*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۲ شوال ۱۴۴۰ \ Sunday, June 16, 2019
مراسم افطاری مسلمانان دانمارک در تدابیر شدید امنیتی با حضور اسلام ستیزان
حوزه/ امسال مراسم سالانه مسلمانان در شهر کپنهاگ دانمارک با حضور نیروهای امنیتی برگزار گردید و نژادپرستان راست افراطی سعی در برهم زدن مراسم داشتند.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۰۸:۵۰
اسلام هراسی در حزب محافظه کار بریتانیا بار دیگر مشکل ساز شد
حوزه/ شورای اسلامی بریتانیا حزب محافظه کار این کشور را متهم به نادیده گرفتن اسلام هراسی کرده و اعلام کرده اعضای حزب، اقدامات نفرت محور و اسلام هراسانه متعددی مرتکب می شوند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۰:۴۹
اسلام هراسی در بریتانیا علل قدرت گرفتن راست افراطی می باشد
حوزه/ براساس گزارش «امید نه نفرت» که اخیرا در بریتانیا منتشر شده، در حالی که حملات تروریستی در ۲۰۱۸ نسبت به سال گذشته کمتر شده اند اما راست های افراطی در این کشور قدرت یافته اند.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۷
یک مطالعه تحقیقی نشان داد:
​اسلام هراسی در میان سیاستمداران اتریشی به شدت روند افزایشی دارد
حوزه/ سازمان «اس.او.اس میتمنس» در جمع خبرنگاران ضمن پرده برداشتن از یک مطالعه تحقیقاتی اعلام کرد که اسلام هراسی در میان سیاستمداران اتریشی در سال ۲۰۱۸ افزایش بی اندازه ای داشته است.
۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۱۰:۴۱
هکر آلمانی دیدگاه های یک هزار سیاستمدار اسلام ستیز را در اینترنت منتشر ساخت
حوزه/ یک دانشجوی ۲۰ ساله آلمانی که داده های خصوصی نزدیک به یک هزار سیاستمدار اسلام ستیز را حک کرده بود شناسایی شد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۹:۲۳
افراط گرایان اروپا خواستار بایکوت یک شرکت شکلات "حلال" شدند
حوزه/ راست های افراط گرا در اروپا، در شبکه های اجتماعی با ایجاد یک هشتگ خواستار بایکوت شکلات معروف سوئیسی به سبب کسب گواهینامه حلال شدند. کاربران شبکه های اجتماعی این اقدام را به سخره گرفتند.
۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۱۳:۳۹
سیاستمدار حزب یوکیپ انگلیس به خاطر اسلام هراسی استعفاء می‌دهد
حوزه/ یک سیاستمدار عضو حزب استقلال بریتانیا (یوکیپ) که پیشتر رهبر این حزب بوده است اعلام کرده که به خاطر سیاست های اسلام هراسانه به زودی از این حزب استعفاء خواهد اد.
۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۰۹:۵۵
کتابفروشی در لندن مورد حمله تندروهای اسلام هراس قرار گرفت
حوزه/ یک گروه دوازده نفره از مهاجمان نقاب دار اسلام ستیز با حمله به یک کتابفروشی شناخته شده در مرکز لندن، کتاب های ضداسلام هراسی را به اطراف پرتاب کرده و علیه مسلمانان شعار دادند.
۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۰۹:۲۰
یک تحقیقات جدید نشان داد:
​پوشش رسانه ای مهاجمان مسلمان ۳۵۷ برابر بیشتر از غیرمسلمانان در آمریکا است
حوزه/ مطالعه جدید محققان دانشگاه آلاباما نشان داد که حملات تروریستی انجام گرفته توسط افراط گرایان مسلمان۳۵۷ درصد پوشش خبری بیشتر از حملاتی به دست می آورند که مهاجمان غیرمسلمان آن ها را مرتکب شده باشند.
۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۰۷:۴۶
سرپرست یک سایت افراطی در فرانسه به چهار سال حبس محکوم شد
حوزه/ فاروق بن عباس سرپرست یکی از جریان های افراطی فرانسه، در دادگاه پاریس به اتهام هدایت و سرپرستی یکی از سایت های جهادی فرانسه زبان موسوم به « انصار الحق» به چهار سال حبس محکوم شد.
۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۱۵:۰۸