*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۸ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Saturday, February 23, 2019
ماموستا عبدالرحمن خدایی: در آستانه سال نو شادی ها را با خانواده های مستمند تقسیم کنیم
حوزه/ امام جمعه سنندج گفت: عده ای بر این باورند که اسلام با اقتصاد مخالف است و عزلت نشینی و تهیدستی را ترویج می دهد، در حالی که اگر در دین اسلام به خوبی تحقیق کنیم متوجه می شویم که این بزرگان اسلام فقر و تنگدستی را برای جامعه مسلمین مذموم می پندارند.
۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۰:۰۴
ماموستا عبدالرحمن خدایی: شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن وظیفه ملی و انقلابی است
​حوزه/ امام جمعه سنندج با اشاره به اینکه ۲۲ بهمن روز دفن دیکتاتوری و سیاهی است، گفت: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن جوابی کوبنده به زیاده خواهی، دیکتاتوری و نفوذ استعمار در بین ملت های آزاده جهان است
۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۵:۲۱
امام جمعه سنندج:
انقلاب دیوار تبعیض و دودستگی در کشور را از بین برد
حوزه/ امام جمعه سنندج با تاکید بر اینکه انقلاب آمد که دیوار تبعیض و دودستگی در کشور را از بین ببرد، گفت: آنچه تاریخ گواه می دهد این است که در دوران ستم شاهی مملکت مختص به گروه و طبقه خاصی از اشراف و درباریان بود، ولی با پیروزی انقلاب ورق برگشت و این انقلاب به دست مستضعفان و صاحبان اصلی آن افتاد.
۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۱:۱۲
ماموستا عبدالرحمن خدایی:
کینه توزی های معاندان انقلاب راه به جایی نمی برد
حوزه/ امام جمعه سنندج با اشاره به جنگ رسانه ای دشمنان نظام در این روزها، گفت: بسیاری از رسانه های برون مرزی و شبکه های ماهواره ای تمام عزم خود را برای ضربه رساندن به انقلاب اسلامی جزم کرده اند، البته با وجود بینش انقلابی توام با بینش اسلامی این کینه توزی های معاندان تاکنون راه به جایی نبرده است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۲
ماموستا عبدالرحمن خدایی:
برخی جریانات به دنبال به حاشیه بردن دانشجویان هستند
حوزه/ امام جمعه سنندج در دیدار با جمعی از دانشجویان گفت: تاریخ دانشجو و دانشگاه نشان می دهد که استکبار و استعمارستیزی یکی از صفات بارز این اقشار بزرگ فرهیخته و با سواد جامعه است.
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۰:۱۸
امام جمعه سنندج: جهان اسلام نیازمند همگرایی علمای اهل سنت و تشیع است
​حوزه/ امام جمعه سنندج با تاکید بر اینکه همراهی و هگمرایی بین علمای اهل سنت و تشیع باعث ترقی هرچه بیشتر دین اسلام در کشور، منطقه و جهان خواهد شد، اظهار داشت: وحدت جهان اسلام نیازمند همگرایی علمای اهل سنت و تشیع است.
۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۱۲:۳۶
ماموستا عبدالرحمن خدایی :
توطئه های دشمن برای ایجاد دودستگی در کشور هرگز محقق نمی شود
​حوزه/ امام جمعه سنندج گفت: وحدت در این کشور جاری و ساری است و توطئه های دشمنان برای ایجاد دودستگی در کشور هرگز محقق نمی شود.
۱۳۹۷/۹/۹ - ۱۳:۰۹
ماموستا عبدالرحمن خدایی:جمهوری اسلامی به معنای واقعی دغدغه وحدت در جهان اسلام را دارد
حوزه/ امام جمعه سنندج با اشاره به برگزاری کنفراس بین المللی وحدت اسلامی در تهران گفت: در بین ملل مسلمان، ایران تنها کشوری است که به معنای واقعی دغدغه اتحاد و وحدت در جهان اسلام را دارد و این برای جمهوری اسلامی و مردم ایران مایه مباهات و سربلندی است.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۱:۴۵
ماموستا عبدالرحمن خدایی:
دست دوستی عربستان با دشمنان جهان اسلام شرم آور است
​حوزه/ امام جمعه سنندج گفت: چه معنا دارد کشوری مانند عربستان سعودی که خود را خادم خانه خدا و مسجد الحرام می داند دست دوستی به سمت دشمنان وحدت جهان اسلام دراز کند؟!
۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۱۰:۱۶
امام جمعه سنندج: «وقف»، نوعی اقتصاد مقاومتی در جامعه اسلامی است
​حوزه/ امام جمعه سنندج با اشاره به اینکه وقف به نوعی اقتصاد مقاومتی است، گفت: رشد موقوفات و رقبه ها می تواند تاثیر بلندمدتی در اقتصاد جامعه اسلامی داشته باشد، لذا می توان این سنت اسلامی را به نوعی اقتصاد مقاومتی دانست.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۴:۲۱