*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ \ ۹ صفر ۱۴۴۰ \ Thursday, October 18, 2018
مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه کردستان مطرح کرد:
رویکرد قرآنی و تمدنی؛ لازمه موفقیت طلاب در دنیای امروز
حوزه/ مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان، رویکرد قرآنی و تمدنی را لازمه موفقیت طلاب در دنیای امروز دانست.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۱۰:۳۳
مسئول واحد قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان:
انس با قرآن؛ انسان را از نظر روحی بیمه می کند
حوزه/ مسئول واحد قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان گفت: هر کسی که با کلام خداوند متعال مانوس شد و به دستورات آن عمل کرد هم از نظر روحی بیمه خواهد شد و هم اینکه در برابر ناملایمات و سختی های این دنیا صبور و شکیبا خواهد شد.
۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۴:۰۰
مسئول واحد قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان:
نافعان اصلی سرمایه گذاری در امور قرآنی، جامعه و افراد آن هستند
حوزه/ مسئول واحد قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان گفت: سرمایه گذاری بر روی قرآن، حمایت از موسسات قرآنی و... نوعی سرمایه گذاری بلندمدت است که بی شک نافع این امر خود جامعه و افراد آن هستند.
۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۱۱:۰۴
مسئول واحد قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان:
ایجاد مهدها و موسسات قرآنی از دغدغه های نهادهای دینی و فرهنگی کردستان باشد
حوزه/ مسئول واحد قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان گفت: موضوع ایجاد و افزایش مهدهای قرآنی و موسسات قرآنی برای کودکان در سطح کردستان باید از دغدغه های اصلی آموزش و پرورش باشد.
۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۱۲:۵۳
مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه کردستان در جمع طلاب:
نهج البلاغه به عنوان درس اصلی در مدارس علمیه تدریس شود
حوزه/ مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان با اشاره به لزوم تدریس و تفسیر نهج البلاغه به صورت جدی تر در مدارس علمیه، افزود: کتاب نهج البلاغه به غایب کامل است و برای تمام شئونات زندگی انسانها برنامه دارد، لذا هر مسلمانی باید به دستورات این کتاب جامع عمل کند.
۱۳۹۷/۳/۱۶ - ۰۰:۳۵
در گفتگو با مسئول قرآن و حدیث حوزه کردستان بررسی شد:
دلایل نمازگریزی جوانان
حوزه/ مسجد باید بتواند با یک مدیریت فکری قوی و برنامه ریزی شده، با تک تک خانه ها ارتباط برقرار کند و تمامی شبهات فکری آنان را جمع آوری کرده و با استفاده از اتاق فکرش، که متشکل از روحانیون و اساتید اهل فن است، به آنها جواب دهد، در این صورت است که دین شفاف برای همگان روشن شده و زمینه ظهور فراهم می گردد.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۰:۰۶
مسئول واحد قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان:
درب مساجد باید همیشه بر روی مسلمین باز باشد
حوزه/ مسئول واحد قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان گفت: مسجد برای یک فرد مسلمان از جایگاه بسیار مهمی برخوردار است، لذا اگر بخواهیم این مکان مقدس را بیش از پیش فعال تر کنیم باید در تمام اوقات درب این مکان بر روی مردم و مومنین باز باشد.
۱۳۹۷/۲/۹ - ۱۴:۴۲
مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه کردستان:
پیروی از ولایت فقیه تنها راه نجات از فتنه هاست
حوزه/ مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان گفت: با وحدت و حول محور ولایت چرخیدن می توان از آسیب های فتنه ها در امان ماند
۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۸:۲۹
مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان:
مکتب قرآن در سیزدهم آبان ۵۸؛ ریشه های استکبار در ایران را  خشکاند
حوزه/ مسئول واحد قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان گفت: بر اساس مکتب قرآن بود که دانش آموزان و دانشجویان در ۱۳ آبان ۵۸، ریشه های استکبار در میهن اسلامی ایران را خشکاند.
۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۰۹:۵۲