*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۷ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Friday, February 22, 2019
در کنفرانس حمایت از فلسطین مطرح شد؛
اتمام حجت احزاب پاکستان در مورد رابطه با رژیم صهیونیستی
حوزه/ احزاب سیاسی و مذهبی پاکستان ضمن قدردانی از میانجیگری دولت پاکستان در مسئله یمن؛ تاکید کردند کشورهای اسلامی باید روابط خو را با رژیم صهیونیستی قطع کنند .
۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۰۸:۱۰
دبیرکل شورای علمای شیعه پاکستان در گفتگو با «حوزه»:
برنده اصلی انتخابات خود پاکستان بود/ دولت جدید پاکستان را از غلامی آمریکا نجات دهد
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عارف حسین واحدی گفت: انتخابات برگزار شد و بعضی پیروز شدند و بعضی شکست خوردند اما در واقع پاکستان پیروز و موفق شد و امیدواریم دولت جدید پاکستان را از چنگال قدرت های استعماری نجات دهد.
۱۳۹۷/۵/۷ - ۰۳:۰۵
رهبران شورای همبستگی ملی پاکستان:
اسرائیل رژیمی غیرقانونی است/ کشورهای اسلامی روابطشان را با اسرائیل قطع کنند
حوزه/ رهبران شورای همبستگی ملی پاکستان پس از نشستی فوری برای بررسی اوضاع فلسطین در یک کنفرانس خبری گفتند: برخی از کشورهای اسلامی در کشتار مردم فلسطین شریک هستند و کشورهایی که با اسرائیل رابطه دارند باید فورا با این رژیم قطع رابطه کنند.
۱۳۹۷/۲/۲۸ - ۰۹:۴۰
شورای همبستگی ملی پاکستان:
راهپیمایی دفاع از مسلمانان مظلوم فلسطین و کشمیر فردا در پاکستان برگزار می شود
حوزه/ تعدادی از رهبران شورای همبستگی ملی پاکستان در کنفرانسی خبری ضمن اعلام برگزاری راهپیمایی عظیم در روز جمعه در حمایت از مسلمانان کشمیر و فلسطین اعلام کردند برگزاری راهپیمایی در دفاع از فلسطین و کشمیر نشان دهنده این امر است که ما حامی مظلومان هستیم.
۱۳۹۷/۱/۲۳ - ۲۰:۲۵
شورای همبستگی ملی پاکستان:
قاتلان مسلمانان در فلسطین ، کشمیر و افغانستان با هم متحدند
حوزه/ شورای همبستگی ملی پاکستان باصدور بیانیه ای، کشتار مسلمانان در نقاط مختلف دنیا را به شدت محکوم نمود و پشت پرده تمام این قضایا را یکی دانست.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۲۲:۰۵
رئیس شورای همبستگی ملی پاکستان:
عجیب نیست که عربستان روابطش با اسرائیل را هم اعلام کند
حوزه/ صاحبزادہ ابوالخیر محمد زبیر در یک مصاحبه گفت: عربستان علیه ایران و ترکیه فعالیت می کند چون ایران و ترکیه در برابر ظلم ایستاده اند و جای تعجب ندارد که عربستان با اسرائیل هم روابط خود را اعلام کند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۵:۰۳
نائب رئیس شورای همبستگی ملی پاکستان:
مخالفان سپاه پاسداران و حزب الله، خیر خواه مسلمانان نیستند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین سید نیاز حسین نقوی در واکنش به جنجال های رسانه ای درمورد سوریه گفت: سپاه پاسداران و حزب الله در خط مقدم نبرد با دشمنانان اسلام امریکا و اسرائیل درحال مبارزه هستند و تهمت ها علیه سپاه پاسداران و حزب الله بسیار نگران کننده است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۷:۰۵
رئیس شورای همبستگی ملی پاکستان:
اعزام نیروهای ارتش پاکستان به عربستان توهین به پارلمان است
حوزه/ دکتر صاحبزاده ابو الخیر محمد زبیر در واکنش به اعزام نیروهای ارتش پاکستان گفت: این اقدام بدون تائید مجلس و سنای پاکستان تحقیر بزرگی در برابر این دو نهاد ملی است.
۱۳۹۶/۱۲/۲ - ۰۶:۴۵
اجلاس ائمه جمعه اسلام آباد توسط شورای همبستگی ملی پاکستان برگزار شد
حوزه/ شورای همبستگی ملی پاکستان، اجلاس ائمه جمعه را با حضور ائمه جمعه مذاهب مختلف در شهر اسلام آباد پاکستان برگزار کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۹:۱۵