*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۷ رجب ۱۴۴۰ \ Sunday, March 24, 2019
در حرم امام حسین(ع)؛
مراسم جشن ویژه ای به مناسبت میلاد حضرت علی اصغر (ع) برگزار شد+تصاویر
حوزه/ آستان مقدس حسینی و عباسی به مناسبت ولادت سراسر نور باب الحوائج حضرت علی اصغر (ع) مراسم جشنی را با حضور کودکان و نوجوانان در برگزار کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۰۳
نماینده دفتر سیاسی اجتماعی حوزه در کردستان:
«بیانیه گام دوم انقلاب» چراغ راه نظام اسلامی است
​حوزه/ نماینده دفتر سیاسی اجتماعی حوزه های علمیه در کردستان گفت: «بیانیه گام دوم انقلاب» مقام معظم رهبری چراغ راه نظام و آینده جمهوری اسلامی است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۱:۱۲
ماموستا محمدامین راستی مطرح کرد:
تاکید ۵۰۰ آیه قرآن کریم بر حفظ طبیعت
حوزه/ امام جمعه سنندج گفت: در قرآن کریم در بیش از ۵۰۰ آیه به طبیعت و حفظ و جایگاه آن تاکید شده است که نشان می دهد اسلام برای طبیعت و محیط پیرامون ما اهمیت ویژه ای قایل است .
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۰۹:۳۷
معاون پژوهش مدرسه علمیه بیجار:
ارتباط و تعامل حوزه و دانشگاه نیاز امروز جامعه است
حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه بیجار گفت: برای رشد کمّی و کیفی مباحث علمی کشور ارتباط و تعامل حوزه و دانشگاه باید بیشتر از گذشته شود و در صورت تحقق این امر شاهد جهش علمی چشمگیری در کشور خواهیم بود.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۰۹:۰۵
ماموستا عبدالرحمن خدایی: خانواده ها فرزندان قرآنی تربیت کنند
​حوزه/ امام جمعه سنندج با اشاره به اینکه قرآن نور است و نورانیت از ویژگی این کتاب آسمانی است، گفت: بی شک هر کسی زندگی خویش را براساس مسیر قرآن کریم تنظیم کند، هرگز در بلا و یا خدایی ناکرده در راه اشتباه قرار نخواهد گرفت.
۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۷:۴۵
مدیر حوزه علمیه استان کردستان:
همه در حفاظت از طبیعت مسئول هستیم
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: حفاظت از طبیعت و منابع طبیعی برای بقای نسل انسان بسیار حیاتی است و نیز اینکه این وظیفه خاص گروه یا تیم ویژه ای نیست، بلکه هر کسی در حد خود در حفاظت از طبیعت و محیط زیست مسئول می باشد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۳:۳۷
پذیرش طلبه در مدرسه سفیران هدایت بیجار
حوزه/ حجت الاسلام سیدموسی محمودی از پذیرش طلاب جدید در مدرسه سفیران هدایت ولی عصر (عج) شهرستان بیجار خبر داد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۱:۳۴
معاون تهذیب مدرسه علمیه امام باقر (ع) کامیاران:
شادی های عید را با فقرا و نیازمندان تقسیم کنیم
​حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه امام باقر (ع) کامیاران گفت: در این ایام که در آستانه سال جدید قرار داریم نباید مستمندان و خانواده های تنگدست را فراموش کنیم زیرا آنان برادران دینی ما هستند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۸:۴۸
استاد حوزه علمیه استان کردستان:
تخریب چهره روحانیت آب در آسیاب دشمن ریختن است
​حوزه/ استاد حوزه علمیه استان کردستان گفت: عده ای انگشت شمار در جامعه از روی نادانی دست به تخریب چهره روحانیت می زنند که کار این گروه به نوعی آب در آسیاب دشمن ریختن محسوب می شود.
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۱:۵۴
مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه:
طلبه مبلغ دین است، نه مبلغ مرام سیاسی حزب و جناح
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه گفت: طلاب باید ورود به احزاب و جناح های سیاسی دوری کنند، چرا که مبلغ دین اسلام هستند، نه مبلغ مرام سیاسی حزب و جناح.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۹:۰۰