*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۲ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Tuesday, July 16, 2019
هیئت فلسطینی در دیدار آیت الله قبلان:
مردم فلسطین در مقابله با معامله قرن متحد هستند
حوزه/ هیئتی فلسطینی متشکل از عزام الاحمد عضو کمیته مرکزی جنبش فتح و عضو کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین، اشرف دبور سفیر فلسطین و فتحی ابو العردات مسئول جنبش فتح در لبنان با آیت الله عبدالامیر قبلان رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان دیدار کرد.
۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۲۲:۰۵
رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان:
فلسطین سرزمینی مقدس است که قابل خرید و فروش نیست
حوزه/ آیت‌الله عبد الامیر قبلان رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان طی بیانیه ای گفت: کنفرانس منامه تلاشی برای وارد کردن رژیم غاصب صهیونیستی در صفوف عربی و اسلامی است تا زمینه برای اجرای معامله ننگین و شوم قرن و فروش فلسطین با ارزان ترین قیمت فراهم شود.
۱۳۹۸/۴/۴ - ۲۲:۰۵
رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان:
راه قدس با شهادت آغاز شد و به پیروزی منتهی می‌شود
حوزه/ رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان، علمای مسلمان و مسیحی را به عمل به وظیفه دینی، انسانی و اخلاقی در نجات فلسطین و یاری ملت آن دعوت کرد و از آنان خواست محور سخنرانی های خود را فلسطین قرار دهند.
۱۳۹۸/۳/۱۰ - ۱۵:۵۵
آیت الله قبلان:
استعمار با تأسیس رژیم صهیونیستی در فلسطین مرتکب بزرگترین جنایت تاریخ شد
حوزه/ رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان گفت: نکبت همچنان در بسیاری از کشور های ما آشوب، ناآرامی، درگیری، جنگ، تفرقه، تعصب و خروج از قوانین را به وجود می آورد.
۱۳۹۸/۲/۲۷ - ۱۲:۳۵
رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان:
تجاوز های اسرائیل به حاکمیت لبنان، امنیت و استقرار منطقه را تهدید می کند
حوزه/ آیت الله عبد الامیر قبلان رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان در حضور نایب رئیس مجلس اعلا از "یان کوبیش" هماهنگ کننده ویژه سازمان ملل متحد در لبنان استقبال کرد و دو طرف در خصوص اوضاع لبنان و منطقه بحث و گفتگو کردند.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۲۱:۵۰
رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان حمله تروریستی نیوزلند را محکوم کرد
حوزه/ آیت الله عبدالامیر قبلان رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان با صدور بیانیه ای حمله تروریستی به دو مسجد در نیوزلند را که نمازگزاران بی گناه را هدف قرار داده و حرمت خانه خود را زیر پا گذاشته محکوم کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۹:۲۱
آیت الله قبلان:
حمله تروریستی زاهدان در راستای تکمیل سیاست تحریم ظالمانه علیه ایران است
حوزه/ آیت الله عبد الامیر قبلان رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان حمله تروریستی به اتوبوس حامل کارکنان سپاه پاسداران را محکوم کرد و آن را مرتبط با تهدیدات و توطئه های استعماری دانست.
۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۳:۰۸
آیت الله قبلان:
اسرائیل منبع شرارت در منطقه است/ از سازمان ملل می‌خواهیم جلوی خودکامگی اسرائیل را بگیرد
حوزه/ آیت الله عبد الامیر قبلان تاکید کرد: اسرائیل منبع شرارت در منطقه است و روزانه به حاکمیت لبنان از طریق مرز های زمینی و هوایی متعرض می شود، لذا ما از جامعه بین الملل، سازمان ملل متحد و شورای امنیت می خواهیم که جلوی خودکامگی های اسرائیل را بگیرند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۷:۳۰
مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان:
مقامات لیبی نباید در نشست اقتصادی لبنان حضور یابند
حوزه/ آیت الله عبد الامیر قبلان در آغاز نشست مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان به توطئه هایی که علیه لبنان و منطقه با ربوده شدن امام موسی صدر، اشاره کرد و با دعوت از مقامات لیبی برای شرکت در نشست اقتصادی اتحادیه عرب مخالفت و آن را محکوم کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۹:۰۳
جنبش امل بار دیگر نبیه بری را به عنوان رئیس این جنبش انتخاب کرد
حوزه/ جنبش امل لبنان در چهاردهمین همایش خود، "نبیه بری" رئیس پارلمان لبنان را به عنوان رئیس این جنبش انتخاب کرد و اولویت خود را تلاش برای آزادی امام موسی صدر قرار داد.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۱۰:۳۱