*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ \ ۲۲ شوال ۱۴۴۰ \ Wednesday, June 26, 2019
معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار:
مشکلات کشور معلول بی کفایتی برخی مسئولان است
حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار با اشاره به اینکه بسیاری از مشکلات کشور معلول بی کفایتی برخی مسئولان است، گفت: رسانه های بیگانه این گونه به افکار عمومی ایران القا می کنند که وضعیت کنونی کشور کاملا معلول تحریم هاست، در حالی که این بلوف های سیاسی به نوعی جنگ روانی است.
۱۳۹۸/۴/۵ - ۱۲:۰۵
معاون پژوهش مدرسه علمیه بیجار:
ارتباط و تعامل حوزه و دانشگاه نیاز امروز جامعه است
حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه بیجار گفت: برای رشد کمّی و کیفی مباحث علمی کشور ارتباط و تعامل حوزه و دانشگاه باید بیشتر از گذشته شود و در صورت تحقق این امر شاهد جهش علمی چشمگیری در کشور خواهیم بود.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۰۹:۰۵
معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار:
بسترهای لازم برای پژوهش طلاب و محققان جوان مهیا شود
حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار گفت: طلاب امروز علاقه و کشش خاصی به سمت مسایل تحقیقاتی و پژوهشی دارند، لذا باید بسترهای لازم برای این طلاب و محققان جوان را مهیا نماییم.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۳:۵۰
معاون پژوهش مدرسه علمیه بیجار:
دانشجو و طلبه ای که اهل تحقیق و پژوهش نباشد به جایی نمی رسد
حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار گفت: یکی از مسایلی که امروزه باید بین حوزه ها و دانشجویان به صورت مستمر پیگیری شود، موضوع پژوهش و تحقیق است، زیرا دانشجو و طلبه ای که اهل تحقیق و پژوهش نباشد حتی بعد از پایان دوران تحصیل از نظر علمی کامل نخواهند بود.
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۴:۴۶
معاون پژوهش مدرسه علمیه بیجار:
حوزه بسترهای ورود طلاب به عرصه رسانه و فضای مجازی را فراهم کند
حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار گفت: یکی از اولویّت های حوزه های علمیه در کشور فراهم سازی بسترهای لازم برای ورود طلاب و روحانیون به دنیای رسانه به ویژه فضای مجازی باشد.
۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۱۱:۳۲
معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار:
دانشجویان و حوزویان مراقب پروژه نفوذ دشمنان باشند
​حوزه/معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار گفت: بسیاری از دشمنان و بدخواهان داخلی و خارجی به دنبال نفوذ در بین قشر دانشجو هستند و اولین گام آنها جدایی حوزه و دانشگاه است، لذا باید در برابر این توطئه های پیچیده دشمنان هوشیار باشید و تعاملات خود با حوزه و روحانیت را بیش از پیش افزایش دهید.
۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۱۲:۵۱
معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار:
پژوهشگران حوزوی از نوآوری پژوهشی غفلت نکنند
حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار با اشاره به اهمیت و جایگاه پژوهش در حوزه های علمیه، گفت: پژوهشگران حوزوی از نوآوری پژوهشی غفلت نکنند.
۱۳۹۷/۹/۶ - ۲۰:۲۵
معاون پژوهش مدرسه علمیه بیجار:
پژوهش ستون علوم حوزوی است
حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار با تاکید بر اینکه پژوهش نقش ستون علوم را دارد، گفت: آموختن عمیق علوم مختلف تنها با امر پژوهش و تحقیق محقق می شود، لذا حوزه ها و مدارس علمیه باید طلاب را نسبت به مسئله پژوهش ترغیب و تشویق کنند.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۵:۱۵
معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار:
طلاب در عملیاتی کردن «اقتصاد مقاومتی» نقش آفرین باشند
حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار گفت: شما طلاب که از انرژی جوانی خاصی برخوردارید، باید بتوانید در زمینه های مختلف، نظام و انقلاب را یاری کنید و حتی در پیاده کردن اقتصاد مقاومتی که یکی از دغدغه های اصلی مقام معظم رهبری است، نقش آفرین باشید.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۰:۴۰
معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار:
رشد کمّی و کیفی مدارس علمیه کردستان محسوس است
​حوزه/معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار گفت: خوشبختانه در سالهای اخیر مدارس علمیه استان کردستان هم از نظر کمّی و هم کیفی رشد قابل توجه و چشمگیری داشته اند و امیدواریم که این روند در سالهای آینده نیز ادامه داشته باشد.
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۰۹:۳۹