*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۹ رمضان ۱۴۴۰ \ Saturday, May 25, 2019
مولفان برتر حوزه دین و قرآن در استان کردستان تجلیل شدند
حوزه/ با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان و نیز جمعی از مدیران فرهنگی استان از مولفان برتر حوزه دین و قرآن تجلیل به عمل آمد.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۵:۱۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان: امنیت مردم با هیچ چیز قابل معامله نیست
​حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان، حمله سهمگین موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع تروریست های داعش و حامیان اصلی جنایت تروریستی در شهر اهواز را تحسین برانگیز خواند.
۱۳۹۷/۷/۱۰ - ۱۱:۳۶
مديرکل تبليغات اسلامي استان کردستان:
ملت ایران توطئه های شیطانی دشمنان را نقش بر آب می کند
حوزه/ دشمنان بدانند به فضل خداي متعال و رهبري هاي حکيمانه حضرت امام خامنه اي (دام ظله) و انسجام و وحدت امت ايران اسلامي مردم ما هوشيار تر از قبل اقدام خواهند کرد و نقشه هاي شوم و شيطاني آنان نقش بر آب خواهد شد.
۱۳۹۷/۷/۱ - ۱۸:۱۴
یادداشت رسیده:
فرهنگ خدمت جهادی به مردم
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستانی در یادداشتی درباره برخی از محرومیت ها و مظلومیت ها در شهر دلبران از توابع شهرستان قروه آورده است: کسانی که مسئولیت و مدیریت مردم را برعهده می گیرند باید شبانه روز درحال تلاش و خدمتگزاری باشند در غیر این صورت ماندن در منصب قطعا حرام و خیانت به مردم است.
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۱۵:۴۴
در ایام محرم امسال؛
۳۶۵ مبلّغ در هیات های مذهبی کردستان فعالیت می کنند
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: ۳۶۵ مبلغ و مبلغه در هیات های مذهبی استان کردستان در ایام محرم فعالیت می کنند.
۱۳۹۷/۶/۲۲ - ۱۲:۱۲
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان:
هیئت های عزاداری؛ مراقب نفوذ خرافات دینی باشند
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: یکی از مباحثی که این روزها مسئولان و متولیان هیات های مذهبی باید به آن توجه کنند، موضوع نشر برخی انحرافات و خرافات در مسایل دینی به ویژه در عزاداری هاست.
۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۵:۱۲
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان:
امروز جهاد اصلی، خدمت به مردم و نظام اسلامی است
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: جهاد اصلی، خدمت به مردم  و نظامی اسلامی است و این سعادت نصیب هر کسی نمی شود.
۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۲:۴۱
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان:
مسئولان برای حل مشکلات اقتصادی کشور جهادی عمل کنند
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: امروز مسئولان باید با توجه به برخی از مشکلات اقتصادی و معیشتی به صورت جهادی وارد عرصه اقتصاد و تولید شوند و کشور را در این زمینه تقویت نمایند، البته در این میان نباید نقش مردم را نیز به دست فراموشی بسپاریم.
۱۳۹۷/۶/۱۰ - ۲۲:۴۳
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان:
مسئولان خود را از مردم جدا نبینند/ با جلسات بی فایده مشکلات مردم حل نمی شود
 حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان، یکی از وظایف مدیران در جامعه اسلامی را جلب رضایت ارباب رجوع و مردم و حل مشکلات آنان دانست و گفت: متاسفانه برخی از مدیران هر مسئله کوچکی را به جلسه ای وسیع با هزینه های مالی و انسانی تبدیل می کنند که اصلا نیازی به آن نیست
۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۰۲:۳۰
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان:
نباید فضای مجازی را به حال خود رها کرد/ امور تبلیغی در استان کردستان هیئت امنایی می شود
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان با اشاره به اهمیت بسیار بالای فضای مجازی و... گفت: اگر فضای مجازی را به حال خود رها کنیم، در آینده نه چندان دور به مشکلات فراوان فرهنگی و شبهات دینی دچار می شویم.
۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۱۵:۰۳