*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Saturday, July 20, 2019
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی خبر داد:
اقامه نماز عید سعید فطر در ۳۶ امامزاده خراسان‌جنوبی
حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: در راستای تبدیل شدن امامزادگان و بقاع متبرکه به قطب فرهنگی و در جهت اجرای طرح ضیافت الهی نماز عید سعید فطر در ۳۶ بقعه و امامزاده شاخص استان اقامه می‌شود.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۴:۱۷
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی:
جشن میلاد امام حسن مجتبی(ع) در ۲۶ بقعه متبرکه خراسان‌جنوبی برگزار می شود
حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی از برگزاری جشن میلاد امام حسن مجتبی(ع) در ۲۶ بقعه متبرکه استان خراسان جنوبی خبر داد.
۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۱۴:۲۵
پدر طلبه شهید همدانی از فرزندش می گوید
حوزه/ آقای علی قاسمی آن طور که خودش می‌گوید متولد۱۳۲۳ است و از ابتدای دوران زندگی اش با نان حلال کشاورزی فرزندان خود را پرورش داده است.
۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۷:۴۹
طرح ضیافت الهی در ۴۵ بقعه متبرکه خراسانی جنوبی برگزار می شود
حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با اشاره به اینکه در ۴۵ بقعه از ۹۶ بقعه موجود در استان طرح ضیافت الهی برگزار می شود، گفت: این طرح از ۱۵ اردیبهشت آغاز و تا ۱۵ خرداد ماه جاری ادامه خواهد داشت.
۱۳۹۸/۲/۱۷ - ۱۲:۲۶
برداشت دو و نیم تن گُل از هر هکتار زمین های موقوفه خراسان جنوبی
حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با بیان اینکه پیش بینی برداشت دو و نیم تن گل محمدی از هر هکتار را داریم، گفت: به دنبال توسعه کشت گل های محمدی در اراضی موقوفه هستیم تا کشت این محصول را به مساحت ۵ هکتار برسانیم.
۱۳۹۸/۲/۱۵ - ۱۴:۱۶
میزبانی امامزادگان خراسان جنوبی از ۱۴۰ هزار زائر در روز طبیعت
حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: امامزادگان استان در روز طبیعت امسال (سیزدهم فروردین ماه) میزبان بیش از ۱۴۰ هزار زائر بودند.
۱۳۹۸/۱/۱۴ - ۱۳:۲۸
۵۵ بقعه متبرکه خراسان‌جنوبی میزبان مردم در روز طبیعت
حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده همزمان با ۱۳ فروردین‌ماه روز طبیعت ۵۵ بقعه متبرکه خراسان‌جنوبی میزبان اقشار مختلف مردم و مسافران و زائران نوروزی هستند.
۱۳۹۸/۱/۱۲ - ۱۱:۴۶
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی خبر داد:
حضور بیش از ۳۳۰ هزار زائر در بقاع متبرکه خراسان‌جنوبی
حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی از حضور ۳۳۱ هزار زائر در امامزادگان استان از آغاز اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری تاکنون خبر داد.
۱۳۹۸/۱/۱۱ - ۱۲:۱۸
مدیرکل اوقاف و امور خیریه همدان:
نباید به تکرار شعار سال و برگزاری همایش ها و سخنرانی ها اکتفا کرد
حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه همدان، تلاش حداکثری را نیاز امروز کشور دانست و گفت: نباید به تکرار شعار سال و برگزاری همایش ها و سخنرانی ها اکتفا کرد، بلکه با انجام تحقیقات لازم در این زمینه هر کس با هر توانی که دارد خود را باید سهیم بداند.
۱۳۹۸/۱/۵ - ۱۹:۳۵
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی:
۱۰۲ وقف جدید در سال ۹۷ ثبت شده است
حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با بیان اینکه در طول سال جاری ۱۰۲ وقف جدید به ثبت رسیده است، گفت: از این تعداد ۱۴ وقف منفعتی قرآنی است که از محل آن کمبود اعتبار فعالیت‌های قرآنی در استان جبران خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۶:۰۷