*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۶ رمضان ۱۴۴۰ \ Wednesday, May 22, 2019
در نشست «مسیر زندگی» مطرح شد؛
عادی شدن گناه در جامعه
حوزه/ متاسفانه ما در عصری زندگی می کنیم که مردم چنین کارهایی را به دست فراموشی سپرده اند و معمولا گناه خود را به گردن جامعه، فشار روحی و یا هر موجود بی نام و نشان دیگری می اندازند.
۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۶:۴۲
آیت الله ناصری در جمع مردم:
فخرفروشی و خود بزرگ بینی مایه هلاکت است
حوزه/ استاد اخلاق حوزه گفت: فخر فروشی و خود را بزرگتر دانستن از صفات مذموم و هلاکت بار است، انسان شایسته است که همه دوستداران حضرت علی(ع) را دوست بدارد و همه آنها را بهتر از خود بداند.
۱۳۹۷/۳/۲۱ - ۱۳:۱۱
در جلسه ستاد اقامه نماز قزوین مطرح شد؛
کاهش آسیب های اجتماعی با توسعه فرهنگ اقامه نماز
حوزه/ اگر فرهنگ اقامه نماز در جامعه نهادینه شود تمام مشکلات بر طرف خواهد شدو گناه ومعصیت از جمله دروغ، بی اخلاقی، سرقت، اعتیاد، فحشا و منکرات از بین می رود.
۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۷:۱۳
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری :
حضور جوانان در اعتکاف تبلور معنویت در جامعه است
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: در حالی که دشمنان و بدخواهان ملت در تبلیغات خود به کمرنگ شدن ارزش ها در جامعه تلاش می‌کنند، اما حضور علاقه مندانه مردم در مراسم اعتکاف نشان دهنده اوج توجه به ارزش‌های دینی است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۵۴
مدیر حوزه علمیه قزوین:
با تولید محتوای دینی، تهدیدهای فضای مجازی را به فرصت تبدیل کنیم
مدیر حوزه قزوین با اشاره به این که نواقص زیادی در حوزه تولید محتوای مذهبی داریم، گفت: باید با تولید محتوای دینی، تهدیدهای فضای مجازی را به فرصت تبدیل کنیم و با استفاده بهینه از این فضا، فرهنگ شیعی را در دنیا ترویج دهیم.
۱۳۹۶/۹/۲۶ - ۱۵:۵۳