*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۱ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 27, 2019
فرمانده سپاه ناحیه قزوین:
راهیان نور امتداد حرکت دفاع مقدس است
فرمانده سپاه ناحیه امام حسن مجتبی (ع) قزوین گفت: در برگزاری راهیان نور علاوه بر همه نکات ایمنی و امنیتی، اهتمام بر مردمی کردن این حرکت بزرگ بوده، چون معتقدیم راهیان نور امتداد دفاع مقدس است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۴:۴۴
مدیر حوزه علمیه استان قزوین:
برای اعزام طلاب و روحانیون به اربعین با رویکرد جدیدی عمل خواهد شد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: با توجه به جلسات مختلف با مسئولین ستاد اربعین حسینی، طلاب و روحانیون اعزامی با برنامه ریزی منظم در مسیر نجف به کربلای معلی و شهرهای کربلا، سامرا و مسیب مستقر خواهند شد و برنامه های مختلف فرهنگی و تبلیغی برای زائرین خواهند داشت.
۱۳۹۷/۷/۷ - ۱۶:۵۹
مدیر حوزه علمیه استان قزوین:
امروز مسلمانان جهان مظلومیت فرزندان پاره تن اسلام را فریاد زدند
مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: امروز مسلمانان جهان، مظلومیت فرزندان پاره تن اسلام را یکپارچه فریاد زدند تا بیداری و هوشیاری خود را نسبت به سکوت سازمان ملل و حامیان دروغین حقوق بشر و ظلمی آشکاری که در حق فلسطین مظلوم و مردم ستم دیده آن می شود را به جهانیان اعلام کنند.
۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۵:۳۴
رئیس ستاد فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین قزوین :
انتقال پیام های اربعین به سراسر دنیا نیازمند پشتوانه علمی است
حوزه/ حجت الاسلام نعمت الهی با بیان اینکه حرکت عظیم اربعین به عنوان یک پدیده اجتماعی نیازمند پشتوانه علمی است، تصریح کرد: امروز باید ادبیات جدیدی تولید شود و مسائل به صورت دقیق و علمی در ابعاد سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و معنوی به جهانیان معرفی شود.
۱۳۹۶/۸/۲۰ - ۱۵:۲۱
معاون فرهنگی وآموزشی بعثه مقام معظم رهبری :
بایکوت خبری رسانه های غربی مانع انتقال پیام اربعین به دنیا نشد
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین احمدی با اشاره به این که بایکوت خبری رسانه های غربی مانع انتقال پیام اربعین به دنیا نشد گفت: هیچ گاه گذشت زمان باعث نشده تا قیام حسینی کهنه و فرسوده شود، این عشق امری خدادادی و فراتر از محاسبات مادی و ظاهری است.
۱۳۹۶/۸/۲۰ - ۱۴:۵۵
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین:
اربعین به ملت و کشور خاصی تعلق ندارد/ لزوم رویکرد بین المللی به تبلیغ دین
حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین با اشاره به این که اربعین به ملت و کشور خاصی تعلق ندارد، بر ضرورت رویکرد بین المللی در عرصه تبلیغ اسلام ناب تاکید کرد.
۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۱:۱۱
کاروان موکب حوزه علمیه قزوین راهی کربلا شد
حوزه/ مسئول کارگروه یاوران معنوی استان قزوین گفت: کاروان موکب حوزه علمیه قزوین راهی کربلا شد تا پذیرای میهمانان وزائرین سید الشهدا (ع) باشد
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۲:۰۳
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قزوین:
بستر حضور گسترده مردم در پیاده روی اربعین فراهم تر شود
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قزوین گفت: اربعین حسینی یک فرصت ارزشمند برای جهان اسلام و مکتب تشیع بوده كه باید از ظرفیت‌های فرهنگی و تبلیغی فراوان آن استفاده بهینه كرد، چرا که این حرکت عظیم برای شیعیان و جهان اسلام با برکت و احیاگر است .
۱۳۹۶/۷/۲۸ - ۱۴:۰۷