*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ \ ۶ ذو الحجة ۱۴۳۹ \ Saturday, August 18, 2018
معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار:
کارگاه دانش افزایی روش تدریس ادبیات عرب در مدرسه علمیه بیحار برگزار می شود
حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجارگفت: کارگاه دانش افزایی روش تدریس ادبیات عرب برای اساتید پایه ۱ تا ۶ مدارس علمیه در بیحار برگزار می شود.
۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۶:۲۲
معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار:
دشمن به دنبال نهادینه کردن تفکر سکولاریسم در کشور است
حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار گفت: دشمنان می خواهند با استفاده از امکانات رسانه ای و ماهواره ای و نیز با استفاده از فضای مجازی به تدریج تفکرات انقلابی و اسلامی را کم  رنگ کنند و به کناری بگذارند و سکولاریسم را جایگزین دین گرایی نمایند.
۱۳۹۷/۴/۱۴ - ۱۶:۴۳
در نشست طلاب مدرسه امام صادق (ع) بیجار تاکید شد؛
سعادتمندی دنیا و آخرت با حرکت در مسیر قرآن
حوزه/ معاون پژوهش مدرسه امام صادق (ع) شهرستان بیجار گفت: حرکت در مسیر دستورات قرآن کریم که کلام وحی است، باعث سعادتمندی انسان در این دنیا و آخرت می شود.
۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۷:۳۷
معاون پژوهش مدرسه علمیه مدرسه امام صادق (ع) بیجار:
در ضیافت الهی از وضع محرومان جامعه غافل نشویم
​حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه مدرسه امام صادق (ع) بیجار با تاکید بر اینکه جمعه پیش رو مصادف با عید سعید فطر است، گفت: در این روزهای پایانی ماه مهمانی خدا، قشرهای کم توان و ضعیف جامعه را یاری کنیم و اجازه ندهیم زندگی بر آنان به سختی بگذرد.
۱۳۹۷/۳/۲۱ - ۱۷:۰۵
معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار:
روز قدس باطل السحر ائتلاف های شیطان های زمینی است
حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار گفت: روز جهانی قدس نماد وحدت امت اسلام در مقابل تجاوزگری غده سرطانی، یعنی رژیم اشغالگر صهیونیستی و تمام مستکبرین عالم است.
۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۱۵:۱۵
در مراسم گرامیداشت ۱۵ خرداد طلاب بیجار مطرح شد؛
قیام ۱۵ خرداد ریشه رژیم طاغوت را خشکاند
حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار گفت: قیام ۱۵ خرداد سال ۴۲ زمینه های اعتراضات عمومی در سطح کشور را به تدریج افزایش داد و توانست که کنترل اوضاع را از دست رژیم پهلوی خارج کند.
۱۳۹۷/۳/۱۵ - ۱۶:۱۷
معاون پژوهش مدرسه علمیه بیجار:
هیئت های اندیشه ورز فرهنگی تشکیل شود
حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق(ع) شهرستان بیجار گفت: تشکیل هیئت های اندیشه ورز فرهنگی متخصص، یکی از روش های مقابله با جنگ نرم دشمنان است.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۰:۴۳
معاون پژوهش مدرسه علمیه بیجار:
در لبیک به ندای رهبرمان از تولید ملی حمایت کنیم
حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار گفت: بیاییم از باب آتش به اختیار دست به زانوی غیرت ملی بگیریم و به ندای رهبر عزیزمان لبیک بگوئیم و به سمت رونق تولید داخل پیش برویم و منتظر این جناح و آن جناح و...نمانیم.
۱۳۹۷/۱/۱۴ - ۰۴:۳۵
عید نوروز زمانی مناسب برای ادای سنت «صله رحم» است
حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار گفت: در دین اسلام بر انجام صله رحم بسیار تاکید شده است و دیدار با دوستان، آشنایان و بستگان می تواند حلال بسیاری از مشکلات افراد باشد.
۱۳۹۷/۱/۴ - ۰۲:۳۵
معاون پژوهش مدرسه علمیه بیجار:
شعار «هر ایرانی یک درخت» در هفته منابع طبیعی اجرایی شود
حوزه/معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار به مناسبت هفته منابع طبیعی و جایگاه طبیعت در دین اسلام گفت: باید برای حفظ محیط زیست که از دستورات و آموزه های دینی است، هر ایرانی یک درخت بکارد و شعار ما «هر ایرانی یک درخت» باشد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۲:۲۲