*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ \ ۷ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Friday, December 14, 2018
معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه:
جوانان نیاز به احیا دارند
حوزه/ اگر کسی احیاء شود، می تواند آثار زیادی در کشورهای مختلف ایجاد کند که از جمله آنها شیخ زکزاکی بود که توانست باتحت تأثیر قرار گرفتن از انقلاب ایران، در منطقه نیجریه اثر گذار باشد.
۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۱۳:۵۲
همایش ائمه جماعت مدارس استان قم برگزار شد
حوزه/همایش تخصصی ائمه جماعت مدارس استان قم امروز در سالن اجتماعات جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار شد.
۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۱۳:۲۰
عضو شورای حوزه علمیه مازندران خواستار شد:
از توان علمی و تبلیغی روحانیت در مدارس بیشتر استفاده شود
حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه مازندران بر ضرورت تقویت برنامه های دینی و فرهنگی در سطح مدارس با بهره گیری از توان علمی و تبلیغی روحانیت تأکید کرد و گفت: این گونه برنامه ها باید به گونه ای برگزار شود که دانش آموزان از لحاظ اخلاقی و معنوی رشد پیدا کنند.
۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۱۲:۵۲
با صدور بیانیه ۱۴ ماده ای؛
هم اندیشی دوازدهم ستاد همکاری حوزه و آموزش و پرورش بکار خود پایان داد
حوزه/ دوازدهمین هم اندیشی سالانه ستاد همکاری های حوزه و آموزش و پرورش پس از دو روز بحث و بررسی پیرامون برنامه ها و راهکاری های تقویت همکاری ها با صدور بیانیه ۱۴ ماده ای، به کار خود پایان داد.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۰۹:۱۴
مسلمانان آمریکایی خواستار افزودن تعطیلات اسلامی به تقویم مدارس شدند
حوزه/ گروهی از مسلمانان در کارولینای شمالی، ضمن پر کردن یک درخواست اینترنتی، خواستار افزودن تعطیلات مربوط به اعیاد اسلامی به تقویم رسمی مدارس شده اند.
۱۳۹۷/۸/۹ - ۱۸:۰۵
حزب «لیگ ایتالیا» لایحه ممنوعیت پوشیه برای مادران در مدارس را ارائه می دهد
حوزه/ معاونین حزب راست افراطی «لیگ ایتالیا» در سخنانی اعلام کردند که به زودی لایحه ای برای ممنوعیت برقع، پوشیه و هرگونه حجاب صورت برای مادرانی که برای بردن کودکان شان از مدرسه می روند، ارائه می دهند.
۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۰۸:۰۲
دادگاه سن دیگو به نفع پروژه «مبارزه با اسلام هراسی» در مدارس رای داد
حوزه/ به گفته قاضی دادگاه فدرال، پروژه «مبارزه با اسلام هراسی» در شهر سن دیگوی آمریکا غیرقانونی نبوده و هدف آن آگاهی رسانی و افزایش دانش غیرمسلمانان در رابطه با دین اسلام بوده است.
۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۱۸:۰۵
با حضور معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری؛
دبیر جدید شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور معرفی شد
حوزه/ با حضور معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری، حجت‌الاسلام کاظم لطفیان به‌عنوان دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور معرفی شد.
۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۱۲:۴۷
معلمان اسکاتلند خواستار افزودن دروس ضدنژادپرستی در مدارس شدند
حوزه/ اتحادیه معلمان اسکاتلندی در نشستی، ضمن اشاره به ترویج تعصب، تبعیض و نژادپرستی از طریق سیاستمداران و رسانه های جمعی، خواستار اضافه شدن دروس ضدنژادپرستی به برنامه تحصیلی دانش آموزان شدند.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۱۰:۲۰
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران:
حوزه علمیه پشتوانه تربیتی آموزش و پرورش است
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با بیان این که تعامل و ارتباط چهره به چهره مبلغ با دانش آموزان آثار فرهنگی و تربیتی بسیار بالایی دارد، گفت: دستگاه تعلیم و تربیت باید بیش از پیش از توان و ظرفیت مبلغان دینی در سطح مدارس بهره گیرد.
۱۳۹۷/۷/۷ - ۱۴:۳۴