*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۷ شوال ۱۴۴۰ \ Thursday, June 20, 2019
مدیرکل برنامه و بودجه حوزه علمیه خواهران:
محدودیت‌های مالی تاثیری در رشد حوزه علمیه خواهران نخواهد داشت
حوزه/ مدیرکل برنامه و بودجه حوزه علمیه خواهران گفت: ما تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم و به امید خداوند متعال محدودیت‌ها در زمینه منابع مالی در مدیریت و رشد حوزه علمیه خواهران تاثیر نخواهد داشت.
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۸:۲۷
مدیر حوزه علمیه استان ایلام:
حوزه علمیه ایلام در بودجه‌های استانی جایی ندارد
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مرادبیگی با تاکید بر این که حوزه علمیه ایلام در بودجه‌های استانی جایی ندارد، ر لزوم ایجاد منابع پایدار برای اداره حوزه‌های علمیه و مدارس شهرستان‌ها تأکید کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۱۷:۱۸
واکنش مجلسی ها به فرافکنی های بودجه ای(۸)؛
کرمپور: تقویت حوزه علمیه تقویت اسلام و قرآن است
حوزه/ نماینده مردم فیروزآباد، قیر و فراشبند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کاهش بودجه مراکز فرهنگی و دینی، گفت: تقویت حوزه علمیه تقویت فرهنگ اسلام و قرآن در جامعه است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۰۲:۳۵
امام جمعه گرمسار:
اگر حوزه مدافع دین و انقلاب است باید حمایت شود
حوزه/ حجت‌الاسلام آرامی با بیان اینکه حوزه علمیه نیاز به بودجه دارد، گفت: هدف از دایر کردن مدرسه علمیه رشد علمی و معنوی شهرستان است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۷:۵۶
آیت الله اعرافی در نشست جامعه اساتید حوزه فارس:
آیت الله العظمی مکارم توجه خاصی به حوزه دارند/ برگزاری سطح پنج در دستور کار است/ تشکیل هیئت ارزیابی دروس خارج استان ها
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه کشور گفت: به منظور ایجاد و استقرار و رسمیت یافتن دروس خارج در استان ها، با توصیه های مراجع عظام تقلید به ویژه آیت الله العظمی مکارم شیرازی، شورای عالی حوزه اقدام به انتخاب هیئتی برای بررسی محتوای دروس خارج رایج و یا بزرگانی که قصد برگزاری درس خارج را دارند، کرد و از طریق این هیئت ارزیابی ها انجام و پس از تایید، دروس رسمیت می یابد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۰:۳۵
واکنش مجلسی ها به فرافکنی بودجه ای(۷)؛
سعیدی: دولت زیر توافق با کمیسیون فرهنگی مجلس زد/ می خواهند مشکلات کشور را گردن حوزه بیاندازند
حوزه/ عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه دولت سهم نهادهای فرهنگی در بودجه سال آینده را نسبت به کل بودجه، به کمتر از «نیم درصد» کاهش داده است، گفت: همانند دوران پهلوی که یک تبلیغات گسترده علیه حوزه‌های علمیه انجام می‌گرفت، اکنون نیز عده‌ای در تلاشند تا مشکلات کشور را گردن حوزه بیاندازند.
۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۱:۲۰
مدیر حوزه علمیه استان لرستان:
بودجه کل حوزه های علمیه به اندازه یک دانشگاه مادر نیست
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان لرستان با بیان اینکه در حال حاضر بودجه کل حوزه های علمیه حتی به اندازه بودجه یک دانشگاه مادر نیست، گفت: اهداف نظام و حوزه های علمیه اهداف مشترکی هستند و نباید این چنین حوزه های علمیه مورد بی مهری و هجمه قرار گیرند .
۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۰۹:۱۳