*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۴ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 20, 2019
۴ میلیون دلار هزینه مرمت و بازسازی مسجد ۱۹۴ ساله در سنگاپور
حوزه/ یک مسجد با قدمت ۱۹۴ سال در بنکولین سنگاپور، به منظور ایجاد فضای بیشتر برای جماعت نمازگزاران رو به رشد و دانش آموزان، تحت پروژه بازسازی ۱۵ ماهه قرار می گیرد.
۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۵:۴۵
مسجد ۱۲۰۰ ساله در کرالای هند مرمت و بازسازی می شود
حوزه/ یک مسجد باستانی در شهر کوتایام در کرالای هند که گفته می شود ۱ هزار و ۲۰۰ سال قدمت دارد و تاریخ ساخت آن به قرن هشتم برمی گردد، از ۵ ماه گذشته تاکنون تحت مرمت و بازسازی قرار دارد.
۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۲:۰۸
مسجد تاریخی ۸۰۰ ساله در ترکیه پس از مرمت بازگشایی شد
حوزه/ مسجد تاریخی ماردین (مسجد جامع اولو) در جنوب شرغی ترکیه که اخیرا توسط مقامات این کشور مرمت شده، روز گذشته بازگشایی شده و در آن نماز جمعه برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۳:۱۰
مسجد اشغال شده توسط طالبان پس از ۶ سال بازگشایی شد
حوزه/ مسجد جامع باستانی در وادی تیراه، ایالت خیبر پختونخوا در پاکستان، پس از ۶ که از اشغال طالبان بیرون آمد، بالاخره روز جمعه این هفته بازگشایی شدده و ساکنان محلی در آن اقامه نماز کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۸:۱۰
نیاز فوری مسجد ۳۰۰ ساله در هند به مرمت و بازسازی
حوزه/ مسجد افضل گنجی مسجدی ۳۰۰ ساله متعلق به دوره قطب شاهی در هندوستان است که دیوارهای جابه جا شده و سقف ترک خورده دارد اما مورد بی توجهی مقامات هندی قرار گرفته است.
۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۱۶:۲۹
مسجدی در کامرون که توسط بوکوحرام تخریب شده بود، مرمت و بازسازی گردید
حوزه/ امدادگران یک سازمان خیریه ترکیه، اقدام به بازسازی و مرمت مسجدی در کشور آفریقایی کامرون کردند که به دست شبه نظامیان و تروریست های بوکوحرام تخریب شده بود.
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۰۸:۵۶
دولت بنگلادش در ۱۰ سال گذشته ۲۱ هزار مسجد را مرمت کرده است
حوزه/ طبق گزارش جدیدی که وزارتخانه امور مذهبی بنگلادش اعلام کرده دولت این کشور در ده سال گذشته ۲۱ هزار مسجد و مرکز مذهبی را مرمت و بازسازی کرده است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۵:۵۵
بودجه ۵ میلیون روپیه برای مرمت و بازسازی مسجد ۵۰۰ ساله پنجاب اعلام شد
حوزه/ مسجد ۵۰۰ ساله شیرشاه سوری در پنجاب پاکستان، در دست مرمت و بازسازی قرار دارد و دولت ایالتی بودجه ۵ میلیون روپیه برای حفظ و نگهداری این مسجد باستانی تعیین کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۱ - ۱۹:۲۰
اوقاف مصر در سال جاری ۶۰۸ مسجد را مرمت و بازسازی کرد
حوزه/ وزیر اوقاف مصر در بیانیه ای ضمن اشاره فعالیت های سال ۲۰۱۸ اعلام کرد که این وزارتخانه موفق به مرمت و بازسازی ۶۰۸ مسجد در این سال شده است.
۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۱۹:۰۵
مسجد جامع سرینگر در کشمیر پس از ۲۵۰ سال، مرمت و بازسازی می شود
حوزه/ مسجد جامع سرینگر که یک بنای مهم باستانی با معماری استثنایی در پایتخت جامو و کشمیر محسوب می شود، قرار است پس از ۲۵۰ سال و گذراندن سه آتش سوزی، مورد مرمت و بازسازی قرار بگیرد.
۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۰۸:۱۹