*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ \ ۱۲ محرم ۱۴۴۰ \ Saturday, September 22, 2018
یادداشت رسیده:
فرهنگ خدمت جهادی به مردم
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستانی در یادداشتی درباره برخی از محرومیت ها و مظلومیت ها در شهر دلبران از توابع شهرستان قروه آورده است: کسانی که مسئولیت و مدیریت مردم را برعهده می گیرند باید شبانه روز درحال تلاش و خدمتگزاری باشند در غیر این صورت ماندن در منصب قطعا حرام و خیانت به مردم است.
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۱۵:۴۴
یادداشت یک طلبه؛
ما در ره عشق نقض پیمان نکنیم
حوزه/ آن‌هایی که می‌پندارند، می‌توانند ما را از مسیر ولایت منحرف سازند و به ضلالت بکشانند! این ندا را به گوش خود بسپارند و به اربابانشان برسانند که «ما در ره عشق نقض پیمان نکنیم»....
۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۰۹:۱۰
یادداشت رسیده؛
حکومت ها و چالشی به نام آقازادگی (۲)
حوزه/ نباید از نظر دور داشت که جدای از بحث مذمت اشرافی گری و اسراف که جای مذمت نیز دارد، پدیده رویش آقازاده ها به دلیل اتصال لاینفک نسبی آنان به انقلابیون وفادار به اصل حاکمیت خواسته یا ناخواسته جمع کثیر همین انقلابیون در بطن آن حکومت بوجود خواهد آمد و به رشد و نمو خواهند پرداخت.
۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۰۴:۰۰
یادداشت رسیده؛
حکومت ها و چالشی به نام آقازادگی (۱)
حوزه/ از مشکلاتی که نه تنها در طول چهار دهه انقلاب اسلامی بلکه از ابتدای تاریخ، حکومت ها با آن مواجه بوده اند و حتی به سرنگونی آن حکومت نیز منجر شده است، رویش تدریجی اشراف متصل به قوه حاکمه و در پی آن، رویش آقازاده های متصل به این جریان ...
۱۳۹۷/۶/۴ - ۲۳:۰۵
یادداشت رسیده؛
درس هایی از سيره مبارزاتى امام جواد(ع) براى جامعه امروز
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار در یادداشتی به سیره مبارزاتی فرهنگی و اعتقادی امام جواد (ع) اشاره کرده است.
۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۰:۴۱
یادداشت رسیده؛
کردستان سرزمین مجاهدت های خاموش/ نباید از این استان فرهنگی غفلت کرد
حوزه/ چه زیبا رهبر معظم انقلاب کردستان را به سرزمین مجاهدت‌های خاموش لقب داده‌اند و از مردمان غیور این منطقه به‌عنوان مردمان با فرهنگ یادکرده‌اند سرزمینی که وجب‌به‌وجب آن به خون شهیدان معطر است، آنانی که دست در دست هم در مقابل ایادی استکبار صف‌کشیدند و هستی خویش را برای پایدار بودن امنیت در طبق اخلاص نهادند.
۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۰۹:۰۴
یادداشت رسیده؛
بوق‌های رسانه‌ای تنور تفرقه را بیش ‌از پیش داغ کرده اند
حوزه/ محسن توکلی، دانشجوی دکتری روابط بین الملل در یادداشتی آورده است که : بوق‌های رسانه‌ای نیز تنور تفرقه را بیش ‌از پیش داغ کردند چرا که هرچه تفرقه بیشتر باشد منافع قدرت‌ها نیز بیشتر تضمین می‌شود.
۱۳۹۷/۵/۲ - ۱۲:۰۳
یادداشت رسیده؛
شيوه مبارزه فرهنگى امام رضا(ع)
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجاردر یادداشتی به برخی از ابعاد مبارزه فرهنگی و معنوی امام رضا (ع) اشاره کرد.
۱۳۹۷/۵/۲ - ۰۷:۳۰
یادداشت رسیده:
انکار منکر از نهی از منکر نکردن بدتر است
حوزه/ برای کسی که سرمایه ای را از دست داده است سرزنش چه در فضای مجازی و چه در فضایی حقیقی و چه عمومی باشد و چه خصوصی نارسا وکمترین مجازات است،
۱۳۹۷/۵/۱ - ۱۸:۴۴
یادداشتی به مناسبت هشتمین سال ارتحال موسس حوزه علمیه کوهدشت
حوزه/ نسبت به تجملات و زرق و برق کاملا بی اعتنا بود و این امور را بر اساس کوچک و حقیر می شمرد؛ تا آن جا که اگر کسی را می دید که به زرق و برق دنیایی توجه می‌ کند زبان به نصیحت وی می گشود و او را، با جملاتی خیرخواهانه و نرم، نسبت به عواقب اخروی دنیاگرایی هشدار می‌داد.
۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۲۱:۵۲