*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Thursday, July 18, 2019
امور قرآنی؛ دغدغه مشترک حوزه و اداره کل اوقاف کردستان
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین عباس عربیان؛ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: آموزش و حفظ قرآن کریم دغدغه مشترک حوزه علمیه و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کردستان است.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۴:۴۵
مدیر حوزه علمیه استان کردستان:
آل سعود در زمان جنگ کمک بلاعوض ۵۰۰ میلیارد دلاری در اختیار صدام قرار داد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: جنگ ۸ ساله ایران اسلامی در اصل نبرد یک کشور در مقابل جهان کفر و استکبار بود، آمارهای موجود نشان می دهد که تنها کشور عربستان در هشت سال جنگ تحمیلی به جز حمایتهای اطلاعاتی و ... نزدیک به ۵۰۰ میلیارد دلار کمک بلاعوض به رژیم بعثی صدام نمود.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۱:۵۵
مدیر حوزه علمیه استان کردستان: ماه رمضان؛ ماه نزدیک شدن به معبود و خالق هستی است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: رمضان، ماهی برای نزدیک تر شدن به معبود و خالق هستی است و این فرصت مغتنم را خداوند در اختیار ما قرار داده است.
۱۳۹۷/۲/۲۷ - ۱۴:۲۶
مدیر حوزه علمیه استان کردستان:
«اقتصاد مقاومتی» بهترین نسخه در مقابل تحریم هاست
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: در مقابل تحریمهای یکجانبه و ناجوانمردانه دشمنان به ویژه آمریکا، « اقتصاد مقاومتی» بهترین نسخه برای مقابله با این توطئه است.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۱:۵۰
مدیر حوزه علمیه استان کردستان :
خروج آمریکا از برجام دیپلماسی این کشور را در جهان زیر سئوال برد
حوزه/مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: آمریکا بدون هیچ دلیل و تنها با تحریک برخی از کشورها مانند رژیم اسرائیل از برجام خارج شد که این حرکت ناشیانه، دیپلماسی این کشور را در عرصه جهانی زیر سئوال برد.
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۱۶:۴۶
مدیر حوزه علمیه استان کردستان:
اهل سنت و تشیع در کردستان با هم اتحاد کامل دارند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: دیوارهای اختلاف بین برادران اهل سنت و اهل تشیع در استان کردستان کوتاه است و در این مدت مشکل یا مسئله ای در باب مسئله وحدت نداشته ایم.
۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۵:۵۳
انتقاد مدیر حوزه کردستان از بسته شدن بازارچه مرزی بانه
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان با انتقاد از بسته شدن بازارچه مرزی بانه، گفت: مسئولان باید در زمینه اقتصادی در کنار مردم باشند و زمینه های اشتغال و شکوفایی اقتصادی را مهیا کنند، به نظر بنده بسته شدن مرز بانه وضعیت اقتصادی مردم این شهرستان و حتی استان را وخیم تر می کند.
۱۳۹۷/۲/۱۶ - ۱۵:۲۵
مدیر حوزه علمیه استان کردستان:
اساتید در تربیت طلاب مجرب از هیچ کوششی دریغ نکنند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: تربیت طلبه مجرب و با علم و درایت برای آینده جامعه اسلامی و نجات اجتماع از دامهای شیطانی بسیار مهم و تاثیرگذار است، لذا شما باید در تربیت طلاب خود تمام سعی را داشته باشید.
۱۳۹۷/۲/۱۶ - ۰۷:۳۳
مدیر حوزه علمیه استان کردستان:
زمینه سازی ظهور منجی آخرالزمان وظیفه ای عمومی است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان با اشاره به شرایط کنونی جهان بشریت، گفت: یکی از وظایف طلاب و روحانیون در عصر حاضر مهیا کردن زمینه ظهور حضرت مهدی (عج) است و باید با استفاده از معارف و علوم دینی نه تنها فرقه های ضاله را رسوا کنند، بلکه مردم را برای روز قیامت و ظهور حضرت آقا (عج) آماده نمایند.
۱۳۹۷/۲/۱۲ - ۱۲:۲۲
مدیر حوزه علمیه استان کردستان:
طلاب و روحانیون از جوانی و انرژی خود در توسعه فرهنگ اهل بیت (ع) استفاده کنند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: شما طلاب و روحانیون جوان، سربازان آقا امام زمان (عج) هستید و باید از جوانی و انرژی خود در توسعه فرهنگ اهل بیت علیهم السلام و شناساندن آن به خارج از مرزها استفاده نمایید.
۱۳۹۷/۲/۸ - ۱۱:۲۶
۱...