*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ \ ۸ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Friday, November 16, 2018
آیت الله العظمی مکارم شیرازی:
نمی توانید فضای ورزشگاه ها را با حضور زنان کنترل کنید
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی، گفتند: صحنه هایی که در ورزشگاه ها دیده می شود که رسوایی به بار داشت؛ کنترل این شرایط به این راحتی نیست و شما نمی توانید این فضا را کنترل کنید؛ باید بتوانیم از فضاهای ورزشی، فیلم ها و هرفرصتی برای تبلیغ استفاده کنیم و اگر نکنیم قطعا اشتباه کرده ایم.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۲۳:۵۱
توصیه اربعینی آیت الله العظمی حکیم به مبلغان حسینی
حوزه/ مناسبت های شیعی مربوط به اهل بیت(ع) می تواند جریان تاریخ را تغییر دهد و جهان با دیدن شیعیان می بینند آنها چگونه به همه ملت های جهان احترام می‌گذارند و از این رو دیدگاه خوبی نسبت به شیعیان پیدا می کنند و در فضای کنونی جهان که معنویت رخت بربسته جهانیان با دین و اعتقاد نورانی شیعیان آشنا می شوند.
۱۳۹۷/۸/۲ - ۱۱:۳۷
به همت مجمع جهانی شیعه شناسی:
نشست «پاسخگویی معارف علوی به نیازهای جامعه»برگزار شد
حوزه/ نشست«پاسخگویی معارف علوی به نیازهای جامعه با تأکید بر نهج البلاغه و الهام از بیانات رهبری» توسط مجمع جهانی شیعه شناسی با همکاری پژوهشگاه فرهنگ و علوم اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی در در مجمع جهانی شیعه شناسی قم برگزارشد.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۲۱:۰۹
آزمون حفظ قرآن و نهج البلاغه طلاب در قائمشهر برگزار شد
حوزه/آزمون سالانه حفظ قرآن کریم و نهج البلاغه امروز در مدرسه علمیه امام صادق(ع) قائمشهر برگزار شد.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۷:۳۷
معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق(ع) قروه مطرح کرد:
مهجوریت «نهج البلاغه» و «صحیفه سجادیه» در جامعه
حوزه/ متاسفانه پژوهش و بررسی زیادی بر روی صحیه سجادیه امام زین العادبین (ع) صورت نگرفته است و همین امر باعث شده که این گنجینه گرانبها برای بسیاری از مسلمانان به ویژه شیعیان هنوز ناشناخته باشد.
۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۰۶:۳۵
توصیه های مهم اخلاقی آیت الله سیدان
حوزه/ آیت‌الله سیدان گفت: این گونه نیست که انسان با تقوا در مقابل مردم یا در حالت تنهایی رفتار متفاوتی داشته باشد، بلکه همواره متوجه حضور خداوند است، هم چنین برخورد، کسب و کار، سخن گفتن و سایر کارهای او حالتی پسندیده دارد.
۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۰۷:۵۹
دنیا این چنین است
حوزه/ امیرالمؤمنین علی علیه السلام در یک یاز سخنان حکیمانه خود حقیقت دنیا را به انسان ها معرفی کردند و مردم را از دل بستن به دنیا برحذر داشتند.
۱۳۹۷/۷/۲ - ۰۸:۱۷
معاون آموزش حوزه علمیه خواهران استان یزد خبر داد:
شرکت اساتید نهج البلاغه و صحیفه سجادیه حوزه خواهران یزد در دوره آموزشی
حوزه/ معاون آموزش مدیریت حوزه علمیه خواهران استان یزد گفت: ۲۰ نفر از اساتید دروس نهج البلاغه و صحیفه سجادیه به دوره آموزش سراسری این دروس به میزبانی شهر مقدس قم اعزام شدند.
۱۳۹۷/۶/۱۶ - ۲۱:۱۰
دادگاه بحرین روحانی شیعه را به شش ماه زندان محکوم کرد
حوزه/ دادگاه جنایی بحرین، شیخ محمد سعید العرادی روحانی شیعه را به شش ماه زندان محکوم کرد و تصمیم دارد به جای زندان، وی را در خدمات اجتماعی به کار گیرد.
۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۳:۰۱
نماینده مقام معظم رهبری با قائم مقام کلیسای ارتدوکس جهان در روسیه دیدار کرد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمين اكبرى نماينده مقام معظم رهبرى ضمن ديدار با اسقف ايلاريون قائم مقام پطرك اعظم ارتدوكس در جهان و مسئول امور بين الملل مقام بطركى، نسخه اى از تمام نهج البلاغه به ايشان اهدا کرد.
۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۲:۴۷