*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ \ ۲۲ شوال ۱۴۴۰ \ Wednesday, June 26, 2019
بازسازی مسجد ۷۰۰ ساله در آنتالیا به پایان رسید + عکس
حوزه/ یک مسجد باستانی ۷۰۰ ساله که توسط حفاری های باستان شناسان در جنوب استان آنتالیا در ترکیه پیدا شده بود، مورد مرمت و بازسازی قرار گرفت.
۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۰۱:۲۴
مسجد تاریخی متعلق به قرن ۱۴ در بلغارستان پس از مرمت بازگشایی شد
حوزه/ یک مسجد تاریخی در شهر هاسکی در بلغارستان، که با کمک بنیاد دیانت ترکیه مورد مرمت و بازسازی قرار گرفته، روز شنبه به روی نمازگزاران باز شد.
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۰:۱۸
عملیات مرمت و بازسازی مسجد باستانی عمان به پایان رسید + تصاویر
حوزه/ وزارت میراث و فرهنگ عمان در بیانیه ای آنلاین از تکمیل کار مرمت و بازسازی مسجد جامع ال حموده یکی از متمایزترین و منحصرترین مساجد در استان شریفیه جنوبی خبر داد.
۱۳۹۸/۳/۹ - ۱۹:۰۰
به پایان رسیدن مرمت و بازسازی مسجد ۸۰۰ ساله در ترکیه
حوزه/ بر باور افراد محلی مسجد «خلیل الرحمان» در ترکیه که از آثار قدیمی شانلی اورفه می باشد، محل به آتش انداختن حضرت ابراهیم (ص) توسط نمرود بوده است.
۱۳۹۸/۳/۲ - ۰۹:۰۲
مرمت و بازسازی مسجد آبی در استانبول ادامه دارد
حوزه/ به گفته مقامات محلی بزرگترین پروژه بازسازی و مرمت مسجد سلطان احمد معروف به "مسجد آبی" در استانبول ترکیه با ۶ مناره، از سال ۲۰۱۷ آغاز شده و بیش از ۴ سال به طول خواهد انجامید.
۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۱۴:۰۳
۴ میلیون دلار هزینه مرمت و بازسازی مسجد ۱۹۴ ساله در سنگاپور
حوزه/ یک مسجد با قدمت ۱۹۴ سال در بنکولین سنگاپور، به منظور ایجاد فضای بیشتر برای جماعت نمازگزاران رو به رشد و دانش آموزان، تحت پروژه بازسازی ۱۵ ماهه قرار می گیرد.
۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۵:۴۵
مسجد ۱۲۰۰ ساله در کرالای هند مرمت و بازسازی می شود
حوزه/ یک مسجد باستانی در شهر کوتایام در کرالای هند که گفته می شود ۱ هزار و ۲۰۰ سال قدمت دارد و تاریخ ساخت آن به قرن هشتم برمی گردد، از ۵ ماه گذشته تاکنون تحت مرمت و بازسازی قرار دارد.
۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۲:۰۸
مسجد تاریخی ۸۰۰ ساله در ترکیه پس از مرمت بازگشایی شد
حوزه/ مسجد تاریخی ماردین (مسجد جامع اولو) در جنوب شرغی ترکیه که اخیرا توسط مقامات این کشور مرمت شده، روز گذشته بازگشایی شده و در آن نماز جمعه برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۳:۱۰
مسجد اشغال شده توسط طالبان پس از ۶ سال بازگشایی شد
حوزه/ مسجد جامع باستانی در وادی تیراه، ایالت خیبر پختونخوا در پاکستان، پس از ۶ که از اشغال طالبان بیرون آمد، بالاخره روز جمعه این هفته بازگشایی شدده و ساکنان محلی در آن اقامه نماز کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۸:۱۰
نیاز فوری مسجد ۳۰۰ ساله در هند به مرمت و بازسازی
حوزه/ مسجد افضل گنجی مسجدی ۳۰۰ ساله متعلق به دوره قطب شاهی در هندوستان است که دیوارهای جابه جا شده و سقف ترک خورده دارد اما مورد بی توجهی مقامات هندی قرار گرفته است.
۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۱۶:۲۹