*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ \ ۱۰ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Wednesday, January 16, 2019
معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار:
دانشجویان و حوزویان مراقب پروژه نفوذ دشمنان باشند
​حوزه/معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار گفت: بسیاری از دشمنان و بدخواهان داخلی و خارجی به دنبال نفوذ در بین قشر دانشجو هستند و اولین گام آنها جدایی حوزه و دانشگاه است، لذا باید در برابر این توطئه های پیچیده دشمنان هوشیار باشید و تعاملات خود با حوزه و روحانیت را بیش از پیش افزایش دهید.
۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۱۲:۵۱
معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار:
پژوهشگران حوزوی از نوآوری پژوهشی غفلت نکنند
حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار با اشاره به اهمیت و جایگاه پژوهش در حوزه های علمیه، گفت: پژوهشگران حوزوی از نوآوری پژوهشی غفلت نکنند.
۱۳۹۷/۹/۶ - ۲۰:۲۵
معاون پژوهش مدرسه علمیه بیجار:
پژوهش ستون علوم حوزوی است
حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار با تاکید بر اینکه پژوهش نقش ستون علوم را دارد، گفت: آموختن عمیق علوم مختلف تنها با امر پژوهش و تحقیق محقق می شود، لذا حوزه ها و مدارس علمیه باید طلاب را نسبت به مسئله پژوهش ترغیب و تشویق کنند.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۵:۱۵
معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار:
طلاب در عملیاتی کردن «اقتصاد مقاومتی» نقش آفرین باشند
حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار گفت: شما طلاب که از انرژی جوانی خاصی برخوردارید، باید بتوانید در زمینه های مختلف، نظام و انقلاب را یاری کنید و حتی در پیاده کردن اقتصاد مقاومتی که یکی از دغدغه های اصلی مقام معظم رهبری است، نقش آفرین باشید.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۰:۴۰
معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار:
رشد کمّی و کیفی مدارس علمیه کردستان محسوس است
​حوزه/معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار گفت: خوشبختانه در سالهای اخیر مدارس علمیه استان کردستان هم از نظر کمّی و هم کیفی رشد قابل توجه و چشمگیری داشته اند و امیدواریم که این روند در سالهای آینده نیز ادامه داشته باشد.
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۰۹:۳۹
معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق(ع) بیجار:
زائران اربعین سفیران جمهوری اسلامی اند
​حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق(ع) بیجار با اشاره به اینکه زائران کربلای معلی نمایندگان جمهوری اسلامی ایران هستند، گفت: بسیاری از رسانه ها رفتار شما زائران را زیر نظر دارند، لذا در این مسیر باید طوری عمل کنید که دیگران را به گرد خود جذب کرده و از واقعیات اسلام و دین خدا برای آنها بگویید.
۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۱۹:۰۵
معاون پژوهش مدرسه علمیه بیجار:
اربعین متعلق به همه آزادیخواهان جهان است
حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار گفت: نباید روز اربعین را مختص به یک مکتب و یا مذهب و حتی دین خاصی دانست، بلکه این روز متعلق به همه آزادیخواهان جهان است.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۰:۰۳
معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار:
رهبانيت و انزواطلبی در دین اسلام مطرود و گناه است
​حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار گفت: اساساً اسلام، دینی اجتماعی و مبتنی بر قواعد و دستورهای جمعی است که هر گونه فردپرستی، رهبانیت و گوشه گیری در آن ممنوع است. این نشان می دهد اسلام بر هرگونه انزوا و دوری از جامعه به شدت مخالف است.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۰۹:۰۰
معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار:
روزآمدی حوزه در گرو تحقیق و پژوهش است
​حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار گفت: هر تلاشی برای ارائه الگوی زندگی اسلامی، بدون توجه جدی به انجام پژوهش های عمیق علمی کاملا بی معنا و بی ثمر خواهد بود .
۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۱۹:۳۵
معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار مطرح کرد:
دستیابی به خوشبختی با عمل به دستورات قرآن
حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار با اشاره به جایگاه رفیع قرآن در زندگی بشر امروزی، گفت: علما، روحانیون و طلاب باید تعمق بیشتری در قرآن کریم داشته باشند، زیرا سعادت و خوشبختی دنیوی و اخروی انسان در این کتاب نهفته است.
۱۳۹۷/۷/۹ - ۱۳:۳۸