*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Saturday, July 20, 2019
مسجد قدیمی مرمت شده در ترکیه به زودی بازگشایی می‌شود
حوزه/ مسجد تاریخی متعلق به قرن ۱۴ که در زلزله سال های ۱۹۹۹ خسارات زیادی دید، پس از عملیات مرمت و بازسازی به زودی قرار است بازگشایی شود.
۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۱۱:۵۴
مساجد باستانی در ترکیه، تحت مرمت و بازسازی قرار می گیرند
حوزه/ ۵ مسجد با قدمت چند صدساله و تاریخی در شهر تاریخی شانلی اورفه در ترکیه که مرکز بازدید گردشگران دینی می باشد، تحت عملیات مرمت و بازسازی گسترده قرار می گیرند.
۱۳۹۸/۴/۱۵ - ۲۰:۰۵
مسجد باستانی قرن ۱۶ در عمان مرمت می شود
حوزه/ طبق اعلام وزارتخانه فرهگ و میراث عمان، یک مسجد باستانی متعلق به قرن شانزدم در ولایت وادی بانی خالد در این کشور، تحت مرمت و بازسازی قرار می گیرد.
۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۲۱:۲۰
ترکیه یک مسجد تاریخی در آفریقای جنوبی را مرمت و بازسازی کرد
حوزه/ آژانس همکاری و هماهنگی ترکیه (تیکا) یک مسجد تاریخی در قصبه سووتو در ژوهانسبورگ را مرمت و بازسازی کرد. این مسجد تاریخی توسط بسیاری شخصیت های برجسته مسلمان مورد بازدید قرار گرفته است.
۱۳۹۸/۴/۷ - ۰۳:۱۰
مسجد آهیسکا در جمهوری آذربایجان پس از مرمت بازگشایی شد
حوزه/ روز گذشته یک مسجد متعلق به ترک های آهیسکا در کشور آذربایجان پس از مرمت و بازسازی به روی مردم بازگشایی شد.
۱۳۹۸/۴/۶ - ۱۰:۱۴
بازسازی مسجد ۷۰۰ ساله در آنتالیا به پایان رسید + عکس
حوزه/ یک مسجد باستانی ۷۰۰ ساله که توسط حفاری های باستان شناسان در جنوب استان آنتالیا در ترکیه پیدا شده بود، مورد مرمت و بازسازی قرار گرفت.
۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۰۱:۲۴
مسجد تاریخی متعلق به قرن ۱۴ در بلغارستان پس از مرمت بازگشایی شد
حوزه/ یک مسجد تاریخی در شهر هاسکی در بلغارستان، که با کمک بنیاد دیانت ترکیه مورد مرمت و بازسازی قرار گرفته، روز شنبه به روی نمازگزاران باز شد.
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۰:۱۸
عملیات مرمت و بازسازی مسجد باستانی عمان به پایان رسید + تصاویر
حوزه/ وزارت میراث و فرهنگ عمان در بیانیه ای آنلاین از تکمیل کار مرمت و بازسازی مسجد جامع ال حموده یکی از متمایزترین و منحصرترین مساجد در استان شریفیه جنوبی خبر داد.
۱۳۹۸/۳/۹ - ۱۹:۰۰
به پایان رسیدن مرمت و بازسازی مسجد ۸۰۰ ساله در ترکیه
حوزه/ بر باور افراد محلی مسجد «خلیل الرحمان» در ترکیه که از آثار قدیمی شانلی اورفه می باشد، محل به آتش انداختن حضرت ابراهیم (ص) توسط نمرود بوده است.
۱۳۹۸/۳/۲ - ۰۹:۰۲
مرمت و بازسازی مسجد آبی در استانبول ادامه دارد
حوزه/ به گفته مقامات محلی بزرگترین پروژه بازسازی و مرمت مسجد سلطان احمد معروف به "مسجد آبی" در استانبول ترکیه با ۶ مناره، از سال ۲۰۱۷ آغاز شده و بیش از ۴ سال به طول خواهد انجامید.
۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۱۴:۰۳