*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۰ رمضان ۱۴۴۰ \ Sunday, May 26, 2019
درخواست امام جمعه شیراز از وزیر آموزش و پرورش
حوزه/ امام جمعه شیراز با بیان اینکه باید از دانش آموختگان حوزه به عنوان معلم در مدارس استفاده شود، گفت: در این رابطه با وزیر آموزش و پرورش مکاتبه ای صورت گرفته است.
۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۱۶:۲۹
انتقاد تند امام جمعه شیراز از شهرداری:
شهرداری بلوار کشیده و مسیل را مسدود کرده است!/ مردم حق دارند فحش بدهند و هر بدی به ما بگویند
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: مسیل را گرفته اند و به ساختمان تبدیل کرده اند، چرا نباید سیل جاری شود؟ چرا شهرداری بلوار کشیده و مسیل را مسدود کرده است؟ آب بالا دست دروازه قرآن باید از کجا سر در بیاورد که سیل جاری نشود؟
۱۳۹۸/۱/۷ - ۱۶:۱۱
پیام رهبر معظم انقلاب در پی حادثه سیل در شیراز
حوزه/ در پی حادثه ویرانگر سیل شیراز، رهبر انقلاب در پیامی به امام‌ جمعه‌ی شهر شیراز، ضمن تسلیت به مردم داغدار، سرعت و جدّیت در امر امدادرسانی به حادثه‌دیدگان را خواستار شدند.
۱۳۹۸/۱/۶ - ۱۳:۲۳
نماینده ولی فقیه در استان فارس:
دانش های حوزوی متناسب با نیازهای امروز تدوین شود/ خطابه ای سخن گفتن پاسخگو نخواهد بود
حوزه/ امام جمعه شیراز با بیان اینکه دانش های حوزوی باید متناسب با نیاز های امروز تدوین شود، تصریح کرد: بشریت به اصول و فقه شیخ انصاری ها نیاز دارد، به شرطی این که بدانیم پاسخ چه نیازهایی را می خواهد بدهد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۲:۵۶
نماینده ولی فقیه در استان فارس:
اعتماد به روحانیت در بین مردم تقویت شود
حجت الاسلام والمسلمین دژکام گفت: نسل جوان طلاب نیازها را حس کرده اند و می‌توانند در همه عرصه های تبلیغی مانند فضای مجازی توفیقات بالایی کسب کنند و ما باید بتوانیم اعتماد به روحانیت در مردم را تقویت کنیم.
۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۷:۳۴
نماینده ولی فقیه در استان فارس در اجلاسیه جامعه مدرسین:
دنیای غرب نیاز به معنویت را احساس کرده است
حوزه/ امام جمعه شیراز گفت: اینکه مکررا مقام معظم رهبری یادآور می‌شوند که چرا در علوم انسانی به حرف های قدیمی غرب اکتفا می‌شود به این دلیل است که امروز در غرب نیز نیاز به معنویت احساس می‌شود و انقلاب اسلامی این معنویت را به ملت هدیه داد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۶:۵۴
نماینده ولی فقیه در استان فارس: مشکل جامعه تشکیلات نیست، عملیاتی شدن برنامه هاست
حوزه/ امام جمعه شیراز با بیان اینکه طبق قانون نهادهای مرتبط با امر به معروف مکلف به آموزش هستند و ستاد، پیگیری مسائل را انجام می دهد، گفت: گیر جامعه برسر تشکیلات نیست، بلکه برسر عملیاتی شدن برنامه هاست.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۰۸:۴۷
نماینده ولی فقیه در استان فارس: معرفی دستاوردهای انقلاب گرفتار کاغذ بازی نشود
حوزه/ امام جمعه شیراز با تاکید بر ضرورت معرفی دستاوردهای انقلاب، گفت: گزارش بد نیست، اما برخی مواقع کاغذ می فرستیم که چه کسی باید بخواند، بنابراین باید مستند سازی کنیم که در ایران زیاد بر روی آن کار نشده است، امروز ابزاری که در اختیار مردم است قضایا را آسان کرده است.
۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۱۵:۵۶
امام جمعه شیراز:
مدیران در امانت امام(ره) و شهدا خیانت نکنند/ رسانه ها در بیان انتقاد اخلاق را مراعات کنند
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: مسئولان باید نظام جمهوری اسلامی را به عنوان امانت امام(ره) و شهدا حفظ کنند، خیانت در این امانت گناه بسیار بزرگی است که آبروی ما را پیش خداوند می برد‌.
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۵:۵۷
طی حکمی از سوی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی؛
امام جمعه شیراز «عضو کمیته ملی اخلاق بالینی وزارت بهداشت» شد
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین دژکام، نماینده ولی فقیه در استان فارس طی حکمی به عنوان « عضو روحانی کمیته ملی اخلاق بالینی» وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب شد.
۱۳۹۷/۸/۵ - ۱۶:۱۹