*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۵ شوال ۱۴۴۰ \ Wednesday, June 19, 2019
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان:
مردم نشان داده اند حامیان خوبی برای نظام هستند
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان با اشاره به اینکه مردم نشان داده اند حامیان خوبی برای نظام هستند، گفت: امروز باید کسانی که دل در گرو این نظام و مملکت دارند پشت تربیون بروند و از کاستی و ... سخن بگویند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۴:۵۱
مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان خبر داد:
تحصیل ۴۰۰ دانش آموز در مدارس صدرای کردستان
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: اشاره به اینکه ۴۰۰ دانش آموز کردستانی در ۴ مدرسه صدرای این استان در حال تحصیل می باشند، گفت: یکی از امتیازات بسیار خوب مدارس صدرا نسبت به دیگر مراکز آموزشی در کشور این است که دانش آموزان این مدارس بعد از پایان دوران تحصیلات خود به عنوان مبلغان دینی شناخته می شوند
۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۱۳:۱۹
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان:
بسیج با نگاهی الهی، انسانی و براساس اصول اسلامی شکل گرفت
​حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: بسیج نهادی است که از همان بدو تاسیس با یک نگاه الهی و انسانی و براساس مبنایی‌ترین اصول اسلامی و با حضور مخلص‌ترین انسان‌ها شکل گرفت.
۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۰۹:۵۰
یادداشت رسیده؛
«انسجام و اتحاد»؛ کلید واژه سعادت امت رسول مهربانی ها
​حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان در یادداشتی آورده است: انسجام و اتحاد، کلید واژه سعادت و رستگاری برای بشریت امروز است.
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۱۸:۳۰
خدمت رسانی روزانه به ۳ هزار زائر اربعین در یک روستا
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان، گفت: براساس آمارها در موکب سیدالشهدا(ع) روستای خسروآباد بیجار روزانه به ۳ هزار نفر از زائران اربعین حسینی خدمات رسانی می‌شود.
۱۳۹۷/۸/۶ - ۱۶:۳۹
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان:
سرمایه گذاری بر روی فعالیت های قرآنی تضمینی برای آیندگان است
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان در نشست هم اندیشی یا پیشکسوتان قرآنی گفت: سرمایه گذاری بر روی فعالیت های قرآنی، تضمینی برای آیندگان است و بی شک این سرمایه گذاری می تواند در آینده اقشار جامعه اسلامی را در برابر بسیاری از ناملایمات و ناهنجاری های زندگی بیمه نماید.
۱۳۹۷/۸/۴ - ۱۳:۱۳
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان:
صراط مستقیم همیشه دشمن خود را خواهد داشت
​حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: تاریخ بشریت به عینه نشان داده است که راه درست و صراط مستقیم همیشه دشمن خود را داشته و خواهد داشت.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۶:۰۵
مولفان برتر حوزه دین و قرآن در استان کردستان تجلیل شدند
حوزه/ با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان و نیز جمعی از مدیران فرهنگی استان از مولفان برتر حوزه دین و قرآن تجلیل به عمل آمد.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۵:۱۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان:
زائران اربعین مقررات کشور عراق را رعایت کنند
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان با تاکید بر این که ضرورت رعایت قوانین و مقررات عراق باید به زائران یادآوری شود، گفت: پرهیز از تفرقه‌افکنی، ایجاد درگیری‌های تعمدی بین مردم و موارد این چنینی باید به مردم گوشزد شود.
۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۰۹:۳۹
مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان مطرح کرد:
پیام های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی اجتماع اربعین
​حوزه/ وقتی انسان شرافتمندی مانند امام حسین (ع) برای بقاء اسلام تمام هستی خود را فدا کرده است، این معنای بزرگی برای انسان های آزاده دارد و همه پیروان و دلسوزان اسلام باید تلاش کنند به هر شیوه ممکن راه و مکتب حضرت الشهداء(ع) زنده بماند. یکی از از همین روش ها، بزرگداشت اربعین است.
۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۰۸:۴۲