*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۶ شوال ۱۴۴۰ \ Wednesday, June 19, 2019
مدیر حوزه علمیه کردستان در جمع خبرنگاران اعلام کرد:
آمادگی کامل حوزه علمیه کردستان برای امدادرسانی به سیل زدگان
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان در جمع خبرنکاران از آمادگی روحانیون و طلاب استان کردستان برای امدادرسانی به استان های سیل زده کشور خبر داد.
۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۸:۱۵
مدیر حوزه علمیه استان کردستان:
همه در حفاظت از طبیعت مسئول هستیم
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: حفاظت از طبیعت و منابع طبیعی برای بقای نسل انسان بسیار حیاتی است و نیز اینکه این وظیفه خاص گروه یا تیم ویژه ای نیست، بلکه هر کسی در حد خود در حفاظت از طبیعت و محیط زیست مسئول می باشد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۳:۳۷
مدیر حوزه علمیه استان کردستان:
زمینه ورود بیشتر کاروان های راهیان نور به کردستان فراهم شود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: ادارات، سازمان و شخصیت های فرهنگی باید پای کار بیایند و در بحث کاروان های راهیان نور به استان کردستان وضعیت را تغییر دهند.
۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۱۳:۳۷
مدیر حوزه علمیه استان کردستان:
آگاهی، بصیرت و انقلابی بودن سه ویژگی طلبه امروزی است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: آگاهی، بصیرت و انقلابی بودن سه خصیصه یک طلبه امروزی است و این سه ویژگی را در همه حال و هم جا باید با خود همراه داشته باشد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۸:۲۵
مدیر حوزه علمیه استان کردستان:
حضور ملت در راهپیمایی ۲۲ خواب های دشمن را آشفته کرد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: امروز جشن چهل سالگی ایران اسلامی علیرغم فشارهای بی سابقه دشمنان، با شکوه و جلال خاصی برگزار شد و همین امر باعث تعبیر نشدن خواب های بیگانان و دشمنان این نظام و ملت گردید.
۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۲:۴۹
مدیر حوزه علمیه استان کردستان:
مردم کردستان در ۲۲ بهمن افتخار آفرینی می کنند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان با اشاره به اینکه ۲۲ بهمن هویت ناب اسلام و انقلاب اسلامی است، گفت: قیام، ایثار و از جان گذشتگی ملت ایران در ۲۲ بهمن به ثمر نشست از همین رو باید این روز را روز افتخار و مباهات ملت آزاد و انقلابی ایران عنوان کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۳:۲۳
مدیر حوزه علمیه استان کردستان:
طلاب و روحانیون یکی از ارکان نظام و مملکت هستند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: طلاب و روحانیون از ابتدای این انقلاب و حتی پیش از آن در کنار مردم بوده و هستند، لذا نباید خدایی ناکرده ما خود را از مردم و جامعه جدا بدانیم، زیرا ما جزیی از بدنه این نظام و مملکت هستیم.
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۳۱
دادستان دادسرای ویژه روحانیت منطقه غرب کشور:
دادگاه ویژه روحانیت برای صیانت از جایگاه حوزه و روحانیت تاسیس شده است
حوزه/ دادستان دادسرای ویژه روحانیت منطقه غرب کشور گفت: دادگاه ویژه روحانیت به دستور امام راحل و برای حفظ شان و جایگاه حوزه و روحانیت تاسیس شده است تا از این نهاد مقدس صیانت کند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۴۱
انتقاد مدیر حوزه کردستان از نامه ۸ وزیر به رهبری و هنجارشکنی در فیلم فجر
​حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: متاسفانه در این روزها شاهد نامه ۸ نفر از وزرای دولت به مقام معظم رهبری برای پذیرش معاهده FATF بودیم که درخواست های وزرا از رهبر انقلاب از روی احساسات و بی تدبیری بود.
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۰:۰۵
مدیر حوزه علمیه استان کردستان:
قدرت و وحدت ملی را در ۲۲ بهمن به جهانیان نشان دهیم
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: از ملت انقلابی و همیشه در صحنه ایران به ویژه مردم استان کردستان می خواهیم که باهم حضوری پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه امسال داشته باشیم و در این روز قدرت و وحدت ملت ایران را برای جهانیان به نمایش بگذاریم.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۰:۳۶