نهادهای حقوق بشر:
زنان بحرین به خاطر نسبت فامیلی با انقلابیون در زندان هستند/ آل خلیفه را باید وادار کرد به زنان احترام بگذارد
حوزه/ شخصیت ها و نهادهای داخلی و سازمان های بین المللی فعال در زمینه حقوق بشر بحرین، با صدور بیانیه هایی خواستار آزادی زنان انقلابی موجود در زندان های آل خلیفه شدند.
۱۳۹۷/۱/۲۳ - ۱۴:۳۲
۱۳ زن بحرینی به خاطر مسائل سیاسی در زندان به سر می برند
حوزه/ بر اساس آماری که فعالان بحرینی ارائه داده اند، ۱۳ زن بحرینی به خاطر فعالیت انقلابی در زندان رژیم آل خلیفه به سر می برند که سه تن آن ها خواهر هستند.
۱۳۹۷/۱/۱ - ۱۹:۲۵
زندان زنان بحرین؛ محلی برای تحقیر و انتقام‌جویی از بانوان انقلابی
حوزه/ هم اکنون بسیاری از زنان انقلابی بحرین بنا بر اتهامات واهی و حکم ظالمانه دادگاه های وابسته به آل خلیفه در زندان به سر می برند و گزارش های رسیده از منابع محلی بحرین حاکی از وخامت حال بسیاری از این بانوان و بدرفتاری مسئولان زندان با آنها می‌باشد.
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۱:۴۰
مرکز حقوق بشر و دموکراسی بحرین گزارش داد:
وضعیت زندان زنان بحرین نابسامان است
حوزه/ مرکز حقوق بشر و دموکراسی بحرین اعلام کرد زنان انقلابی بحرین در زندان مسموم شده اند و مسئولان زندان به این خاطر از ارتباط آنها با خانواده های خود جلوگیری می کنند.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۱۱:۴۲