*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۸ شعبان ۱۴۴۰ \ Tuesday, April 23, 2019
معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه کردستان:
کردستان آماده پذیرایی از کاروان های راهیان نور است
حوزه/ معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه کردستان با اشاره به اینکه این استان ظرفیت های بسیار مناسبی برای پذیرایی از کاروان های راهیان نور دارد، گفت: کردستان در طول هشت سال دفاع مقدس همواره پیشانی جنگ بوده است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۳:۲۴
در نشست طلاب شهر سنندج مطرح شد:
مردم در ۲۲ بهمن جواب آمریکا و اروپا را می دهند
حوزه/ معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه کردستان با تاکید بر این که مردم در ۲۲ بهمن جواب آمریکا و اروپا را می دهند، گفت: ۴۰ سال تحریم علیه یک کشور بی شک آن نظام را ساقط می کند، ولی بالعکس این تحریم ها باعث ایجاد حس خودباوری در بین جوانان و سرمایه های این مملکت شد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۳:۳۵
به همت حوزه علمیه کردستان؛ کانال «اقتصاد مقاومتی» راه اندازی شد
حوزه/ به همت مرکز مدیریت حوزه علمیه کردستان و طلاب این استان، کانال «اقتصاد مقاومتی» برای تحقق عملی این مهم راه اندازی شد.
۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۲:۳۷
معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه کردستان:
دشمنان به شدت حوزه های علمیه را هدف جنگ نرم و تبلیغاتی قرار داده اند
​حوزه/ حجت الاسلام مومنی گفت: امروز دشمنان به شدت حوزه های علمیه را هدف جنگ نرم و تبلیغاتی قرار داده اند و تلاش بسیاری برای جدایی بین جامعه و حوزه های علمیه دارند که خوشبختانه با بصیرت ملت ایران، دشمن در رسیدن به این نیت خود تاکنون ناکام مانده است.
۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۱۹:۴۵
در مدرسه سفیران هدایت سنندج مطرح شد؛
در روز استکبار ستیزی به رسالت دینی و ملی عمل کنیم
​حوزه/ معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه کردستان گفت: در ۱۳ آبان دست‌ها و دلهايمان را قوی کنيم و در اين روز، مردم خدا جو و استکبار ستيز را همچنان به ميدان مبارزه با مظهر استکبار بخوانيم و رسالت دينی و ملی خود را به انجام برسانيم.
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۱۷:۵۸
معاون حوزه علمیه کردستان مطرح کرد:
نمایش وحدت شیعه و سنی در سایه خدمت به زوار حسینی
حوزه/ معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه  استان کردستان با تاکید بر اینکه اربعین زمینه ساز وحدت سنی و شیعه است، گفت: در بیشتر موکب ها و ایستگاه های صلواتی کردستان برادران اهل سنت و تشیع در کنار همدیگر به زائرین اربعین حسینی خدمت ارائه می دهند که این نشان از وحدت و یکدلی مردمان این منطقه دارد.
۱۳۹۷/۸/۷ - ۰۹:۳۹
معاون امور طلاب حوزه علمیه کردستان خبر داد:
حضور ۲۰۰ طلبه کردستانی در پیاده روی اربعین
حوزه/ معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه استان کردستان گفت: امسال بیش از ۲۰۰ طلبه از سراسر کردستان در پیاده روی اربعین حسینی از مدارس علمیه سطح این استان حضور خواهند داشت.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۲۰:۱۵
معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه کردستان:
راهپیمایی اربعین در معادلات سیاسی تاثیرگذار است
حوزه/ معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه استان کردستان گفت: بعد از سالها حضور میلیونی دوستداران اهل بیت (ع) در راهپیمایی عظیم اربعین نشان می دهد که این روز به صورت محسوسی در معادلات سیاسی تاثیرگذار است.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۰۹:۵۵
معاون حوزه علمیه  کردستان:
دین بدون سیاست نمی تواند زندگی بشریت را سامان دهد
​حوزه/ معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه کردستان با اشاره به اینکه دین بدون سیاست هرگز نمی تواند زندگی بشریت را سامان دهد، گفت: اسلام فی نفسه دینی اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و... است و اگر این ویژگی ها را از آن بگیریم دیگر چیزی از اسلام باقی نمی ماند.
۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۰۹:۵۰
معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه کردستان بیان کرد:
جنگ رسانه ای معاندان انقلاب؛ علیه علما، روحانیون و مسئولان نظام
​حوزه/ معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه استان کردستان گفت: شایعه پراکنی علیه مسئولان نظام، علما، روحانیون و... در شبکه های ماهواره ای و در فضای مجازی توسط جریان های معاند نظام به شدت در حال فعالیت است، لذا نباید ما وضعیت منفعل به خود بگیریم، بنابراین باید ما هم از ظرفیت های رسانه های خود در خنثی کردن این توطئه های بهره ببریم.
۱۳۹۷/۷/۱۶ - ۱۲:۳۶