*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Saturday, July 20, 2019
استاد حوزه علمیه قزوین:
مسئولان در راستای رفع مشکلات تولیدکنندگان تلاش نمایند
حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین گفت: مسئولان در راستای رفع مشکلات تولیدکنندگان تلاش نمایند، چرا که می تواند برای تسهیل در رونق تولید و حمایت از تولید کنندگان به بهبود وضعیت اقتصادی در کشورکمک شایانی نماید.
۱۳۹۸/۱/۱۸ - ۱۶:۰۸
مدیر حوزه علمیه قزوین:
اشتغال زایی در کشور برای جوانان اولویت مسئولین باشد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: امروز همه مسئولین باید در جهت رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی ملت ایران تلاش کرده و اشتغال زایی را اولویت جدی برنامه های خود در سال جدید قرار دهند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۵:۵۴
استاد حوزه علمیه قزوین مطرح کرد:
نمایش همت اجتماعی ایرانیان در جشن «عاطفه ها»
حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین بر ضرورت کمک به خانواده های نیازمند، گفت: با برگزاری جشن عاطفه ها می توان روحیه انفاق و نوعدوستی را در جامعه گسترش و با فقر مبارزه کرد، چرا که این جشن بیانگر همت اجتماعی ملت ایران است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۵:۴۲
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری:
طلاب و روحانیون ارتباط خود با جوانان را تقویت کنند
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره بر این نکته مهم سفارش می فرمایند که روحانیت باید ارتباط بیشتری با مردم به خصوص نسل نوجوان و جوان داشته باشد و به شبهات آنان پاسخ دهد.
۱۳۹۷/۹/۵ - ۱۳:۳۸
مدیر مدرسه علمیه شهرستان تاکستان: حوزه های علمیه و روحانیت خارچشم دشمنان است
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه شهرستان تاکستان گفت: طلاب علوم دینی باید نصایح ارزشمند اساتید حوزه را عمل نموده وبه آن مقید باشندودر بهره گیری بیشتر از همواره تلاش فراوان داشته باشند.
۱۳۹۷/۶/۱۰ - ۱۴:۰۳
مسئول قرآن و عترت حوزه علمیه قزوین:
توجه به قرآن درمان همه بیماری های روحی است
حوزه/ مسئول قرآن و عترت حوزه علمیه قزوین گفت: توجه و انس بیشتر با قرآن درمان همه بیماریهای روحی است ،چرا که استفاده از آموزه های قرآن و ائمه معصومین (ع) می تواند موجب برقراری ارتباطی موثرتر ، آسان تر و روان تر شود.
۱۳۹۷/۶/۵ - ۱۳:۰۱
مسئول مدرسه علمیه امیر المومنین (ع) شهرستان آوج:
جهان اسلام برای دفاع از مسلمانان میانمار به پا خیزد
حجت الاسلام هاشمی تاکید کرد: جهان اسلام و مجامع بین المللی باید برای جلوگیری از قتل عام و کشتار مردم مسلمان میانمار اقدام فوری نمایند، چرا که دست پلید رژیم صهیونیستی امروز در میانمار است و کوتاه شدن این دست اتحاد و همبستگی مسلمانان را می طلبد.
۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۱۵:۰۵