*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۲ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Tuesday, July 16, 2019
ماموستا عبدالرحمن خدایی: تعامل حوزه های تشیّع و اهل سنت کردستان در بالاترین سطح است
حوزه/ امام جمعه سنندج گفت: در سال های اخیر تعاملات حوزه های اهل تشیع و اهل تسنن در استان کردستان در بالاترین حد خود قرار گرفته است و امید داریم این رویه همچنان تداوم داشته باشد.
۱۳۹۸/۴/۲۰ - ۱۱:۲۶
ماموستا عبدالرحمن خدایی:
مذاکره با آمریکا هیچ سودی برای هیچ کشوری ندارد
حوزه/ ماموستا خدایی با اشاره به اینکه مذاکره با آمریکا هیچ سودی برای هیچ کشوری ندارد، گفت: آمریکایی ها و غربی ها تنها به دنبال تامین منافع خود در دنیا هستند و حقوق بشر و دموکراسی از سوی آنان شعاری بیش نیست که از سوی آنان سر داده می شود.
۱۳۹۸/۴/۱۸ - ۱۲:۵۷
ماموستا عبدالرحمن خدایی: رهبر انقلاب نعمتی الهی برای ملت است
حوزه/ امام جمعه سنندج گفت: خوشبختانه تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکنون توطئه های دشمنان را خنثی ساخته است که را باید نعمتی الهی برای این نظام و ملت دانست.
۱۳۹۸/۴/۱۰ - ۰۲:۳۰
ماموستا عبدالرحمن خدایی: خانواده ها فرزندان قرآنی تربیت کنند
​حوزه/ امام جمعه سنندج با اشاره به اینکه قرآن نور است و نورانیت از ویژگی این کتاب آسمانی است، گفت: بی شک هر کسی زندگی خویش را براساس مسیر قرآن کریم تنظیم کند، هرگز در بلا و یا خدایی ناکرده در راه اشتباه قرار نخواهد گرفت.
۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۷:۴۵
ماموستا عبدالرحمن خدایی مطرح کرد:
هزینه های میلیاردی دشمن برای انحراف جوان ایرانی
​حوزه/ امام جمعه سنندج گفت: دشمنان به خوبی به این امر واقف هستند که سرمایه های این نظام در آینده همین جوانان هستند، لذا میلیاردها دلار هزینه می کنند که مسیر حرکت جوانان این کشور را منحرف سازند.
۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۰۷:۵۹
ماموستا عبدالرحمن خدایی: در آستانه سال نو شادی ها را با خانواده های مستمند تقسیم کنیم
حوزه/ امام جمعه سنندج گفت: عده ای بر این باورند که اسلام با اقتصاد مخالف است و عزلت نشینی و تهیدستی را ترویج می دهد، در حالی که اگر در دین اسلام به خوبی تحقیق کنیم متوجه می شویم که این بزرگان اسلام فقر و تنگدستی را برای جامعه مسلمین مذموم می پندارند.
۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۰:۰۴
ماموستا عبدالرحمن خدایی: شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن وظیفه ملی و انقلابی است
​حوزه/ امام جمعه سنندج با اشاره به اینکه ۲۲ بهمن روز دفن دیکتاتوری و سیاهی است، گفت: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن جوابی کوبنده به زیاده خواهی، دیکتاتوری و نفوذ استعمار در بین ملت های آزاده جهان است
۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۵:۲۱
امام جمعه سنندج:
انقلاب دیوار تبعیض و دودستگی در کشور را از بین برد
حوزه/ امام جمعه سنندج با تاکید بر اینکه انقلاب آمد که دیوار تبعیض و دودستگی در کشور را از بین ببرد، گفت: آنچه تاریخ گواه می دهد این است که در دوران ستم شاهی مملکت مختص به گروه و طبقه خاصی از اشراف و درباریان بود، ولی با پیروزی انقلاب ورق برگشت و این انقلاب به دست مستضعفان و صاحبان اصلی آن افتاد.
۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۱:۱۲
ماموستا عبدالرحمن خدایی:
کینه توزی های معاندان انقلاب راه به جایی نمی برد
حوزه/ امام جمعه سنندج با اشاره به جنگ رسانه ای دشمنان نظام در این روزها، گفت: بسیاری از رسانه های برون مرزی و شبکه های ماهواره ای تمام عزم خود را برای ضربه رساندن به انقلاب اسلامی جزم کرده اند، البته با وجود بینش انقلابی توام با بینش اسلامی این کینه توزی های معاندان تاکنون راه به جایی نبرده است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۲
ماموستا عبدالرحمن خدایی:
برخی جریانات به دنبال به حاشیه بردن دانشجویان هستند
حوزه/ امام جمعه سنندج در دیدار با جمعی از دانشجویان گفت: تاریخ دانشجو و دانشگاه نشان می دهد که استکبار و استعمارستیزی یکی از صفات بارز این اقشار بزرگ فرهیخته و با سواد جامعه است.
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۰:۱۸