*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۵ شوال ۱۴۴۰ \ Wednesday, June 19, 2019
بازسازی مسجد ۷۰۰ ساله در آنتالیا به پایان رسید + عکس
حوزه/ یک مسجد باستانی ۷۰۰ ساله که توسط حفاری های باستان شناسان در جنوب استان آنتالیا در ترکیه پیدا شده بود، مورد مرمت و بازسازی قرار گرفت.
۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۰۱:۲۴
مسجد تاریخی متعلق به قرن ۱۴ در بلغارستان پس از مرمت بازگشایی شد
حوزه/ یک مسجد تاریخی در شهر هاسکی در بلغارستان، که با کمک بنیاد دیانت ترکیه مورد مرمت و بازسازی قرار گرفته، روز شنبه به روی نمازگزاران باز شد.
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۰:۱۸
عملیات مرمت و بازسازی مسجد باستانی عمان به پایان رسید + تصاویر
حوزه/ وزارت میراث و فرهنگ عمان در بیانیه ای آنلاین از تکمیل کار مرمت و بازسازی مسجد جامع ال حموده یکی از متمایزترین و منحصرترین مساجد در استان شریفیه جنوبی خبر داد.
۱۳۹۸/۳/۹ - ۱۹:۰۰
به پایان رسیدن مرمت و بازسازی مسجد ۸۰۰ ساله در ترکیه
حوزه/ بر باور افراد محلی مسجد «خلیل الرحمان» در ترکیه که از آثار قدیمی شانلی اورفه می باشد، محل به آتش انداختن حضرت ابراهیم (ص) توسط نمرود بوده است.
۱۳۹۸/۳/۲ - ۰۹:۰۲
مرمت و بازسازی مسجد آبی در استانبول ادامه دارد
حوزه/ به گفته مقامات محلی بزرگترین پروژه بازسازی و مرمت مسجد سلطان احمد معروف به "مسجد آبی" در استانبول ترکیه با ۶ مناره، از سال ۲۰۱۷ آغاز شده و بیش از ۴ سال به طول خواهد انجامید.
۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۱۴:۰۳
۴ میلیون دلار هزینه مرمت و بازسازی مسجد ۱۹۴ ساله در سنگاپور
حوزه/ یک مسجد با قدمت ۱۹۴ سال در بنکولین سنگاپور، به منظور ایجاد فضای بیشتر برای جماعت نمازگزاران رو به رشد و دانش آموزان، تحت پروژه بازسازی ۱۵ ماهه قرار می گیرد.
۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۵:۴۵
مسجد ۱۲۰۰ ساله در کرالای هند مرمت و بازسازی می شود
حوزه/ یک مسجد باستانی در شهر کوتایام در کرالای هند که گفته می شود ۱ هزار و ۲۰۰ سال قدمت دارد و تاریخ ساخت آن به قرن هشتم برمی گردد، از ۵ ماه گذشته تاکنون تحت مرمت و بازسازی قرار دارد.
۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۲:۰۸
مسجد تاریخی ۸۰۰ ساله در ترکیه پس از مرمت بازگشایی شد
حوزه/ مسجد تاریخی ماردین (مسجد جامع اولو) در جنوب شرغی ترکیه که اخیرا توسط مقامات این کشور مرمت شده، روز گذشته بازگشایی شده و در آن نماز جمعه برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۳:۱۰
مسجد اشغال شده توسط طالبان پس از ۶ سال بازگشایی شد
حوزه/ مسجد جامع باستانی در وادی تیراه، ایالت خیبر پختونخوا در پاکستان، پس از ۶ که از اشغال طالبان بیرون آمد، بالاخره روز جمعه این هفته بازگشایی شدده و ساکنان محلی در آن اقامه نماز کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۸:۱۰
نیاز فوری مسجد ۳۰۰ ساله در هند به مرمت و بازسازی
حوزه/ مسجد افضل گنجی مسجدی ۳۰۰ ساله متعلق به دوره قطب شاهی در هندوستان است که دیوارهای جابه جا شده و سقف ترک خورده دارد اما مورد بی توجهی مقامات هندی قرار گرفته است.
۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۱۶:۲۹