*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۹ رمضان ۱۴۴۰ \ Saturday, May 25, 2019
مسجد باستانی در حفاری های شبه جزیره عربستان کشف شد
حوزه/ یک تیم از باستان شناسان که حفاری هایی را به منظور کشف آثار باستانی در منطقه تاریخی معادن العبلا در شهر بیشه در شبه جزیره عربستان آغاز کرده اند، یک مسجد باستانی را کشف کردند.
۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۲۱:۱۰
باقیمانده های یک مسجد باستانی در جزیره فیلکا در کویت یافت شد
حوزه/ باستان شناسان متعلق به یک گروه حفاری لهستانی و کویتی موفق به کشف یک مسجد باستانی ۲۰۰ متر مربعی با ۴ ستون در جزیره فیلکا در آب های کویت شدند.
۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۰۹:۴۰
حفاری در یکی از پارک های کنیا منجر به کشف یک مسجد باستانی شد
حوزه/ یک مسجد باستانی متعلق به قرن سیزدهم، آب انبار و وضوخانه و آثار تاریخی زیادی در یکی از حفاری های زیباسازی در پارک ماما نگین در کنیا کشف شدند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۰۹:۲۷
باستان شناسان هندی درباره وجود معبد در زیر مسجد بابری دروغ گفته اند
حوزه/ در آستانه ۲۶مین سالگرد تخریب مسجد بابری به دست هندوهای افراطی، باستان شناسان ناظر حفاری در بقایای مسجد گفته که هیچ معبدی در زیر مسجد یافت نشده و هر چه پیدا شده بقایای مساجد قدیمی تر بوده است.
۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۱۲:۵۵
مصر نخستین موزه «مدارای مذهبی» تاسیس می کند
حوزه/ به گفته وزیر آثار باستانی مصر، نخستین موزه «مدارای مذهبی» با هدف نشان دادن تحمل پذیری آموزه ها و تعالیم اسلامی در ترکیب با فرهنگ فراگیر مصر و نشان دادن یک محیط متنوع برای ادیان برپا می شود.
۱۳۹۷/۵/۹ - ۰۷:۳۶
حضور باستان شناسان دانشگاه مونیخ آلمان در حرم مطهر امیر المؤمنین (ع)+تصاویر
حوزه/ باستان شناسان و اساتید تاریخ دانشگاه مونیخ آلمان با حضور در حرم امیر المؤمنین (علیه السلام) از آثار تاریخی و باستانی صحن های حرم مطهر ابراز شگفتی کردند و حضور دانشجویان دانشگاهی را در حلقه بحث های حوزوی ستودند.
۱۳۹۷/۱/۱۰ - ۲۲:۵۵