*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۷ شوال ۱۴۴۰ \ Thursday, June 20, 2019
در مدرسه علمیه سردارین قزوین مطرح شد؛
مسئولان در خدمت‌رسانی به مردم کوتاهی نکنند
حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین گفت: مسئولان بدانند خدمتگزار مردم بودن افتخار بزرگی برای آنها به شمار می‌آید، پس باید تا جایی که توان دارند در خدمت‌رسانی به مردم کوتاهی نکنند
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۷:۳۲
معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
استقلال و آزادی دو دستاورد عظیم انقلاب است / قدرت بازدارندگی نظام عامل عقب نشینی دشمن است
حوزه/ معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان این که رژیم شاهنشاهی کشور را به مرز ذلت و خواری کشانده بود، گفت: استقلال و آزادی دو دستاورد عظیم انقلاب اسلامی ایران است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۰۱:۰۰
مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(س) بندرترکمن:
انقلاب اسلامی لکه ننگ وابستگی را از چهره ایران زدود
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) بندرترکمن گفت: مجاهدت های فرهنگی، تلاش های همه جانبه امام خمینی(ره) و ملت شریف ایران توانست کشور را از سلطه بیگانگان رهایی بخشد و لکه ننگ وابستگی به ابر قدرت ها و زیر سلطه بودن را از این تمدن بزرگ اسلامی بزداید
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۵:۰۶
عضو شورای حوزه علمیه قزوین:
امام خمینی(ره) با همراهی مردم استکبار جهانی را رسوا کردند
حوزه/ حجت الاسلام محبی گفت: از اولین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل(ره) توطئه های دشمن برای مردم ما آشکار بود؛ اما این شخصیت برجسته با همراهی مردم در مقابل دشمن ایستاد و استکبار جهانی را در جهان رسوا کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۳:۴۵
رئیس مجمع نمایندگان طلاب:
جبهه استکبار از استقلال طلبی یمنی ها می ترسد
حوزه/ تجربه نشان داده استکبار جهانی نسبت به کشورهای اسلامی که دنبال آزادی خواهی و استقلال طلبی هستند، تحمل نمی کند، چون استقلال کشورهایی همچون یمن، باعث الگو گیری دیگر کشورهای زیر سلطه جبهه استکبار می شود و این قدرتها از این مسئله به شدت هراس دارند.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۰:۲۲
تحلیل دو تن از کارشناسان تاریخی و اقتصادی از FATF
حوزه/ حجت‌الاسلام بهمنی مطرح کرد: این که دشمن می‌گوید برجام، انرژی هسته‌ای را به رسمیت شناخته است با استقلال ایران مخالف است.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۰:۵۴
ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین:
با خروج آخرین سرباز آمریکایی، منطقه از امنیت و آسایش بهرمند خواهد شد
حوزه/ ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین تاکید کرد: راه اندازی طرح روز ملی "بیرون راندن پایگاه آمریکایی از بحرین" در اولین جمعه ماه رمضان هر سال، تنها راه برای آزادی و کاهش سلطه گری و استعمارگری آمریکا است.
۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۲۱:۳۳
مدیر حوزه علمیه قزوین:
ایران بدون ولایت فقیه مانند جسم بی روح است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین با اشاره به این که اسلام بدون ولایت مانند جسم بدون روح است، افزود: آحاد مردم در جامعه اسلامی باید هر موضع و مسیری که مورد تایید ولایت فقیه است را دنبال کرده و دستورالعمل حرکت خود بدانند.
۱۳۹۶/۱۲/۵ - ۱۲:۱۴
مدیر حوزه علمیه قزوین:
دهه فجر تبلور تاریخ درخشان انقلاب اسلامی است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: انقلاب اسلامی بعد از یک دوره طولانی به عنوان آرزوی دیرین به سرانجام رسید، چرا که این دهه بخشی از تاریخ درخشان انقلاب اسلامی و تاریخ پر افتخار ایران است .
۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۷:۴۴