*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۱ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 27, 2019
در پی حملات به مساجد لانکشایر، از مسلمانان خواسته شد گوش به زنگ باشند
حوزه/ دو مسجد در شهر بلاک برن در لانکشایر بریتانیا با اختلاف چند ساعت فاصله زمانی مورد حمله سارقان و خرابکاران قرار گرفتند. از مسلمان خواسته شده هوشیار باشند و هر گونه فعالیت مشکوکی را گزارش دهند.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۰:۳۲
یک نژادپرست به منزل قاضی مسلمان در بلاک برن حمله کرد
حوزه/ یک قاضی مسلمان در بلاک برن انگلستان، مورد حمله نیمه شب یک فرد نژادپرست در منزلش قرار گرفت، وی به درب جلویی خساراتی وارد کرده و به مسلمانان اهانت کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۰۷:۳۸
مدرسه اسلامی پسرانه در بلاک برن انگلستان ساخته می شود+ تصاویر
حوزه/ یک رسانه محلی انگلیسی، ضمن انتشار خبر پیشرفت های انجام شده در ساخته شدن مدرسه اسلامی پسرانه در بلاک برن، تصاویری از عملیات ساخت و ساز این مدرسه منتشر کرده است.
۱۳۹۷/۹/۲۷ - ۰۷:۵۳
مساجد بلک برن بیش از ۱۱ هزار و ۵۰۰ بسته غذایی برای اطعام نیازمندان آماده کردند
حوزه/ با فرارسیدن ایام کریسمس، مسلمانان مساجد شهر بلک برن بریتانیا ، با جمع آوری بیش از ۱۱ هزار و ۵۰۰ بسته غذایی برای نیازمندان، به منظور اهداء به بانک های غذایی، فرهنگ میان ادیانی را تقویت کردند.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۲:۳۳
مسجدی در شهر بلاک برن انگلیس ۷۴۵۲ یوروی به بیمارستان کمک کرد
حوزه/ مسجد توحید الاسلام در بلاک برن در ناحیه لانگشایر، در اقدامی انسانی ۷۴۵۲ یورو به بیمارستان شهر اهداء کرد تا بیمارستان بتواند ابزارهای قدیمی را با تجهیزات جدید جایگزین سازد.
۱۳۹۷/۶/۳ - ۱۹:۲۰
دانش آموزان مسلمان در انگلیس از بیماران کودک و سالمند عیادت کردند
حوزه/دانش آموزان دبیرستان توحید در بلاک برن انگلستان در یک حرکت نمادین به عیادت بیماران کودک و سالمند در بیمارستان رفتند و با سرزدن به بیماران و دادن هدایا آن ها را خوشحال کردند.
۱۳۹۶/۹/۳۰ - ۱۵:۴۳
دانش آموزان مسلمان بلک برن، اسباب بازی‌ به کودکان بستری در بیمارستان اهدا کردند
حوزه/گروهی از دانش آموزان مسلمان در مدرسه ابتدایی روضة العلوم در شهر بلاک برن، طی اقدامی دسته جمعی اسباب بازی‌هایشان را کادو کرده و آن‌ها را به کودکان بیمار و بستری در بیمارستانی اهدا کردند.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۷:۳۰