*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۷ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Sunday, July 21, 2019
نماینده ولی فقیه در استان کردستان:
وقف های جدید متناسب با نیازهای ضروری جامعه انجام شود
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: متولیان فرهنگی و دینی باید نسبت به ترویج سنت وقف در جامعه تلاششان را دوچندان کنند و در مسئله وقف نیازهای ضروری جامعه در اولویت قرار گیرد.
۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۱۵:۳۴
معاون امور استان‌های سازمان اوقاف و امور خیریه کشور:
۵ شبکه ماهواره ای به صورت مستقیم علیه وقف فعالیت می کنند
​حوزه/ معاون امور استان‌های سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: دشمنان می خواهند نگاه و باور مردم به مسایل دینی همانند وقف و موقوفه را منحرف نمایند و در همین راستا ۵ شبکه ماهواره ای به صورت مستقیم علیه سنت وقف فعالیت و تبلیغات منفی می کنند.
۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۱۵:۳۴
مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه کردستان معرفی شد
حوزه/ در مراسمی، حجت الاسلام محمد کاروند، به عنوان مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه استان کردستان معرفی شد.
۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۱۵:۲۲
استاد حوزه علمیه کردستان:
دشمن به دنبال ملتهب کردن جامعه ایرانی است
حوزه/ استاد حوزه علمیه گفت: با توجه به معضلات و تورم اقتصادی در جامعه، دشمنان و رسانه های بیگانه بستر تبلیغات منفی را مناسب دیده اند و با اخبار کذب به دنبال ملتهب کردن جامعه هستند.
۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۱۳:۱۹
مدیر حوزه علمیه استان کردستان:
فعالیت در راهیان نور جهاد است/ جبهه های کردستان مهجور مانده اند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: نسل جوان از سوی دشمنان به سمت و سویی هدایت می شود که ارزش های هشت دفاع مقدس نه تنها کم رنگ شود، بلکه بی اثر و از بین برود، لذا فعالیت در حوزه کاروان راهیان نور امری مقدس و نوعی جهاد است.
۱۳۹۸/۴/۲۹ - ۱۹:۲۳
ماموستا عبدالرحمن خدایی: روحانیون وارد دسته بندی های سیاسی نشوند
​حوزه/ امام جمعه سنندج گفت: روحانی و طلبه باید از دسته بندی های سیاسی و احزاب دور باشد، البته این سخن بدان معنا نیست که روحانی سیاسی نباشد، زیرا اسلام دینی سیاسی، اجتماعی و... است.
۱۳۹۸/۴/۲۹ - ۱۳:۴۳
مدیر مدرسه سفیران هدایت بیجار:
مستأجرها قدرت اجاره منزل ندارند/ خیّرین کمک کنند
​حوزه/ مدیر مدرسه سفیران هدایت بیجار با اشاره به این که اجاره بهای مسکن در سالجاری به صورت غیرقابل تصوری رشد داشته است، گفت: بالا رفتن اجاره بهای مسکن به حدی است که بسیاری از اجاره نشینان دیگر قدرتی برای اجاره نشینی ندارند و به عینه می بینیم که بسیاری از مستاجران همچنان مستاصل هستند..
۱۳۹۸/۴/۲۹ - ۱۱:۳۸
معاون تهذیب مدرسه علمیه امام باقر (ع) کامیاران:
شبکه های ماهواره ای تخریب بنیان خانواده ایرانی را در دستور کار دارند
حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه امام باقر (ع) کامیاران با اشاره به اینکه حجاب تنها مختص زنان نیست، گفت: یکی از عوامل کم رنگ شدن مسئله حجاب در جامعه استفاده از شبکه های ماهواره ای است، شبکه هایی که تخریب بنیان خانواده ایرانی ـ اسلامی را دستور کار دارند.
۱۳۹۸/۴/۲۷ - ۱۷:۰۳
نماینده دفتر سیاسی و اجتماعی حوزه های علمیه در کردستان:
رهنمودهای رهبری در دیدار ائمه جمعه نیاز به تفسیر و تحلیل دارد
​حوزه/ دریایی گفت:یکی از بیانات قابل تامل رهبری در دیدار ائمه جمعه اهمیت و نگاه ویژه معظم له به فضای مجازی بود، به طوری که فرمودند:« یکی از گرفتاری‌های امروز ما، رواج دروغ، تهمت، شایعه و مسائلی از این قبیل در فضای مجازی است که باید در خطبه‌های نماز جمعه، لزوم رعایت تقوا در فضای مجازی تبیین شود».
۱۳۹۸/۴/۲۷ - ۱۵:۱۴
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کردستان:
برنامه فرهنگی و قرآنی «طرح رسالت» مفید و کارآمد است
حوزه/ مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: سرکشی به روستاها برای پیگیری مشکلات فرهنگی و قرآنی که تحت عنوان «طرح رسالت» توسط اداره تبلیغات اسلامی سروآباد تهیه و تنظیم شده است یک طرح مفید و کارآمد خواهد بود.
۱۳۹۸/۴/۲۷ - ۱۲:۰۴