*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ \ ۷ رمضان ۱۴۳۹ \ Wednesday, May 23, 2018
رمضان؛ ماه تبلیغ و تهذیب
حوزه/ مسئول نظارت و ارزیابی حوزه علمیه استان کردستان  با اشاره به وظیفه سنگین طلاب و روحانیون در ماه مبارک رمضان گفت: طلاب و روحانیون رمضان را ماه تبلیغ و تهذیب بدانند.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۸:۱۰
مدیر مدرسه سفیران هدایت بیجار مطرح کرد:
رمضان، ماه خودسازی و گذشتن از خواسته های مادی است
حوزه/ مدیر مدرسه سفیران هدایت حضرت ولی عصر (عج) شهرستان بیجار با اشاره به برکات ماه مبارک رمضان؛ گفت: رمضان، ماه خودسازی و گذشتن از خواسته های زمینی و مادی است.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۰:۱۵
ماموستا عبدالرحمن خدایی:          
رمضان فرصتی برای تزکیه نفس و دوری از گناه است
حوزه/ امام جمعه سنندج با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان گفت: ماه رمضان فرصتی از سوی خداوند برای تزکیه نفس و دوری از خطا و گناه است.
۱۳۹۷/۲/۲۷ - ۱۵:۲۷
مدیر حوزه علمیه استان کردستان: ماه رمضان؛ ماه نزدیک شدن به معبود و خالق هستی است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: رمضان، ماهی برای نزدیک تر شدن به معبود و خالق هستی است و این فرصت مغتنم را خداوند در اختیار ما قرار داده است.
۱۳۹۷/۲/۲۷ - ۱۴:۲۶
در گفتگو با مسئول قرآن و حدیث حوزه کردستان بررسی شد:
دلایل نمازگریزی جوانان
حوزه/ مسجد باید بتواند با یک مدیریت فکری قوی و برنامه ریزی شده، با تک تک خانه ها ارتباط برقرار کند و تمامی شبهات فکری آنان را جمع آوری کرده و با استفاده از اتاق فکرش، که متشکل از روحانیون و اساتید اهل فن است، به آنها جواب دهد، در این صورت است که دین شفاف برای همگان روشن شده و زمینه ظهور فراهم می گردد.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۰:۰۶
به همت مرکز خدمات حوزه علمیه استان کردستان؛
اردوی سلامت خانوادگی طلاب و روحانیون سنندجی برگزار گردید
حوزه/ مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه استان کردستان گفت: به همت مرکز خدمات حوزه علمیه استان کردستان، صبح امروز اردوی سلامت خانوادگی طلاب و روحانیون سنندج برگزار گردید.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۲:۲۰
مدیر حوزه علمیه استان کردستان:
«اقتصاد مقاومتی» بهترین نسخه در مقابل تحریم هاست
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: در مقابل تحریمهای یکجانبه و ناجوانمردانه دشمنان به ویژه آمریکا، « اقتصاد مقاومتی» بهترین نسخه برای مقابله با این توطئه است.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۱:۵۰
مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار:
هیچ نگاهی از دید خداوند متعال مخفی و پنهان نیست
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار گفت: نگاه ها خواه به نوامیس مردم باشد و یا امور دیگرى که نگاه کردن به آن ممنوع است بر خداوندى که ذره اى از آنچه در آسمانها و زمین است از علم او مخفى نیست، پنهان نمى ماند.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۱:۴۶
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان:
قرائت های شخصی از اصول دینی گناه محسوب می شود
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: هیچ یک از ما روحانیون و طلاب حق نداریم در امر تبلیغ از اصول و دستورات دینی قرائت های شخصی داشته باشیم و آن را تبلیغ کنیم.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۰۹:۰۷
نماینده ولی فقیه در استان کردستان مطرح کرد:
ضرورت آشنایی طلاب با تکنیک های جنگ نرم / حوزه ، نیروهای کارآمد تربیت کند
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: یکی از نقاط ضعف در حوزه های علمیه کشور این است که نمی توانند نیروی کار را تامین کنند، لذا مسئولان حوزوی باید در زمینه کارآموزی فنی به طلاب نهایت تلاش خود را داشته باشند.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۰۸:۳۵