*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ \ ۲۱ شوال ۱۴۴۰ \ Tuesday, June 25, 2019
دعوت امام جمعه قزوین از ملت انقلابی
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین از آحاد ملت ایران برای حضور پرشور و با نشاط در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۷:۲۵
رائفی پور:
دشمن به دنبال نا امید کردن مردم است/تلاش دشمن در جهت القای اخبار کذب
حوزه/ رائفی پور گفت: دشمن به دنبال نا امید کردن مردم است تا از این طریق به اهداف خود برسد لذا مردم و مسؤولان با افزایش یصیرت خود باید در مقابل این عمل آنها ایستادگی کنند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۰:۱۲
عضو شورای حوزه علمیه قزوین:
جامعه دانشگاهی و حوزوی وظیفه دارند دستاوردهای انقلاب را به خوبی معرفی کنند
حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه قزوین گفت: امروز دشمن به دنبال یاس و ناامیدی در میان ملت ایران بوده و تلاش داشته تا این موضوع را به نخبگان و مردم کشور القا نماید، لذا امروز جامعه دانشگاهی و حوزوی وظیفه دارند که دستاوردهای انقلاب اسلامی را به خوبی معرفی کنند.
۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۱۳:۴۰
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی:
دشمن با ابزار تحریم و تهدید به دنبال ناامیدی مردم از نظام است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: دشمن در جنگ اقتصادی با ابزار فشار و تحریم به دنبال ناامیدی و نارضایتی مردم از نظام اسلامی است.
۱۳۹۷/۹/۷ - ۱۸:۰۹
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین :
امر به معروف و نهی از منکر اساس قیام امام حسین (ع) بود
حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: امر به معروف و نهی از منکر اساس قیام اباعبدالله الحسین (ع) بود و کم کاری در این عرصه مهم دینی سبب می‌شود تا اشرار و افراد نا کارآمد بر جامعه مسلط شوند و جامعه را به انحراف بکشانند.
۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۱۶:۴۸
استاد حوزه علمیه مازندران:
دشمن به دنبال القای فضای ناامیدی در کشور است
حوزه/ حجت الاسلام پوررمضان با اشاره به این که دشمن به دنبال القای فضای ناامیدی در کشور است، گفت: باید هر چه می توانیم امید و نشاط را با بهره گیری از ظرفیت های مختلف به جامعه تزریق کنیم.
۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۲:۴۲
خطیب حرم رضوی:
انسان در سایه امید به رحمت الهی به آرامش می‌رسد
حوزه/ خطیب حرم مطهر رضوی گفت: انسان فقط در سایه رحمت الهی و اعتماد به ذات اقدس پروردگار در این دنیا به آرامش می‌رسد.
۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۳:۴۵
آیت الله العظمی حکیم:
اساتید و طلاب حوزه سختی های عمل به وظایف تبلیغی را تحمل کنند
حوزه/ حضرت آیت الله سید محمد سعید حکیم به مناسبت میلاد باسعادت امام حسن مجتبی (علیه السلام) به دوران پُر از رنج و سختی این امام بزرگوار و توطئه هایی که برای حذف تبلیغ دین محمدی راستین انجام می گرفت، اشاره کردند.
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۵:۳۶
سبک زندگی ایرانی- اسلامی در پیشرفت و رستگاری جامعه موثر است
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه التفاتیه قزوین، گفت: دشمنان با به راه انداختن جنگ نرم و ترویج فرهنگ غربی برای به فراموشی سپردن سبک زندگی ایرانی- اسلامی در جهت رسیدن به اهداف شوم خود هستند و امروز ترویج سبک زندگی ایرانی- اسلامی در پیشرفت و رستگاری جامعه موثر است.
۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۵:۵۹
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین:
تاریک جلوه دادن آینده براى جوانان از برنامه های دشمن است
حوزه/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین گفت: تضعیف و تخریب باورهاى دینى مردم، تضعیف ارکان نظام اسـلامـى، اسـتـفـاده از روش هـاى گوناگون تبلیغاتى برای ایجاد اختلاف بین مردم و مسئولان، اخـتـلاف در بـیـن اقـشـار مردم، ناامید کردن جوانان از توانایى نظام و تاریک جلوه دادن آینده براى آنان از جمله اهداف اصلی دشمنان و استکبار جهانی است .
۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۵:۵۱