*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۹ شعبان ۱۴۴۰ \ Wednesday, April 24, 2019
معاونت فرهنگی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان قزوین منصوب شد
حوزه/ طی حکمی از سوی مدیر کل اوقاف وامور خریه استان قزوین ،حجت الاسلام رضا نوروزی به عنوان رئیس معاونت فرهنگی این اداره کل معرفی و از تلاشهای خالصانه مهندس رحیمی قدردانی گردید.
۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۴:۰۳
مدیر حوزه علمیه استان قزوین:
تألیفات شهید مطهری در پاسخ به نیاز‌های فکری زمان بود
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عباسی گفت: شهید مطهری، دانشگاه را تشنه معارف دید و به تدریس در دانشگاه پرداخت . تألیفات شهید مطهری در پاسخ به نیاز‌های فکری زمان بود و با گذشت سال‌ها، هنوز هم این آثار پاسخگوی بسیاری از شبهات و پرسش‌های جوانان و دانشجویان است.
۱۳۹۷/۲/۱۰ - ۱۰:۵۶
نماینده ولی فقیه در کرمان در جمع روحانیون:
اگر جامعه به استقلال فرهنگی نرسد استقلال سیاسی و اقتصادی را از دست می‌دهد/ حوزه و روحانیت کانون فرهنگ دینی و اسلامی اند
امام جمعه کرمان با اشاره به این که مقام معظم رهبری بارها فرموده‌اند که منظور از فرهنگ چیست؟ مراد فرهنگ دینی و اسلامی است که کانون آن حوزه‌ها و روحانیت است، گفت: اگر بخواهیم مساله فرهنگی را درست انجام دهیم باید به حوزه‌ها و روحانیت اهمیت دهیم، ما منکر نقش جدی و ارزشمندی مراکز فرهنگی در کشور نیستیم، ولی چون فرهنگ جامعه مبتنی بر آیات و روایات است، روحانیت در راس امور فرهنگی قرار دارد.
۱۳۹۷/۱/۳۱ - ۱۶:۱۰
استاد حوزه در جمع طلاب همدان:
انقلاب اقتصادی لازمه استقلال کشور است
حجت الاسلام امین عباسی با تاکید بر این که انقلاب اقتصادی لازمه استقلال کشور است، گفت: مقام معظم رهبری مدام در بیانات خود بر تولید نیازهای داخلی، در کشور تاکید بسیاری دارند که در صورت تحقق این امر موجب بی نیازی و عدم تسلط بیگانگان بر ما می شود.
۱۳۹۶/۷/۳ - ۱۱:۴۱
صاحب نظران حوزوی و دانشگاهی بررسی کردند؛
راهبردهای سند ۲۰۳۰ یونسکو در نقض استقلال فرهنگی ایران
حوزه/ مقام معظم رهبری اولین کار انقلاب را قطع وابستگی کشور و دستیابی به استقلال دانستند، براین اساس تاثیرپذیری سیاست های فرهنگی و تربیتی از نطام های ارزشی، واقعیتی غیرقابل انکار است.
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۲:۰۵