*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۶ شعبان ۱۴۴۰ \ Sunday, April 21, 2019
معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه کردستان:
کردستان آماده پذیرایی از کاروان های راهیان نور است
حوزه/ معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه کردستان با اشاره به اینکه این استان ظرفیت های بسیار مناسبی برای پذیرایی از کاروان های راهیان نور دارد، گفت: کردستان در طول هشت سال دفاع مقدس همواره پیشانی جنگ بوده است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۳:۲۴
در نشست طلاب شهر سنندج مطرح شد:
مردم در ۲۲ بهمن جواب آمریکا و اروپا را می دهند
حوزه/ معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه کردستان با تاکید بر این که مردم در ۲۲ بهمن جواب آمریکا و اروپا را می دهند، گفت: ۴۰ سال تحریم علیه یک کشور بی شک آن نظام را ساقط می کند، ولی بالعکس این تحریم ها باعث ایجاد حس خودباوری در بین جوانان و سرمایه های این مملکت شد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۳:۳۵
در مدرسه سفیران هدایت سنندج مطرح شد؛
در روز استکبار ستیزی به رسالت دینی و ملی عمل کنیم
​حوزه/ معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه کردستان گفت: در ۱۳ آبان دست‌ها و دلهايمان را قوی کنيم و در اين روز، مردم خدا جو و استکبار ستيز را همچنان به ميدان مبارزه با مظهر استکبار بخوانيم و رسالت دينی و ملی خود را به انجام برسانيم.
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۱۷:۵۸
معاون امور طلاب حوزه علمیه کردستان خبر داد:
حضور ۲۰۰ طلبه کردستانی در پیاده روی اربعین
حوزه/ معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه استان کردستان گفت: امسال بیش از ۲۰۰ طلبه از سراسر کردستان در پیاده روی اربعین حسینی از مدارس علمیه سطح این استان حضور خواهند داشت.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۲۰:۱۵
معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه کردستان:
راهپیمایی اربعین در معادلات سیاسی تاثیرگذار است
حوزه/ معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه استان کردستان گفت: بعد از سالها حضور میلیونی دوستداران اهل بیت (ع) در راهپیمایی عظیم اربعین نشان می دهد که این روز به صورت محسوسی در معادلات سیاسی تاثیرگذار است.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۰۹:۵۵
معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه کردستان بیان کرد:
جنگ رسانه ای معاندان انقلاب؛ علیه علما، روحانیون و مسئولان نظام
​حوزه/ معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه استان کردستان گفت: شایعه پراکنی علیه مسئولان نظام، علما، روحانیون و... در شبکه های ماهواره ای و در فضای مجازی توسط جریان های معاند نظام به شدت در حال فعالیت است، لذا نباید ما وضعیت منفعل به خود بگیریم، بنابراین باید ما هم از ظرفیت های رسانه های خود در خنثی کردن این توطئه های بهره ببریم.
۱۳۹۷/۷/۱۶ - ۱۲:۳۶
معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه کردستان خبر داد:
فعالیت ۵ مدرسه علمیه بلندمدت و کوتاه مدت در استان کردستان
​حوزه/ معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه استان کردستان گفت: طلاب استان کردستان در ۵ مدرسه علمیه بلندمدت و کوتاه مدت مشغول فراگیری علوم دینی هستند.
۱۳۹۷/۷/۹ - ۰۸:۳۳
معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه کردستان:
طلاب نباید خود را در حجره های مدارس علمیه محصور کنند
حوزه/ معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه کردستان گفت: طلاب باید بدانند که وظایف بسیار سنگینی در قبال جامعه اسلامی و حفاظت از ارزشهای انقلاب بر عهده دارند و نباید خود را در حجره های مدارس علمیه محصور کنند.
۱۳۹۷/۷/۳ - ۱۸:۰۷
معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه کردستان:
برخی از جریانات منحرف به دنبال کم رنگ کردن شئونات اسلام هستند
حوزه/ معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه استان کردستان گفت: بعضی از جریانات منحرف و التقاطی از تمام امکانات خود برای کم رنگ کردن شئونات دین اسلامی استفاده می کنند و متاسفانه این جریان ها در برخی از کشورهای اسلامی وجود دارند که کسی نمی تواند منکر آن شود.
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۶:۱۷
معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه کردستان خبر داد:
تشکیل کمیته سلامت در مرکز خدمات حوزه کردستان
​حوزه/ معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه استان کردستان گفت: در کمیته سلامت برنامه های درمانی مرکز خدمات حوزه علمیه استان کردستان با حضور اعضا به صورت مدون تدوین شده است و این امر روند اجرای طرح های سلامت توسط این مرکز را تسریع می بخشد.
۱۳۹۷/۴/۲ - ۰۷:۱۰