*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۶ رمضان ۱۴۴۰ \ Wednesday, May 22, 2019
نماینده دفتر سیاسی اجتماعی حوزه در کردستان:
«بیانیه گام دوم انقلاب» چراغ راه نظام اسلامی است
​حوزه/ نماینده دفتر سیاسی اجتماعی حوزه های علمیه در کردستان گفت: «بیانیه گام دوم انقلاب» مقام معظم رهبری چراغ راه نظام و آینده جمهوری اسلامی است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۱:۱۲
نماینده دفتر سیاسی اجتماعی حوزه های علمیه در کردستان:
جوانان و بانوان هدف اصلی عملیات روانی دشمنان هستند
حوزه/ نماینده دفتر سیاسی اجتماعی حوزه های علمیه در کردستان گفت: جامعه هدف رسانه های بیگانه و معاند، قشر جوان و حتی بانوان است و با وعده های رنگین اما زهرآگین به دنبال ایجاد تنش اجتماعی هستند.
۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۱۲:۵۶
مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه کردستان:
دشمن به دنبال استحاله فرهنگی و عقیدتی جوان ایرانی است
حوزه/ مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه استان کردستان گفت: جوان ایرانی، جوانی محجوب، انقلابی و میهن پرست است و این را در هشت سال دفاع مقدس به جهانیان نشان داد، به همین علت دشمن به دنبال استحاله فرهنگی و عقیدتی جوان ایرانی است.
۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۱۳:۲۰
مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه کردستان:
ایده پردازی در حوزه های علمیه به یک ضرورت تبدیل شود
حوزه/ مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه کردستان گفت: باید بتوانیم طلاب را به طریقی آموزش و تربیت کنیم که خود یک ایده پرداز کامل و مجرب باشند، لذا باید ایده پردازی در حوزه ها و مدارس علمیه کشور به یک واجب آموزشی تبدیل شود.
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۰۹:۳۲
نماینده دفتر سیاسی و اجتماعی حوزه های علمیه در کردستان:
جنایت زاهدان نشانه درماندگی استکبار درمقابل شکوه تاریخی ۲۲ بهمن بود
حوزه/ نماینده دفتر سیاسی و اجتماعی حوزه های علمیه در کردستان گفت: باید عملیات تروریستی در جاده خاش - زاهدان توسط عوامل تکفیری ـ صهیونیستی را به نوعی درماندگی در مقابل حضور پرشکوه و تاریخی ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه امسال عنوان کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۷:۴۱
نماینده دفتر سیاسی اجتماعی حوزه های علمیه در کردستان:
نشست «ورشو» پایان ناخوشایندی برای آمریکا و مزدورانش دارد
حوزه/ نماینده دفتر سیاسی اجتماعی حوزه های علمیه در کردستان گفعت: دشمنان در طول ۴ دهه اخیر دست به هر کاری زده اند که جمهوری اسلامی را در مرزهایش محدود کنند و نشست اخیر ورشو در لهستان نیز در راستای منزوی کردن انقلاب است که البته پایان ناخوشایندی برای آمریکا و دول استکباری به دنبال خواهد داشت.
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۰۹:۲۷
مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه کردستان:
حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال پرشورتر از گذشته خواهد بود
حوزه/ مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه استان کردستان گفت: حضور مردم در صحنه های سیاسی و ملّی می تواند بهترین اهرم بازدارنده در مقابل توطئه های بیشمار دشمنان باشد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۹:۴۰
نماینده دفتر سیاسی اجتماعی حوزه های علمیه در کردستان:
رسانه های داخلی در انتقال پیام ها و معرفی دستاوردهای انقلاب کم کاری می کنند
حوزه/ نماینده دفتر سیاسی اجتماعی حوزه های علمیه در کردستان گفت: رسانه های داخلی در بحث محتوایی کار چندانی انجام نمی دهند و در انتقال مفاهیم انقلاب اسلامی کم کاری هایی دارند که این کم کاری به نوعی به سود دشمن و رسانه های بیگانه است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۴:۱۰
نمایشگاه دستاوردهای۴۰ ساله انقلاب در سنندج افتتاح شد
حوزه/ نماینده دفتر سیاسی اجتماعی حوزه های علمیه در کردستان گفت: استقبال مسئولان، طلاب، روحانیون و عموم مردم از نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی بسیار چشمگیر بوده است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۵:۲۹
مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه کردستان:
نگاه نظام به کردستان، نگاه امنیتی نیست
​حوزه/ مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه استان کردستان گفت: در طول دهه های اخیر نگاه کلان به استانی به مانند کردستان بیشتر نگاهی امنیتی بوده، در حالی که این استان از پتانسیل های اقتصادی، فرهنگی و مذهبی بسیار بالایی برخوردار می باشد، ولی با این وجود مغفول مانده است.
۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۱۶:۲۲