*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Thursday, July 18, 2019
مولفان برتر حوزه دین و قرآن در استان کردستان تجلیل شدند
حوزه/ با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان و نیز جمعی از مدیران فرهنگی استان از مولفان برتر حوزه دین و قرآن تجلیل به عمل آمد.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۵:۱۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان: امنیت مردم با هیچ چیز قابل معامله نیست
​حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان، حمله سهمگین موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع تروریست های داعش و حامیان اصلی جنایت تروریستی در شهر اهواز را تحسین برانگیز خواند.
۱۳۹۷/۷/۱۰ - ۱۱:۳۶
مديرکل تبليغات اسلامي استان کردستان:
ملت ایران توطئه های شیطانی دشمنان را نقش بر آب می کند
حوزه/ دشمنان بدانند به فضل خداي متعال و رهبري هاي حکيمانه حضرت امام خامنه اي (دام ظله) و انسجام و وحدت امت ايران اسلامي مردم ما هوشيار تر از قبل اقدام خواهند کرد و نقشه هاي شوم و شيطاني آنان نقش بر آب خواهد شد.
۱۳۹۷/۷/۱ - ۱۸:۱۴
یادداشت رسیده:
فرهنگ خدمت جهادی به مردم
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستانی در یادداشتی درباره برخی از محرومیت ها و مظلومیت ها در شهر دلبران از توابع شهرستان قروه آورده است: کسانی که مسئولیت و مدیریت مردم را برعهده می گیرند باید شبانه روز درحال تلاش و خدمتگزاری باشند در غیر این صورت ماندن در منصب قطعا حرام و خیانت به مردم است.
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۱۵:۴۴
در ایام محرم امسال؛
۳۶۵ مبلّغ در هیات های مذهبی کردستان فعالیت می کنند
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: ۳۶۵ مبلغ و مبلغه در هیات های مذهبی استان کردستان در ایام محرم فعالیت می کنند.
۱۳۹۷/۶/۲۲ - ۱۲:۱۲
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان:
هیئت های عزاداری؛ مراقب نفوذ خرافات دینی باشند
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: یکی از مباحثی که این روزها مسئولان و متولیان هیات های مذهبی باید به آن توجه کنند، موضوع نشر برخی انحرافات و خرافات در مسایل دینی به ویژه در عزاداری هاست.
۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۵:۱۲
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان:
امروز جهاد اصلی، خدمت به مردم و نظام اسلامی است
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: جهاد اصلی، خدمت به مردم  و نظامی اسلامی است و این سعادت نصیب هر کسی نمی شود.
۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۲:۴۱
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان:
مسئولان برای حل مشکلات اقتصادی کشور جهادی عمل کنند
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: امروز مسئولان باید با توجه به برخی از مشکلات اقتصادی و معیشتی به صورت جهادی وارد عرصه اقتصاد و تولید شوند و کشور را در این زمینه تقویت نمایند، البته در این میان نباید نقش مردم را نیز به دست فراموشی بسپاریم.
۱۳۹۷/۶/۱۰ - ۲۲:۴۳
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان:
مسئولان خود را از مردم جدا نبینند/ با جلسات بی فایده مشکلات مردم حل نمی شود
 حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان، یکی از وظایف مدیران در جامعه اسلامی را جلب رضایت ارباب رجوع و مردم و حل مشکلات آنان دانست و گفت: متاسفانه برخی از مدیران هر مسئله کوچکی را به جلسه ای وسیع با هزینه های مالی و انسانی تبدیل می کنند که اصلا نیازی به آن نیست
۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۰۲:۳۰
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان:
نباید فضای مجازی را به حال خود رها کرد/ امور تبلیغی در استان کردستان هیئت امنایی می شود
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان با اشاره به اهمیت بسیار بالای فضای مجازی و... گفت: اگر فضای مجازی را به حال خود رها کنیم، در آینده نه چندان دور به مشکلات فراوان فرهنگی و شبهات دینی دچار می شویم.
۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۱۵:۰۳