*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ \ ۲۱ شوال ۱۴۴۰ \ Tuesday, June 25, 2019
معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه:
اسلام به زندگی انسان نگاهی روانشناسانه و اجتماعی دارد
حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه گفت: معاشرت با بزرگان،  مومنان، افراد نیکوخصلت و... در دین اسلام بسیار مورد تاکید است و این نشان می دهد نگاه اسلام به زندگی انسان نگاهی روان شناسانه و اجتماعی است.
۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۱۳:۳۲
معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه:
تهذیب و اخلاق بنیان و ریشه حوزه های علمیه را تشکیل می دهند
حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه گفت: جایگاه و مقام تهذیب و اخلاق در نظام تربیتی دین اسلام بسیار والاست و همین اخلاقیات است که بنیان و ریشه حوزه های علمیه را بنا می نهد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۹
معاون تهذیب مدرسه علمیه قروه خواستار شد:
توسعه و تجهیز کتابخانه های مدارس علمیه شهرستان ها
حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان قروه خواستار توسعه و تهجیز کتابخانه های حوزه ها و مدارس علمیه استان ها و شهرستان های دور افتاده شد.
۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۱۳:۳۵
معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه:
مراکز مشاوره دینی در استان ها راه اندازی شود
حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه گفت: همان طور که مراکزی کلاسیک به عنوان مرکز مشاوره در شهرها و استان های کشور داریم، باید بتوایم که مراکز مشاوره دینی که توسط روحانیون و علمای دینی مدیریت می شوند را در جامعه راه اندازی کنیم، البته با این تفاوت که فعالیت این مراکز مقطعی نباشد.
۱۳۹۷/۹/۶ - ۱۳:۰۲
معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه:
جامعه به علما و روحانیون به عنوان نگهبانان دین خدا نگاه می کند
​حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه گفت: تاریخ قرون اخیر نشان می دهد که هر جنبشی که در اسلام و یا ایران صورت گرفته است در پیشانی آن علما و روحانیونی حضور داشته است و آن را هدایت نموده اند و آخرین نمونه آن هم رهبری امام خمینی (ره) علیه نظام ستم شاهی بوده است.
۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۰۲:۴۰
معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه:
زائران اربعین بهانه به دست تفرقه افکنان ندهند
​حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان قروه گفت: جریان های ضددینی بسیاری این روزها در بین جمعیت زائرین اربعین حسینی وجود دارند که به دنبال به حاشیه کشاندن این حرکت عظیم معنوی هستند، لذا مسلمانان و زوّار حرمین شریفین مواظب تحرکات این جریان های دین ستیز باشند.
۱۳۹۷/۸/۶ - ۱۰:۰۹
معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه:
​عاشورا مکتبی برای تمام دوران تاریخ بشریت است
​حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه گفت: عاشورا واقعه و حادثه نیست بلکه مکتبی برای تمام دوران تاریخ بشریت است.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۰:۱۷
در مدرسه علمیه امام صادق(ع) قروه تاکید شد؛
زائران اربعین اجازه سوء استفاده به تفرقه افکنان ندهند
​حوزه/ امسال زائران، روحانیون، طلاب و دیگر اقشار حاضر در راهپیمایی اربعین حسینی هوشیارتر از قبل عمل خواهند کرد و اجازه هرگونه سوء استفاده به دشمنان وحدت جهان اسلام را نخواهند داد، زیرا امام حسین (ع) و اهل بیتش نه تنها به اسلام است بلکه متعلق به کل بشریت می باشد.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۳:۱۵
معاون تهذیب مدرسه علمیه قروه تاکید کرد:
لزوم روشنگری طلاب و روحانیون مطابق با شرایط روز جهان
​حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه گفت: طلابی که در حال تحصیل در مدارس علمیه هستند باید به خوبی شرایط روز جهان را رصد نمایند و از اتفاقات سیاسی، فرهنگی و... در منطقه و جهان آگاهی کامل داشته باشند و در ضمن در بحث رسانه و تبلیغ دین با امکانات ارتباطی روز آشنایی کامل داشته باشند.
۱۳۹۷/۷/۱۶ - ۱۲:۳۴
معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه:
موفق ترین روحانی کسی است که همیشه در میان مردم باشد
حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان قروه گفت: بهترین و موفق ترین روحانی کسی است که همیشه در میان مردم باشد و در حل مشکلات به آنها کمک و یا مشاوره دهد و با سعه صدر سخنان و مطالب مردم را گوش دهد.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۰۸:۱۹