*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۷ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Wednesday, January 23, 2019
در نشست طلاب سنندج تاکید شد؛
مساجد فقط نمازخانه نباشند/ هیئت امنا مسجد را سلیقه ای اداره نکند
حوزه/ مسئول واحد قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان گفت: امروز یکی از نیازهای مهم جوامع اسلامی تقویت مساجد و فعال کردن آنها برای حضور حداکثری تمام اقشار جامعه است.
۱۳۹۷/۹/۱۹ - ۱۰:۵۱
مسئول واحد قرآن و حدیث حوزه علمیه کردستان:
انس با قرآن انسان را در برابر ناملایمات زندگی بیمه می کند
​حوزه/ مسئول واحد قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان گفت:بزرگان دین مبین اسلام از قرآن به عنوان «نور» نام برده اند که این نشان می دهد که انس با کلام خداوند متعال انسان را در برابر ناملایمات زندگی مقاوم و بیمه می سازد.
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۶:۰۴
مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه کردستان:
«قرآن» بهترین قانون برای اداره زندگی است
​حوزه/مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان گفت: قرآن بهترین قانون برای اداره اجتماع را ارائه داده و انسان ها را موظف به پذیرش ولایت و سرپرستی صالح ترین انسان ها کرده است.
۱۳۹۷/۸/۱۴ - ۰۲:۱۵
مسئول واحد قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان:
آموزش قرآن به دانش آموزان در حاشیه نباشد
​حوزه/ مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان گفت: قرآن منشور زندگی برای بشریت است و انجام و پیاده کردن دستورات و فرمایشات کلام خداوند که در این کتاب نازل شده، می تواند مدینه فاضله ای که بسیاری از فلاسفه در طول تاریخ آرزوی آن را داشتند را در سطح جامعه اسلامی به وجود آورد.
۱۳۹۷/۸/۲ - ۰۹:۳۲
مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه کردستان:
عمل نکردن سیاستمداران به قرآن عامل بسیاری از مشکلات کشور است
​حوزه/ مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه کردستان، عمل نکردن سیاستمداران به قرآن را علل بسیاری از مشکلات کشور دانست و گفت: اگر سیاستمداران به قرآن به صورت عملی نگاه کنند، بی شک، مملکت ما گلستان می شود یعنی تمام زشتی ها از جامعه رخت بر می بندد.
۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۱۳:۳۵
مسئول واحد قرآن و حدیث حوزه علمیه کردستان:
موفقیت آموزش قرآن در سنين کودکی اثبات شده است
حوزه/ مسئول واحد قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان گفت: با استناد به تجربه های عملی کودک در زمینه کسب مهارتهای زبانی و تجربه های آموزش قرآن پیش از آموزش رسمی در تاریخ گذشته کشورمان و تجربه برخی از نهادهای مردمی در دههای اخیر امکان آموزش قرآن در کودکی را مورد تاکید قرار دارد.
۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۰۲:۳۵
مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه کردستان مطرح کرد:
رویکرد قرآنی و تمدنی؛ لازمه موفقیت طلاب در دنیای امروز
حوزه/ مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان، رویکرد قرآنی و تمدنی را لازمه موفقیت طلاب در دنیای امروز دانست.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۱۰:۳۳
مسئول واحد قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان:
انس با قرآن بر زندگی شخصی و اجتماعی ما تاثیرگذار است
حوزه/ مسئول واحد قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان گفت: در بحث مسایل قرآنی باید اینگونه عمل کنیم که قرآن بر زندگی شخصی و اجتماعی ما تاثیر مستقیم داشته باشد نه اینکه تنها قرآن خوان باشیم و تاثیری بر عملکرد و کردار ما نداشته باشد.
۱۳۹۷/۶/۲۸ - ۰۰:۳۶
مسئول واحد قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان:
انس با قرآن؛ انسان را از نظر روحی بیمه می کند
حوزه/ مسئول واحد قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان گفت: هر کسی که با کلام خداوند متعال مانوس شد و به دستورات آن عمل کرد هم از نظر روحی بیمه خواهد شد و هم اینکه در برابر ناملایمات و سختی های این دنیا صبور و شکیبا خواهد شد.
۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۴:۰۰
مسئول قرآن و حدیث حوزه کردستان تبیین کرد:
آداب دعا
​حوزه/ مسئول واحد قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان، ویژگی ها و آداب دعا را تبیین کرد.
۱۳۹۷/۶/۱۰ - ۰۲:۱۰