*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۵ شوال ۱۴۴۰ \ Wednesday, June 19, 2019
معاون تهذیب حوزه های علمیه کشور:
پذیرش کیفی داوطلبان ورود به حوزه در دستور کار است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین ملکی با تاکید بر ضرورت انجام تست های علمی و روانشناسی در جذب طلاب جدید، گفت: پذیرش کیفی داوطلبان ورود به حوزه در دستور کار است.
۱۳۹۸/۳/۱ - ۱۸:۰۵
مدیر حوزه علمیه کردستان در جمع خبرنگاران اعلام کرد:
آمادگی کامل حوزه علمیه کردستان برای امدادرسانی به سیل زدگان
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان در جمع خبرنکاران از آمادگی روحانیون و طلاب استان کردستان برای امدادرسانی به استان های سیل زده کشور خبر داد.
۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۸:۱۵
مدیر حوزه علمیه استان کردستان:
همه در حفاظت از طبیعت مسئول هستیم
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: حفاظت از طبیعت و منابع طبیعی برای بقای نسل انسان بسیار حیاتی است و نیز اینکه این وظیفه خاص گروه یا تیم ویژه ای نیست، بلکه هر کسی در حد خود در حفاظت از طبیعت و محیط زیست مسئول می باشد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۳:۳۷
مدیر حوزه علمیه استان کردستان:
بازاریان از ستون های انقلاب هستند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: بازاریان که یکی از ستون های انقلاب بوده و هستند باید وارد میدان شوند و به معنای واقعی اقتصادی مقاومتی را در کشور اجرایی نمایند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۶:۳۶
مدیر حوزه علمیه استان کردستان:
زمینه ورود بیشتر کاروان های راهیان نور به کردستان فراهم شود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: ادارات، سازمان و شخصیت های فرهنگی باید پای کار بیایند و در بحث کاروان های راهیان نور به استان کردستان وضعیت را تغییر دهند.
۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۱۳:۳۷
مدیر حوزه علمیه کردستان: وجود آیت الله موسوی جزایری وحدت بخش است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان با اشاره به اینکه آیت الله موسوی جزایری عامل مهمی در وحدت منطقه بودند، گفت: آیت الله جزایری را باید از سرمایه های معنوی نظام دانست.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۰۹:۰۶
مدیر حوزه علمیه استان کردستان:
آگاهی، بصیرت و انقلابی بودن سه ویژگی طلبه امروزی است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: آگاهی، بصیرت و انقلابی بودن سه خصیصه یک طلبه امروزی است و این سه ویژگی را در همه حال و هم جا باید با خود همراه داشته باشد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۸:۲۵
با صدور بیانیه ای؛
حوزه علمیه کردستان، جنایت سیستان و بلوچستان را محکوم کرد
حوزه/ حوزه علمیه استان کردستان با صدور بیانیه ای، عملیات تروریستی در سیستان و بلوچستان را محکوم کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۳:۰۹
مدیر حوزه علمیه استان کردستان:
اقدام تروریستی زاهدان باعث تقویت وحدت در کشور می شود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: اقدام تروریستی گروهک تروریستی علیه فرزندان انقلاب در سیستان و بلوچستان باعث تقویت روحیه انقلابی گری ملت ایران و انسجام و وحدت بیشتر در کشور خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۰۹:۳۴
مدیر حوزه علمیه استان کردستان:
حضور ملت در راهپیمایی ۲۲ خواب های دشمن را آشفته کرد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: امروز جشن چهل سالگی ایران اسلامی علیرغم فشارهای بی سابقه دشمنان، با شکوه و جلال خاصی برگزار شد و همین امر باعث تعبیر نشدن خواب های بیگانان و دشمنان این نظام و ملت گردید.
۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۲:۴۹