*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۱ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 27, 2019
اوقاف مصر در سال جاری ۶۰۸ مسجد را مرمت و بازسازی کرد
حوزه/ وزیر اوقاف مصر در بیانیه ای ضمن اشاره فعالیت های سال ۲۰۱۸ اعلام کرد که این وزارتخانه موفق به مرمت و بازسازی ۶۰۸ مسجد در این سال شده است.
۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۱۹:۰۵
مسجد جامع سرینگر در کشمیر پس از ۲۵۰ سال، مرمت و بازسازی می شود
حوزه/ مسجد جامع سرینگر که یک بنای مهم باستانی با معماری استثنایی در پایتخت جامو و کشمیر محسوب می شود، قرار است پس از ۲۵۰ سال و گذراندن سه آتش سوزی، مورد مرمت و بازسازی قرار بگیرد.
۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۰۸:۱۹
«مسجد جن» کوچکترین مسجد جهان در هند؛ نیاز فوری به مرمت دارد
حوزه/ یک مسجد باستانی با قدمت ۴۰۰ سال که به نام مسجد «جن» شناخته می شود، و یکی از کوچکترین مساجد جهان می باشد، در سال های اخیر مورد بی توجهی قرار گرفته و نیاز به مرمت فوری دارد.
۱۳۹۷/۷/۷ - ۱۶:۲۱
ترکیه پروژه مرمت مسجد نجاشی و مقبره صحابه پیامبر (ص) در اتیوپی را به پایان رساند
حوزه/ پروژه مرمت و بازسازی مسجد نجاشی، مقبره شاه احمد نجاشی و ۱۵ صحابه پیامبر اسلام (ص) واقع در اتیوپی توسط آژانس همکاری و هماهنگی ترکیه «تیکا» به پایان رسیده است.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۰۹:۳۶
رباعی‌های شاعران فارسی بر دیوار «مسجد ساوی» پاکستان مرمت می‌شود
حوزه/ درحالی که پروژه مرمت مسجد ساوی در موتان در پاکستان به پایان رسیده، به گفته مسئول بخش باستان شناسی این پروژه، یافتن برخی از رباعی های شاعران فارسی زبان جامی و ابوخیر، باعث ناکامل ماندن پروژه مرمت شده است.
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۸:۱۸
جامعه اسلامی گلاسکو، طرح وسیع سازی و مرمت مسجد را ارائه داد
حوزه/ مسجد گلاسکو، طرح بازسازی، توسعه و مرمت جدیدی را به منظور تبدیل ساختمان مسجد نور به یک موسسه به روز و بهینه برای نمازگزاران و تحصیلات دینی نسل جوان در نظر داد.
۱۳۹۷/۵/۱ - ۲۳:۱۰
ترکیه یک مسجد باستانی در شهر آزاد شده از داعش را مرمت می کند
حوزه/ در راستای بازسازی و مرمت اماکنی که هنگام محاصره داعشی ها به دست تروریست ها تخریب شده اند، ترکیه یک مسجد باستانی در شهر الباب سوریه را مرمت می کند.
۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۱۸:۰۵
ترکیه دو مسجد قدیمی را در کوزوو مرمت و بازسازی می کند
حوزه/ آژانس همکاری و هماهنگی ترکیه «تیکا» ضمن امضاء قراردادی با مقامات کوزوو ، قصد بازسازی و مرمت دو مسجد تاریخی مربوط به دوره عثمانی در این کشور را دارد.
۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۱۸:۵۰
مسجد ۴۵۰ ساله در تلانگانای هند مرمت و بازسازی می شود
حوزه/ یک مسجد تاریخی در تلانگانای هندوستان که متعلق به ۴۵۰ سال پیش و دوره حکومت مغول ها می باشد، بالاخره پس از درخواست های زیاد کمیته بانیان مسجد، قرار است با ۴۰ هزار روپیه مورد مرمت و بازسازی قرار بگیرد.
۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۱۷:۲۰
۳۰ مسجد جدید در کشور مراکش ساخته می شود
حوزه/ وزیر امور مذهبی و اوقاف مراکش ضمن اعلام خبر ساخته شدن مساجد جدید اعلام کرد که بودجه ۲۰۰ میلیون درهمی برای ساخت این مساجد و همچنین مرمت و بازسازی ۱۷ مسجد تاریخی اختصاص داده شده است.
۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۱:۳۵