*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۶ آیان ۱۳۹۶ \ الجمعة ٢٧ صفر ١٤٣٩ \ Friday, November 17, 2017
حمله تروریستی در حسینیه‌ای در پاکستان ناکام ماند
حوزه/ روز جمعه سه بمب گذار تروریستی که قصد داشتند حسینیه «باب کربلا» در استان سند را مورد حمله قرار دهند و جلیقه‌های انفجاری‌ نیز به تن داشتند؛ توسط نظامیان مورد شناسایی قرار گرفته و در پی تبادل آتش به هلاکت رسیدند.
۱۳۹۶/۸/۲۰ - ۰۸:۲۶
در اعتراض به دستگیری عضو جنبش وحدت مسلمین:
​راهپیمایی شیعیان در سرتاسر شهرهای پاکستان برگزار شد
حوزه/ شیعیان پاکستان راهپیمایی‌های اعتراض آمیزی در سرتاسر پاکستان به منظور محکومیت دستگیری و ربودن یکی از رهبران شیعیان با توطئه نیروهای امنیتی برگزار کردند.
۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۲۳:۱۵
معاون دبیرکل مجلس وحدت مسلمین در لاهور ربوده شد
حوزه/ نصیر شیرازی دبیرکل مجلس وحدت مسلمین پاکستان، یکی از شناخته‌ترین احزاب شیعه در لاهور توسط نیروهای نظامی لباس شخصی ربوده شده و به مکان نامعلومی برده شده است.
۱۳۹۶/۸/۱۱ - ۱۹:۰۰
عضو شورای ایدئولوژی اسلامی پاکستان:
گنجاندن نظرات شیعه در قوانین خانواده پاکستان، ضروری است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین افتخار نقوی در کنفرانس خبری با اشاره به نقص در قوانین خانواده و پدید آمدن مشکلات برای شیعیان اعلام کرد برای پیگری و حل آن به پارلمان ملی پاکستان خواهد رفت.
۱۳۹۶/۸/۵ - ۲۰:۱۷
سردرگمی زائرین پاکستانی اربعین حسینی در مناطق مرزی پاکستان
حوزه/ نهادهای امنیتی پاکستان آمد و شد زائران شیعه را محدود کرده و در مقاطع مشخص زمانی و تحت تدابیر امنیتی اقدام به انتقال آنها به مرز می نماید که این امر در ایام خاص و باتوجه به محدودیت تعداد اتوبوس ها باعث ایجاد ازدحام و سردرگمی زائرین در شهر کویته و مناطق مرزی می شود.
۱۳۹۶/۸/۳ - ۱۶:۴۵
تررویستهای تکفیری پاکستان یک پزشک شیعه را ترور کردند
حوزه/ روز گذشته تروریست های تکفیری شهر سیالکوت پس از نماز جمعه به کلینیک دکتر شیعه به نام محسن رضا حمله کرده و وی را ترور کردند.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۲:۳۵
اعتراض شیعیان پاکستان به مفقود شدن زندانیان شیعه ادامه دارد
حوزه/ جنبش زندان ها را پر کنید، که برای روشن شدن وضعیت زندانیان شیعه مفقود الاثر آغاز شده بود، در حال به ثمر نشستن است.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۱:۲۵
سمینار "امام حسین مظهر صلح" در پاکستان برگزار شد
حوزه/ سمینار دو روزه با عنوان "امام حسین(ع) مظهر هماهنگی مذهبی و صلح" در دانشگاه وومن کالج شهر لاهور با شرکت اساتید و دانشجویان و نمایندگان مذاهب مختلف و وزیر آموزش عالی ایالت پنجاب برگزار شد.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۰۹:۴۹
جنبش «زندان‌ها را پر کنید» همه‌گیر شد؛
اعتراض علما و احزاب سیاسی پاکستان به وضعیت زندانیان مفقودالاثر شیعه
حوزه/ جنبش اعتراض به وضعیت زندانیان مفقود الاثر شیعه در پاکستان با نام «زندان ها را پر کنید» با حمایت مردم، علما و گروههای شیعی و احزاب سیاسی در حال تبدیل شدن به حرکتی فراگیر است.
۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۰۰:۰۶
تحصن خانواده‌های قربانیان حادثه تیراندازی کویته پاکستان
حوزه/ خانواده شهدای حادثه تیراندازی امروز صبح شهر کویته مرکز ایالت بلوچستان در کنار پیکر عزیزانشان تحصن کردند.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۲۰:۳۱