*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۵ رمضان ۱۴۳۹ \ Monday, May 21, 2018
در گفتگو با مسئول قرآن و حدیث حوزه کردستان بررسی شد:
دلایل نمازگریزی جوانان
حوزه/ مسجد باید بتواند با یک مدیریت فکری قوی و برنامه ریزی شده، با تک تک خانه ها ارتباط برقرار کند و تمامی شبهات فکری آنان را جمع آوری کرده و با استفاده از اتاق فکرش، که متشکل از روحانیون و اساتید اهل فن است، به آنها جواب دهد، در این صورت است که دین شفاف برای همگان روشن شده و زمینه ظهور فراهم می گردد.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۰:۰۶
مسئول واحد قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان:
درب مساجد باید همیشه بر روی مسلمین باز باشد
حوزه/ مسئول واحد قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان گفت: مسجد برای یک فرد مسلمان از جایگاه بسیار مهمی برخوردار است، لذا اگر بخواهیم این مکان مقدس را بیش از پیش فعال تر کنیم باید در تمام اوقات درب این مکان بر روی مردم و مومنین باز باشد.
۱۳۹۷/۲/۹ - ۱۴:۴۲
تجمل گرایی و اسراف؛ سنت «صله رحم» را کم رنگتر می کند
حوزه/ مسئول واحد قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان با  اشاره به تجمل گرایی در بازدید های عید؛ گفت: تجمل گرایی و اسراف در ایام عید روز به روز سنت حسنه «صله رحم» را کم رنگتر می کند.
۱۳۹۷/۱/۴ - ۰۹:۰۰
سخنان مقام معظم رهبری در صحن رضوی جامع و فصل الخطاب بود
حوزه/ مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان گفت: ایجاد شبهه، جدایی نسل ها، ایجاد فرقه های ساختگی و... نکاتی بود که مقام معظم رهبری در بین زائران حرم رضوی نسبت به آن هشدار دادند و ما نیز به عنوان یک ایرانی و پیرو ولایت فقیه موظفیم که به این هشدارها توجه کنیم و راه نفوذ دشمنان را ببندیم.
۱۳۹۷/۱/۳ - ۱۱:۰۰
مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه کردستان:
فرهنگ اقامه نماز در جامعه ترویج شود
حوزه/ مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان گفت: اقامه نماز با خواندن و حفظ کردن آن متفاوت است و معنای آن به پا داشتن نماز است، یعنی هم خودتان نماز بخوانید هم دیگران را بدان جذب کنید و کاری کنید که آیین نماز در جامعه انسانی برپا شود و مردم با عشق و علاقه به سوی آن بیایند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۵۶
مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه کردستان:
پیروى کورکورانه از پیشینیان نتیجه ‏اى جز ارتجاع ندارد/ چهارشنبه سوری دلیل عقلی و نقلی معتبر ندارد
حوزه/ مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان گفت: پیروى از پیشینیان اگر به این صورت باشد كه انسان عقل و فكر خود را دربست در اختیار آنها بگذارد، نتیجه ‏اى جز عقبگرد و ارتجاع نخواهد داشت.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۱:۰۹
در نشست کارکنان حوزه علمیه کردستان تاکید شد؛
مردم در ایام عید خانواده های بی بضاعت را فراموش نکنند
حوزه/ مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه کردستان اگفت: حوزه علمیه کردستان هر ساله در حد توان مالی، خانواده های بی بضاعت و ضعیف را شناسایی کرده و بخشی از نیازهای ضروری زندگی آنها را در این ایام تامین می کند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۸:۰۰
با شرکت در یک دوره ‌آموزشی؛
طلاب قروه روش «بیان تفسیر» را فرا گرفتند
حوزه/ مسئول قرآن وحدیث حوزه های علمیه استان کردستان از برگزاری دوره « بیان تفسیر» در مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان قروه خبر داد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۱
مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه کردستان مطرح کرد:
ویژگی های مسجد پویا و در تراز انقلاب اسلامی
حوزه/ مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان گفت: مسجد در جامعه اسلامی باید به عنوان یک مرکز فرهنگی، نجات دهنده، آرام بخش و سپری در برابر شبهات باشد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۳:۲۸
مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه کردستان مطرح کرد:
ویژگی های امام جماعت موفق
حوزه/ مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان گفت: در کنار تقوا برای امام جماعت برخورداری از سواد کافی از مهمترین ویژگیهایی است که در امر دعوت مؤثر است.
۱۳۹۶/۱۲/۶ - ۱۳:۱۱