*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ \ ۱۰ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Sunday, November 18, 2018
یادداشت رسیده ؛
تاسی به راه و سیره شهدا؛ راز تداوم عزتِ ایران و ایرانی
حوزه/ یکی از دلایل موفقیت دین مبین اسلام و خاصه مذهب تعالی بخش شیعه، پروراندن گل‌هایی در قامت شهداست که تا قیامِ قیامت ، شمع محفل حق طلبان و قطب نمای راه سعادت و آزادگی هستند.
۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۰۸:۵۳
یاداشت رسیده؛
سازمان ملل متحد ابزار غارتگری مکتب سرمایه‌داری
حوزه/ حجت الاسلام علیرضا انجم شعاع به بهانه روز ملل متحد، در یادداشتی به تحلیل نقش و جایگاه سازمان ملل و ساختارهای بین المللی در راستای تحلیل کلان از اسناد بین المللی، سند ۲۰۳۰، FATF، برجام، تحریم اقتصادی و سبک زندگی پرداخته است.
۱۳۹۷/۸/۲ - ۱۰:۴۴
دبیر ستاد همکاریها در انتقاد از برخی رسانه ها:
غربت خدمات نظام اسلامی درمیان تیترهای زرد رسانه ها
حوزه/حجت الاسلام والمسلمین سید مجتبی ملکی، از نحوه پرداختن رسانه ملی و برخی از رسانه های کشور در خصوص رهنود های مراجع تقلید انتقاد کرد.
۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۱۳:۳۹
یادداشت رسیده؛
بررسی عوامل قیام عاشورا در زیارت اربعین
حوزه/ امام صادق علیه السلام در زیارت اربعین، غرور، بی توجهی به سرای آخرت، هوا پرستی و پیروی از فرافکنان و مستوجبین آتش را از عوامل مهم ضلالت و گمراهی برمی شمرند.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۰۴:۰۵
یادداشت رسیده؛
پیاده روی اربعین، ابزاری برای شناساندن امام حسین(ع) به جهانیان
حوزه/ اربعین نشانگر اعلام آمادگی عمومی و همگانی برای مبارزه در جهت تحکیم و دفاع از عقیده است. پیاده روی اربعین ابزاری است برای شناساندن امام حسین(ع) به جهانیان حتی در حد یک نام و سرگذشت. به دیگر سخن این حرکت بُعد فرامکانی و فرا زمانی (جهانی) امام حسین(ع) را احیا نموده، هرچند تمام ویژگی های امام حسین (ع)، یارانش و راهش، ریشه در فطرت بشری دارند.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۱:۳۷
یادداشت رسیده:
فرهنگ خدمت جهادی به مردم
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستانی در یادداشتی درباره برخی از محرومیت ها و مظلومیت ها در شهر دلبران از توابع شهرستان قروه آورده است: کسانی که مسئولیت و مدیریت مردم را برعهده می گیرند باید شبانه روز درحال تلاش و خدمتگزاری باشند در غیر این صورت ماندن در منصب قطعا حرام و خیانت به مردم است.
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۱۵:۴۴
یادداشت یک طلبه؛
ما در ره عشق نقض پیمان نکنیم
حوزه/ آن‌هایی که می‌پندارند، می‌توانند ما را از مسیر ولایت منحرف سازند و به ضلالت بکشانند! این ندا را به گوش خود بسپارند و به اربابانشان برسانند که «ما در ره عشق نقض پیمان نکنیم»....
۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۰۹:۱۰
یادداشت رسیده؛
حکومت ها و چالشی به نام آقازادگی (۲)
حوزه/ نباید از نظر دور داشت که جدای از بحث مذمت اشرافی گری و اسراف که جای مذمت نیز دارد، پدیده رویش آقازاده ها به دلیل اتصال لاینفک نسبی آنان به انقلابیون وفادار به اصل حاکمیت خواسته یا ناخواسته جمع کثیر همین انقلابیون در بطن آن حکومت بوجود خواهد آمد و به رشد و نمو خواهند پرداخت.
۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۰۴:۰۰
یادداشت رسیده؛
حکومت ها و چالشی به نام آقازادگی (۱)
حوزه/ از مشکلاتی که نه تنها در طول چهار دهه انقلاب اسلامی بلکه از ابتدای تاریخ، حکومت ها با آن مواجه بوده اند و حتی به سرنگونی آن حکومت نیز منجر شده است، رویش تدریجی اشراف متصل به قوه حاکمه و در پی آن، رویش آقازاده های متصل به این جریان ...
۱۳۹۷/۶/۴ - ۲۳:۰۵
یادداشت رسیده؛
درس هایی از سيره مبارزاتى امام جواد(ع) براى جامعه امروز
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار در یادداشتی به سیره مبارزاتی فرهنگی و اعتقادی امام جواد (ع) اشاره کرده است.
۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۰:۴۱