*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ \ ۱۹ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Tuesday, July 23, 2019
آیت الله غریفی:
وضعیت سلامت آیت الله عیسی قاسم خوب است
حوزه/ دفتر آیت الله سید عبد الله غریفی از علمای برجسته بحرین تاکید کرد: وضعیت سلامت آیت الله عیسی قاسم خوب است و وی در شرایط مناسب به سر می برد.
۱۳۹۷/۶/۵ - ۱۰:۱۵
عالم بحرینی:
آیت الله عیسی قاسم رمز کرامت و عزت ملت بحرین است
حوزه/ شیخ عیسی مؤمن امام جماعت مسجد الخیف بحرین گفت: شادی ملت بحرین از دیدار آیت الله عیسی قاسم بعد از دو سال با درد و ناراحتی آمیخته شد و این به خاطر وخامت سلامت آیت الله قاسم و ضعف جسمی بود که تنها با ویلچر می توانست حرکت کند.
۱۳۹۷/۴/۲۳ - ۲۰:۲۵
علمای بحرین:
رژیم آل خلیفه مسئول وخامت سلامت آیت الله عیسی قاسم است
حوزه/ علمای بحرین با صدور بیانیه ای مسئولیت وخامت اوضاع سلامت آیت الله عیسی قاسم را متوجه رژیم آل خلیفه دانستند و از مردم بحرین خواستند برای شفای آیت الله قاسم دعا کنند و صدقه بدهند.
۱۳۹۷/۴/۲۳ - ۱۵:۳۵
ائتلاف انقلاب ۱۴فوریه بحرین:
مسئولیت سلامت آیت الله قاسم به عهده آمریکا، انگیس و رژیم آل‌خلیفه است
حوزه/ ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین گفت: رژیم آل خلیفه مسئول پیامد های وضعیت سلامت و وخامت پی در پی سلامت آیت الله عیسی قاسم است.
۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۵:۳۴
یکی از علمای بحرین: قرآن و اهل بیت(ع) تمایل به ظالمان و همراهی با آنان را حرام دانسته است
حوزه/ شیخ جعفر الشارقی طی سخنانی در یکی از مساجد شهر "جدحفص" در شمال بحرین از گرایش به ظلم و ظالمان انتقاد کرد و آن را مخالفت صریح با قرآن و ارشاد های رسول اکرم (ص) و اهل بیت (علیهم السلام) دانست.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۰:۱۴
رهبر جریان الوفاء الاسلامی بحرین:
تعرض به آیت الله قاسم با فشار آل‌سعود و چراغ سبز آمریکا صورت می‌گیرد
حوزه/ حجت الاسلام سید مرتضی السندی عضو ارشد جریان الوفاء الاسلامی بحرین با اشاره به این که هدف قرار دادن آیت الله عیسی قاسم نوعی آزمایش سخت است، تاکید کرد: آل خلیفه و آل سعود که طرح تعرض به آیت الله قاسم را اجرا می کنند، با شکست مواجه خواهند شد.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۰:۰۲
خطبای جمعه لبنان:
جهان اسلام به داد مردم بحرین برسند/ آل خلیفه در پی ترور غیر مستقیم آیت الله قاسم است
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های جمعه وخامت سلامت آیت الله عیسی قاسم را محور سخنان خود قرار دادند و از کشور های عربی و اسلامی و سازمان های حقوق بشر خواستند برای نجات آیت الله قاسم و درمان ایشان اقدام کنند.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۰۸:۰۱
رهبر مقاومت اسلامی عراق خواستار رفع محاصره ظالمانه آیت الله قاسم و درمان ایشان شد
حوزه/ حجت الاسلام سید هاشم الحیدری رهبر مقاومت اسلامی عراق از رژیم بحرین خواست به محاصره ظالمانه آیت الله عیسی قاسم در شهرک الدراز بحرین پایان داده و شرایط را برای درمان مناسب آیت الله قاسم، به ویژه بعد از وخامت وضعیت سلامت وی، فراهم کند.
۱۳۹۶/۹/۱۰ - ۱۶:۵۳
آیت الله غریفی:
آیت الله قاسم بزرگترین ضامن امنیت و ثبات بحرین است
حوزه/ آیت الله سید عبدالله غریفی از علمای شیعه بحرین طی سخنانی در مسجد امام صادق(علیه السلام) در منطقه قفول بحرین تأکید کرد: آیت الله عیسی قاسم بزرگترین ضامن برای امنیت کشور و استقرار آن بوده و هست.
۱۳۹۶/۹/۹ - ۲۳:۳۱
با مخالفت خانواده آیت الله قاسم؛
آمبولانس ویژه بیمارستان زندانیان، بدون آیت الله قاسم الدراز را ترک کرد
حوزه/ آمبولانسی که به منزل آیت الله عیسی قاسم در شهرک محاصره شده الدراز فرستاده شده بود، بدون آیت الله قاسم بازگشت. خبر ها از مخالفت خانواده آیت الله قاسم با انتقال وی به بیمارستان وابسته به وزارت کشور آل خلیفه سخن می گویند.
۱۳۹۶/۹/۸ - ۱۷:۴۸