*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ \ الأربعاء ١ رجب ١٤٣٨ \ Wednesday, March 29, 2017
رئیس اداره پاسخگویی و خدمات فرهنگی آستان مقدس قم:
ارتقای بینش فرهنگی و اسلامی، محور خدمات فرهنگی حرم کریمه اهل بیت(ع)
حوزه/ خدمات محوری اداره پاسخگویی و خدمات فرهنگی حرم کریمه اهل بیت(ع) در راستای ارتقاء بینش فرهنگی و اسلامی است و در این راستا ، بخش اردوهای زیارتی در طول سال ۱۳۹۵ پذیرای گروه های اردویی و کاروان های زیارتی زیادی از دور و نزدیک بوده است.
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۸:۲۰
به همت مدرسه علمیه بنت الرسول(س) صورت می گیرد؛
ارائه خدمات مشاوره ای طلاب خواهر به بانوان لرستانی
حوزه/ معاون فرهنگی مدرسه علمیه بنت الرسول(س) استان لرستان، از ارائه مشاوره های دینی و شرعی، توسط خواهران طلبه این مدرسه، به مخاطبان خبر داد.
۱۳۹۵/۱۲/۸ - ۱۸:۰۵
طلاب حوزه علمیه استان مرکزی مهارت های زندگی را فرا می گیرند
با حضور اساتید مشاور در مدارس علمیه استان مرکزی، طلاب حوزه علمیه استان مرکزی مهارت های زندگی را فرا می گیرند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۳:۲۸
ارائه مشاوره دینی توسط مبلغان در آرامستان های الیگودرز
حوزه / مدیر مدرسه علمیه مهدیه الیگودرز از حضور مبلغان و طلاب معمم این مدرسه با هدف ارائه مشاوره های دینی و مذهبی در گلزارهای شهدا و آرامستان های این شهرستان خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۶:۴۵
کارشناس مشاوره: مشاوره قبل از ازدواج اجباری شود
حوزه/ حجت الاسلام کاظمی نژاد تصریح کرد: فرهنگ جامعه باید به مرحله ای برسد که همانند آزمایش خون و ژنتیک که بصورت اجباری از زوجین گرفته می شود، قبل از ازدواج هم به آنان مشاوره داده شود.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۲:۰۴
حضور ثابت مشاورین حوزوی در مدارس علمیه چهار محال و بختیاری
حوزه / معاون تهذیب حوزه علمیه چهارمحال و بختیاری از استقرار کامل و ثابت مشاورین بومی در شش مدرسه علمیه این استان خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۲:۵۴
درنشستی علمی بررسی شد،
جایگاه مشاوره دینی در حوزه های علميه
حوزه /مشاوره اسلامي در حوزه هاي علميه يك ضرورت است كه بايد در جامعه نهادينه شود و جامعه نيازمند حل مشكلات از طريق مشاوره اسلامي است.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۲:۵۷
مدیر مرکز تخصصی اخلاق حوزه:
ارائه مشاوره بر اساس ارزش های دینی نیاز جامعه است
حوزه / رئیس مرکز تخصصی اخلاق حوزه علمیه قم با بیان اینکه نگرش ضعیف دینی در جامعه یک آسیب جدی برای مفاهیم و ارزش های اسلامی است، گفت: ارائه مشاوره بر اساس ارزش های دینی نیاز جامعه اسلامی است.
۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۱۶:۵۶
طرح جهادی مبلغین همدان برگزار می گردد
حوزه / معاون تبلیغ حوزه علمیه همدان، از طرح جهادی مبلغین همدان خبر داد و گفت: این طرح برای مناطق محروم و روستاهایی که مبلغ ندارند برنامه ریزی شده و شبهای جمعه مبلغین به این مناطق اعزام می شوند.
۱۳۹۵/۹/۲۷ - ۱۹:۵۰
معاون تهذیب حوزه علمیه همدان:
فعالیت های تهذیبی تقویت شود
حوزه/ حجت الاسلام کشوری دلاور با تاکید بر ضرورت تقویت برنامه های تهذیبی در مدارس علمیه، تصریح کرد: فعالیت های تهذیبی باید در جهت رشد طلاب انجام شود.
۱۳۹۵/۹/۲۲ - ۱۷:۱۰