*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۵ شعبان ۱۴۴۰ \ Saturday, April 20, 2019
به همت شورای همبستگی ملی پاکستان؛
فردا در سراسر پاکستان راهپیمایی «روز غزه» برگزار می‌شود
حوزه/ رهبران شورای همبستگی ملی پاکستان اعلام کردند که مسلمانان جهان به ویژه مردم پاکستان در کنار مردم فلسطین ایستاده اند و سکوت سازمان های بین المللی و حقوق بشر در مورد جنایات اسرائیل علیه مردم فلسطین نگران کننده است.
۱۳۹۸/۱/۸ - ۱۹:۰۴
در کنفرانس حمایت از فلسطین مطرح شد؛
اتمام حجت احزاب پاکستان در مورد رابطه با رژیم صهیونیستی
حوزه/ احزاب سیاسی و مذهبی پاکستان ضمن قدردانی از میانجیگری دولت پاکستان در مسئله یمن؛ تاکید کردند کشورهای اسلامی باید روابط خو را با رژیم صهیونیستی قطع کنند .
۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۰۸:۱۰
دبیرکل شورای علمای شیعه پاکستان در گفتگو با «حوزه»:
برنده اصلی انتخابات خود پاکستان بود/ دولت جدید پاکستان را از غلامی آمریکا نجات دهد
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عارف حسین واحدی گفت: انتخابات برگزار شد و بعضی پیروز شدند و بعضی شکست خوردند اما در واقع پاکستان پیروز و موفق شد و امیدواریم دولت جدید پاکستان را از چنگال قدرت های استعماری نجات دهد.
۱۳۹۷/۵/۷ - ۰۳:۰۵
رهبران شورای همبستگی ملی پاکستان:
اسرائیل رژیمی غیرقانونی است/ کشورهای اسلامی روابطشان را با اسرائیل قطع کنند
حوزه/ رهبران شورای همبستگی ملی پاکستان پس از نشستی فوری برای بررسی اوضاع فلسطین در یک کنفرانس خبری گفتند: برخی از کشورهای اسلامی در کشتار مردم فلسطین شریک هستند و کشورهایی که با اسرائیل رابطه دارند باید فورا با این رژیم قطع رابطه کنند.
۱۳۹۷/۲/۲۸ - ۰۹:۴۰
شورای همبستگی ملی پاکستان:
راهپیمایی دفاع از مسلمانان مظلوم فلسطین و کشمیر فردا در پاکستان برگزار می شود
حوزه/ تعدادی از رهبران شورای همبستگی ملی پاکستان در کنفرانسی خبری ضمن اعلام برگزاری راهپیمایی عظیم در روز جمعه در حمایت از مسلمانان کشمیر و فلسطین اعلام کردند برگزاری راهپیمایی در دفاع از فلسطین و کشمیر نشان دهنده این امر است که ما حامی مظلومان هستیم.
۱۳۹۷/۱/۲۳ - ۲۰:۲۵
شورای همبستگی ملی پاکستان:
قاتلان مسلمانان در فلسطین ، کشمیر و افغانستان با هم متحدند
حوزه/ شورای همبستگی ملی پاکستان باصدور بیانیه ای، کشتار مسلمانان در نقاط مختلف دنیا را به شدت محکوم نمود و پشت پرده تمام این قضایا را یکی دانست.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۲۲:۰۵
رئیس شورای همبستگی ملی پاکستان:
عجیب نیست که عربستان روابطش با اسرائیل را هم اعلام کند
حوزه/ صاحبزادہ ابوالخیر محمد زبیر در یک مصاحبه گفت: عربستان علیه ایران و ترکیه فعالیت می کند چون ایران و ترکیه در برابر ظلم ایستاده اند و جای تعجب ندارد که عربستان با اسرائیل هم روابط خود را اعلام کند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۵:۰۳
نائب رئیس شورای همبستگی ملی پاکستان:
مخالفان سپاه پاسداران و حزب الله، خیر خواه مسلمانان نیستند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین سید نیاز حسین نقوی در واکنش به جنجال های رسانه ای درمورد سوریه گفت: سپاه پاسداران و حزب الله در خط مقدم نبرد با دشمنانان اسلام امریکا و اسرائیل درحال مبارزه هستند و تهمت ها علیه سپاه پاسداران و حزب الله بسیار نگران کننده است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۷:۰۵
رئیس شورای همبستگی ملی پاکستان:
اعزام نیروهای ارتش پاکستان به عربستان توهین به پارلمان است
حوزه/ دکتر صاحبزاده ابو الخیر محمد زبیر در واکنش به اعزام نیروهای ارتش پاکستان گفت: این اقدام بدون تائید مجلس و سنای پاکستان تحقیر بزرگی در برابر این دو نهاد ملی است.
۱۳۹۶/۱۲/۲ - ۰۶:۴۵