*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۹ شعبان ۱۴۴۰ \ Wednesday, April 24, 2019
مدیر حوزه علمیه کردستان در جمع خبرنگاران اعلام کرد:
آمادگی کامل حوزه علمیه کردستان برای امدادرسانی به سیل زدگان
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان در جمع خبرنکاران از آمادگی روحانیون و طلاب استان کردستان برای امدادرسانی به استان های سیل زده کشور خبر داد.
۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۸:۱۵
مدیر حوزه علمیه استان کردستان:
همه در حفاظت از طبیعت مسئول هستیم
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: حفاظت از طبیعت و منابع طبیعی برای بقای نسل انسان بسیار حیاتی است و نیز اینکه این وظیفه خاص گروه یا تیم ویژه ای نیست، بلکه هر کسی در حد خود در حفاظت از طبیعت و محیط زیست مسئول می باشد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۳:۳۷
مدیر حوزه علمیه استان کردستان:
بازاریان از ستون های انقلاب هستند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: بازاریان که یکی از ستون های انقلاب بوده و هستند باید وارد میدان شوند و به معنای واقعی اقتصادی مقاومتی را در کشور اجرایی نمایند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۶:۳۶
مدیر حوزه علمیه استان کردستان:
زمینه ورود بیشتر کاروان های راهیان نور به کردستان فراهم شود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: ادارات، سازمان و شخصیت های فرهنگی باید پای کار بیایند و در بحث کاروان های راهیان نور به استان کردستان وضعیت را تغییر دهند.
۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۱۳:۳۷
مدیر حوزه علمیه کردستان: وجود آیت الله موسوی جزایری وحدت بخش است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان با اشاره به اینکه آیت الله موسوی جزایری عامل مهمی در وحدت منطقه بودند، گفت: آیت الله جزایری را باید از سرمایه های معنوی نظام دانست.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۰۹:۰۶
مدیر حوزه علمیه استان کردستان:
آگاهی، بصیرت و انقلابی بودن سه ویژگی طلبه امروزی است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: آگاهی، بصیرت و انقلابی بودن سه خصیصه یک طلبه امروزی است و این سه ویژگی را در همه حال و هم جا باید با خود همراه داشته باشد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۸:۲۵
با صدور بیانیه ای؛
حوزه علمیه کردستان، جنایت سیستان و بلوچستان را محکوم کرد
حوزه/ حوزه علمیه استان کردستان با صدور بیانیه ای، عملیات تروریستی در سیستان و بلوچستان را محکوم کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۳:۰۹
مدیر حوزه علمیه استان کردستان:
اقدام تروریستی زاهدان باعث تقویت وحدت در کشور می شود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: اقدام تروریستی گروهک تروریستی علیه فرزندان انقلاب در سیستان و بلوچستان باعث تقویت روحیه انقلابی گری ملت ایران و انسجام و وحدت بیشتر در کشور خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۰۹:۳۴
مدیر حوزه علمیه استان کردستان:
حضور ملت در راهپیمایی ۲۲ خواب های دشمن را آشفته کرد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: امروز جشن چهل سالگی ایران اسلامی علیرغم فشارهای بی سابقه دشمنان، با شکوه و جلال خاصی برگزار شد و همین امر باعث تعبیر نشدن خواب های بیگانان و دشمنان این نظام و ملت گردید.
۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۲:۴۹
مدیر حوزه علمیه استان کردستان:
مردم کردستان در ۲۲ بهمن افتخار آفرینی می کنند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان با اشاره به اینکه ۲۲ بهمن هویت ناب اسلام و انقلاب اسلامی است، گفت: قیام، ایثار و از جان گذشتگی ملت ایران در ۲۲ بهمن به ثمر نشست از همین رو باید این روز را روز افتخار و مباهات ملت آزاد و انقلابی ایران عنوان کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۳:۲۳